کاراگینان - دانش پژوهان شیمی وارد کننده 100% اصلی سیگما

ارتباط با ما :

daneshchemistry78@gmail.com

021-66859220

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

کاراگینان

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. کاراگینان یکی از این محصولات است. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود. 4

کاراگینان کد C1013

مشخصات محصول :

 • نام لاتین :Carrageenan
 • نام محصول : کاراگینان
 • کد : C1013
 • بسته بندی : 25G – 100G – 500G – 1K
 • CAS: 9000-07-1
 • EC: 232-524-2

هیدروژل کاراگینان به عنوان داربستی برای تحویل سلول های استرومایی چند توان مشتق شده از پوست.

مجله برنامه های کاربردی بیومواد (2018-09-19)

مجققان :

 • میشل پاتریشیا رود
 • آدلی بز باتی آنگولسکی
 • فیلیپه آزودو گومز
 • مایارا مارکس داسیلوا
 • تالیتا داسیلوا ارمیااس
 • رافائل گوزلا د کاروالیو
 • دانیل گونسالوس یوسیف ویرا
 • لوئیز فرناندو کاپا اولیویرا
 • لنیزه فرناندس مایا
 • آندریاشیا. روشا دی میراندا
 • آدریانو کوپکه دی آگیار
 • رافائل دیگو روزا
 • جوردانو ووسگراو کالونی

PMID30223731

خلاصه سنتز اول کاراگینان

کاراگینان یک پلیمر برگشت پذیر حرارتی با منشا طبیعی است که به طور گسترده در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود که ساختاری شبیه گلیکوزآمینوگلیکان دارد. در اینجا، ما نشان می‌دهیم که کاراگینان نوع کاپا استخراج‌شده توسط یک فرآیند نیمه تصفیه‌شده از جلبک دریایی قرمز Kappaphycus alvarezii، هم خواص شیمیایی و هم خواص ساختاری مشابه کاراگینان تجاری را نشان می‌دهد. کاراگینان

علاوه بر این، هیدروژل کاراگینان استخراج شده و هیدروژل کاراگینان تجاری می توانند به عنوان داربستی برای کشت آزمایشگاهی سلول های استرومایی چند توان مشتق شده از پوست انسان عمل کنند و پتانسیل قابل توجهی را به عنوان مواد حامل سلولی برای تحویل سلول در مهندسی بافت نشان دهند. کاراگینان

سلول‌های استرومایی چند توان مشتق شده از پوست که در داخل هیدروژل‌های کاراگینان کشت می‌شوند، مورفولوژی شکل گردی را نشان دادند و رشد و زنده ماندن خود را حداقل برای یک هفته در کشت حفظ کردند. در مرحله بعد، اثر هیدروژل کاراگینان استخراج‌شده با سلول‌های استرومایی چند توان مشتق از پوست انسان در یک مدل موش زخم پوستی با ضخامت کامل مورد ارزیابی قرار گرفت. کاراگینان

تجزیه و تحلیل‌های ماکروسکوپی و بافت‌شناسی برخی ویژگی‌های بهبود یافته را نشان داد، مانند کاهش فرآیند التهابی، بهبودی اولیه سریع‌تر ناحیه زخمی، و بهبود رسوب ماتریکس خارج سلولی. این نتایج نشان می دهد که هیدروژل کاراگینان استخراج شده می تواند به عنوان داربستی برای رشد و نگهداری سلول های بنیادی مزانشیمی SD-MSC انسان عمل کند و همچنین می تواند به عنوان یک سیستم انتقال سلول ها به پوست زخمی عمل کند. کاراگینان

بنابراین، ارزیابی ویژگی‌های مورد بحث در این مطالعه به درک بیشتر و ویژگی‌های استفاده بالقوه از هیدروژل کاراگینان به‌عنوان یک سیستم تحویل برای چندین کاربرد، بیشتر از بهبود زخم پوست کمک می‌کند.

کاراگینان کد C1013

کاراگینان و پاسخ ایمنی

زیست پزشکی / [publiee pour l’A.A.I.C.I.G.] (1978-05-01)

محققان :

 • دبلیو تامسون

PMID359059

خلاصه سنتز دوم کاراگینان

از آنجایی که اثرات بیولوژیکی کاراگینان در سال 1972 توسط دی روزا بررسی شد، از تعداد زیادی گزارش مشخص شد که این پلی ساکارید جلبکی به طور قابل توجهی بر پاسخ های ایمنی تأثیر می گذارد. سرکوب عمیق ایمنی که با اختلال در تولید آنتی بادی، رد پیوند، تاخیر در افزایش حساسیت و ایمنی ضد تومور مشهود است، در حیوانات تحت درمان با کاراژینان مشاهده شده است و توانایی کاهش ایمنی کاراگینان توسط مطالعات آزمایشگاهی تایید شده است.

تلاش در تجزیه و تحلیل سرکوب ایمنی ناشی از کاراگینان بر روی اثر سیتوتوکسیک انتخابی این عامل بر روی فاگوسیت های تک هسته ای متمرکز شده است. ایمان به توانایی کاراگینان برای از بین بردن آن سلول ها منجر به استفاده از آن در بررسی نقش فاگوسیت های تک هسته ای در جنبه های مختلف واکنش ایمنی شده است.

این بررسی اثرات کاراگینان بر پاسخ‌های ایمنی را مستند و مورد بحث قرار می‌دهد و ارزش کاراگینان را به عنوان یک ابزار مفید در کار فعلی و آینده با هدف گسترش دانش ما در مورد مکانیسم‌های اساسی واکنش‌های ایمنی ارزیابی می‌کند.

کاراگینان کد C1013

یوتا کاراگینان تجزیه شده می تواند آپوپتوز را در سلول های استئوسارکوم انسانی از طریق مسیر سیگنالینگ Wnt/β-کاتنین القا کند.

تغذیه و سرطان (02/02/2013)

محققان :

 • ژه جین
 • یا شین هان
 • شیائو-روی هان

PMID23368922

خلاصه سنتز چهارم کاراگینان

استئوسارکوم (OS) یک تومور بدخیم استخوان با درجه بالا است. بنابراین، با استفاده از هر دو روش in vitro و in vivo، اثرات یوتا-کاراگینان تخریب شده (ι-CGN) بر روی یک رده سلولی استئوسارکوم انسانی، HOS، مورد بررسی قرار گرفت. تجزیه ι-CGN برای القاء آپوپتوز و توقف فاز G1 در سلول های HOS مشاهده شد. علاوه بر این، ι-CGN تخریب شده رشد تومور را در مدل‌های تومور پیوند زنوگرافت سرکوب کرد.

بر این اساس، میزان بقای این موش ها به طور قابل توجهی بالاتر از موش های حامل تومور بود که با ι-CGN یا PBS بومی درمان شده بودند. علاوه بر این، تشکیل عروق داخل توموری به دنبال درمان با ι-CGN تخریب شده مهار شد. در سنجش وسترن بلات، ι-CGN تخریب شده برای مهار مسیر سیگنالینگ Wnt/β-کاتنین پیدا شد. به طور کلی، این مطالعات فعالیت ضد توموری ι-CGN تخریب شده را نسبت به رده سلولی OS، HOS نشان می دهد.

علاوه بر این، بینش ارزشمندی در مورد مکانیسم های واسطه شده توسط ι-CGN تخریب شده به دست آمد که به طور بالقوه منجر به شناسایی درمان های جدید برای سیستم عامل می شود. با این حال، برای تایید این نتایج در سایر انواع سلول، به ویژه در سلول های اندوتلیال ورید ناف انسان، به مطالعات بیشتری نیاز است.

قیمت – فروش کاراگینان کد C1013

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص

کاراگینان کد C1013 می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220   
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت