دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ کدG5809 در سنتز پلی گلیسرول پرشاخه (hPG) از طریق واکنش باز کردن حلقه استفاده شده است. این hPG ها به دلیل پایداری حرارتی و اکسیداتیو به عنوان جایگزینی برای PEG ها برای ایجاد سطوح ضد رسوب در نظر گرفته می شوند. همچنین می توان از آن در سنتز اتوکسی اتیل گلیسیدیل اتر استفاده کرد. گلیسیدول همچنین ممکن است در تهیه پلیمرهای کیلیت برای حذف بورات استفاده شود.

گلیسیدول سیگماآلدریچ به دلیل خصوصیات منحصر به فردش، می‌تواند در درمان عفونت‌هایی که در برابر داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، موثر باشد. این آنتی‌بیوتیک در برابر بسیاری از باکتری‌های مقاوم به تتراسیکلین‌ها و سایر آنتی‌بیوتیک‌های دیگر، فعالیت دارد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  گلیسیدول سیگماآلدریچ یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ (Glycylcycline) نوعی آنتی‌بیوتیک است که از دسته تتراسیکلین‌ها (Tetracyclines) می‌باشد. این آنتی‌بیوتیک توسط شرکت آسترازنکا تولید و با نام تجاری Tygacil عرضه می‌شود.

Glycidol سیگماآلدریچ به دلیل خصوصیات منحصر به فردش، می‌تواند در درمان عفونت‌هایی که در برابر داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، موثر باشد. این آنتی‌بیوتیک در برابر بسیاری از باکتری‌های مقاوم به تتراسیکلین‌ها و سایر آنتی‌بیوتیک‌های دیگر، فعالیت دارد.

گلیسیدول با اتصال به یکی از زنجیره‌های پروتئینی در باکتری، رشد و تکثیر آن را مهار می‌کند. همچنین، این آنتی‌بیوتیک مانع از ورود ترکیبات غذایی و مواد مغذی به داخل سلول باکتری می‌شود که در نهایت منجر به مرگ و نابودی باکتری می‌شود.

مصرفGlycidol باید تحت نظر پزشک و بر اساس نیاز بیمار، با دوز و مدت زمان مناسب تعیین شود. در برخی موارد، مصرف این دارو ممکن است با عوارض جانبی مانند تحریک دستگاه گوارش، سرگیجه، حساسیت و یبوست همراه باشد.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: گلیسیدول
 • نام لاتین: Glycidol
 • کد: G5809
 • 96%
 • مترادف(ها): (±) -گلیسیدول، (±) -اکسیران-2- متانول، 2،3-اپوکسی-1-پروپانول، گلیسرول گلیسید
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C3H6O2
 • شماره CAS: 556-52-5
 • وزن مولکولی: 74.08
 • بیلشتاین: 383562
 • شماره MDL: MFCD00005147
 • شناسه ماده PubChem: 24895233
 • NACRES: NA.22
گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ

خواص محصول گلیسیدول سیگماآلدریچ

 • چگالی بخار: 2.15 (در مقابل هوا)
 • سطح کیفیت: 200
 • فشار بخار: 0.9 میلی متر جیوه (25 درجه سانتی گراد)
 • سنجش: 96%
 • فرم: مایع
 • دمای خود اشتعال: 780 درجه فارنهایت
 • ناخالصی ها: ≤2٪ دی گلیسیدیل اتر
 • ضریب شکست: n20/D 1.433 (لیتر)
 • bp: 61-62 درجه سانتی گراد/15 میلی متر جیوه (لیتر)
 • تراکم: 1.117 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)

بسته بندی

5 گرم

100گرم

500گرم

2.5 کیلوگرم

گلیسیدول سیگماآلدریچ.

گلیسیدول سیگماآلدریچ.

خرید و فروش گلیسیدول سیگماآلدریچ کدG5809

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده گلیسیدول سیگماآلدریچ کدG5809  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ (Glycylcycline) یکی از آنتی‌بیوتیک‌های تتراسیکلینی است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. در ادامه به برخی از کاربردهای گلیسیدول سیگماآلدریچ اشاره می‌کنیم:

درمان عفونت‌های پوستی:  برای درمان عفونت‌های پوستی مانند آکنه، سلولیت، عفونت‌های پوست و بافت نرم و زخم‌های عفونی استفاده می‌شود.

درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی: این دارو برای درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی مانند عفونت‌های دستگاه تنفسی بالا و پایین، عفونت‌های حاد و مزمن ریه و عفونت‌های دیگری که به داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درمان عفونت‌های دستگاه گوارش و ادراری: برای درمان عفونت‌های دستگاه گوارش مانند کولیت، عفونت‌های دستگاه ادراری مانند عفونت‌های مثانه و عفونت‌های دیگری که با داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درمان عفونت‌های بیمارستانی:  برای درمان عفونت‌های بیمارستانی مانند عفونت‌های سوختگی، عفونت‌های پس از عمل جراحی و عفونت‌های دیگری که با داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل،  برای درمان عفونت‌های باکتریایی مختلف استفاده می‌شود و برای استفاده از آن، باید توسط پزشک تجویز شود.

اقدامات بیوشیمی گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ (Glycylcycline) به عنوان یک آنتی‌بیوتیک بسیار مهم است که در درمان عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای تولید این دارو، اقدامات بیوشیمیایی زیر انجام می‌شود:

خصوصیات شیمیایی: یک تتراسیکلین نسبتاً جدید است که به صورت پودری سفید رنگ تولید می‌شود. فرمول شیمیایی این ماده C29H39N5O8 است.

تولید سویه باکتریایی: در ابتدا، با استفاده از تکنیک‌های مختلف، یک سویه باکتری مناسب برای تولید گلیسیدول سیگماآلدریچ انتخاب می‌شود. بعد از انتخاب سویه، باکتری‌های مورد نیاز برای تولید این دارو توسط این سویه باکتریایی تولید می‌شوند.

فرمولاسیون: پس از تولید باکتری‌های مورد نیاز، محیط‌های کشت مناسب برای رشد و تکثیر باکتری‌ها تهیه می‌شود. سپس باکتری‌ها در این محیط‌ها کشت می‌شوند و پس از رشد، فرآیند برداشت و جداسازی گلیسیدول سیگماآلدریچ از باکتری‌ها آغاز می‌شود. 

تصفیه و خلوص‌سازی: پس از برداشت، فرآیند تصفیه و خلوص‌سازی این ماده آغاز می‌شود. در این فرآیند، از تکنیک‌های مختلفی مانند کروماتوگرافی روی لایه نازک، کروماتوگرافی ستونی و استفاده از فیلتراسیون استفاده می‌شود.

شناسایی و تعیین خصوصیات: در این مرحله، با استفاده از تکنیک‌های مختلف شناسایی، خصوصیات و خلوص گلیسیدول سیگماآلدریچ تعیین می‌شود. در این مرحله، میزان خلوص و کیفیت دارو برای استفاده در درمان بیماری‌های باکتریایی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در کل، اقدامات بیوشیمیایی برای تولید گلیسیدول سیگماآلدریچ شامل تولید سویه باکتریایی، فرمولاسیون، تصفیه و خلوص‌سازی، شناسایی و تعیین خصوصیات است.

گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ

گلیسیدول سیگماآلدریچ در درمان چه بیماری‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

گلیسیدول سیگماآلدریچ (Glycylcycline) یک آنتی‌بیوتیک از دسته تتراسیکلین‌ها است که برای درمان برخی از عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. برخی از بیماری‌هایی که گلیسیدول سیگماآلدریچ در درمان آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد عبارتند از:

عفونت‌های پوستی:  برای درمان عفونت‌های پوستی مانند آکنه، سلولیت، عفونت‌های پوست و بافت نرم و زخم‌های عفونی استفاده می‌شود.

عفونت‌های دستگاه تنفسی: این دارو برای درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی مانند عفونت‌های دستگاه تنفسی بالا و پایین، عفونت‌های حاد و مزمن ریه و عفونت‌های دیگری که به داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عفونت‌های دستگاه گوارش و ادراری:  برای درمان عفونت‌های دستگاه گوارش مانند کولیت، عفونت‌های دستگاه ادراری مانند عفونت‌های مثانه و عفونت‌های دیگری که با داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عفونت‌های بیمارستانی: گلیسیدول سیگماآلدریچ برای درمان عفونت‌های بیمارستانی مانند عفونت‌های سوختگی، عفونت‌های پس از عمل جراحی و عفونت‌های دیگری که با داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل، برای درمان برخی از عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از این دارو، باید توسط پزشک تجویز شود.

چه عوارض جانبی ممکن است در اثر مصرف این دارو به وجود بیاید؟

همانند دیگر آنتی‌بیوتیک‌ها، گلیسیدول سیگماآلدریچ می‌تواند عوارض جانبی داشته باشد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

عوارض گوارشی: عوارض گوارشی از جمله اسهال، تهوع، استفراغ، درد شکمی، سوء هاضمه، سوء تغذیه و دیواره روده‌ای نازک شامل مواردی هستند که ممکن است در اثر مصرف گلیسیدول سیگماآلدریچ به وجود بیایند.

عوارض آلرژیک: برخی از بیماران ممکن است در اثر مصرف گلیسیدول سیگماآلدریچ به عوارض آلرژیک مانند آنافیلاکسی و آرتریت آلرژیک دچار شوند.

عوارض نادر: برخی از عوارض نادر شامل تیرگی زبان، تغییر رنگ دندان‌ها، کاهش شنوایی، تغییر رنگ مدفوع و تغییر رنگ ادرار می‌باشند.

مشکلات کلیوی: استفاده از ین ماده ممکن است باعث افزایش سطح کراتینین در خون و مشکلات کلیوی شود.

مشکلات قلبی: برخی از عوارض جانبی گلیسیدول سیگماآلدریچ شامل آریتمی قلبی و افزایش خطر تشکیل لخته در رگ‌های خونی می‌باشد.

مشکلات عصبی: بعضی از بیماران ممکن است در اثر مصرف گلیسیدول سیگماآلدریچ به مشکلات عصبی مانند سردرد، سرگیجه و افتادگی فشار خون دچار شوند.

لازم به ذکر است که این فهرست عوارض جانبی  جامع نیست و بستگی به وضعیت هر فرد و دوز مصرفی دارو دارد. به همین دلیل همواره باید پیش از شروع مصرف این دارو با پزشک خود مشورت کرده و راهنمایی‌های او را دقیقاً دنبال کرد.

قیمت -فروش گلیسیدول سیگماآلدریچ کدG5809

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) گلیسیدول سیگماآلدریچ کدG5809 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت گلیسیدول سیگماآلدریچ کدG5809 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)