دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اسید آنترانیلیک سیگما

اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005، یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی، یک داروی ضد درد موثر است. فلوفنامیک اسید به عنوان یک استاندارد در مطالعه دو چندشکل خوب تعریف شده فلوفنامیک اسید مانند فرم I و فرم III، با استفاده از نظریه تابعی چگالی حالت جامد و طیف سنجی تراهرتز استفاده شده است.

اسید آنترانیلیک یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک مهارکننده آنزیم، عمل می‌کند و معمولاً در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی به کار می‌رود. این ترکیب با تحریک سلول‌های بنیادی نخاعی، باعث مهار فعالیت آنزیم آنترانیلیک که یک آنزیم پروتئازی است، می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

اسید آنترانیلیک سیگما

اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک مهارکننده آنزیم، عمل می‌کند و معمولاً در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی به کار می‌رود. این ترکیب با تحریک سلول‌های بنیادی نخاعی، باعث مهار فعالیت آنزیم آنترانیلیک که یک آنزیم پروتئازی است، می‌شود.

آنترانیلیک یک آنزیم پروتئازی است که در بسیاری از بافت‌ها و سلول‌ها وجود دارد و برای هضم پروتئین‌ها و پپتیدها مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهار فعالیت این آنزیم می‌تواند در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی، به عنوان یک ابزار مفید برای بررسی فعالیت آنزیم در سلول‌ها و بافت‌ها، استفاده شود.

علاوه بر این، مهار کننده‌های آنزیمی مانند اسید آنترانیلیک، در تحقیقات داروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، مهار کننده‌های آنزیمی می‌توانند برای تولید داروهایی که برای درمان بیماری‌هایی مانند سرطان، التهابات و بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مفید باشند.

در کل، اسید آنترانیلیک سیگما یک ترکیب شیمیایی با خصوصیات مهار کننده آنزیمی است که به عنوان ابزاری مفید در تحقیقات بیوشیمیایی و بیولوژیکی، و همچنین در تحقیقات داروسازی و تولید داروهای جدید، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات محصول اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005

 • نام ماده: اسید آنترانیلیک
 • نام لاتین: Flufenamic acid
 • کد: F9005
 • استاندارد تحلیلی، برای تجزیه و تحلیل دارو
 • مترادف(ها): اسید N-(3-[تری فلورومتیل] فنیل) آنترانیلیک، N-(α، α، α-تری فلوئورو-m-تولیل) آنترانیلیک اسید
 • فرمول خطی: 2-(CF3C6H4NH)C6H4CO2H
 • شماره CAS: 530-78-9
 • وزن مولکولی: 281.23
 • شماره EC: 208-494-1
 • شماره MDL: MFCD00002422
 • شناسه ماده PubChem: 329799777
 • NACRES: NA.24

Flufenamic acid analytical standard, for drug analysis

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: استاندارد تحلیلی، برای تجزیه و تحلیل دارو
 • سطح کیفیت: 100
 • تکنیک)
  HPLC: مناسب
  کروماتوگرافی گازی (GC): مناسب
 • mp: 132-135 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی)
  پزشکی قانونی و سم شناسی
  دارویی (مولکول کوچک)
  دامپزشکی
 • قالب: مرتب
 • سیم SMILES
  OC(=O)c1cccccc1Nc2cccc(c2)C(F)(F)F
 • InChI
  1S/C14H10F3NO2/c15-14(16,17)9-4-3-5-10(8-9)18-12-7-2-1-6-11(12)13(19)20/h1- 8،18 ساعت، (H، 19،20)
 • کلید InChI
  LPEPZBJOKDYZAD-UHFFFAOYSA-N
  اطلاعات بیشتر درباره این نوشتار مبدأبرای اطلاعات ترجمه بیشتر، نوشتار مبدأ لازم است

بسته بندی

 • 10 گرم
 • 50 گرم

آنترانیلیک سیگما min

اسید آنترانیلیک سیگما

خرید و فروش اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد اسید آنترانیلیک سیگما

اسید آنترانیلیک سیگما به عنوان یک مهارکننده آنزیمی در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در آزمایشگاه‌ها، محققان از این ترکیب برای مهار فعالیت آنزیم آنترانیلیک استفاده می‌کنند تا بتوانند اثرات وظایف این آنزیم را بررسی کنند. اسید آنترانیلیک سیگما

همچنین، اسید آنترانیلیک در تحقیقات داروسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک مهارکننده آنزیمی، می‌تواند در تولید داروهایی که برای درمان بیماری‌هایی مانند سرطان، التهابات و بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مفید باشد. به عنوان مثال، مهار کننده‌های آنزیمی مانند اسید آنترانیلیک می‌تواند برای تولید داروهایی که برای درمان سرطان مورد استفاده قرار می‌گیرند، مفید باشد.

در کل، اسید آنترانیلیک به عنوان یک مهارکننده آنزیمی، در تحقیقات بیوشیمیایی و بیولوژیکی و تولید داروهای جدید، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسید آنترانیلیک سیگما

اقدامات بیوشیمی اسید آنترانیلیک سیگما

برای انجام اقدامات بیوشیمیایی با استفاده از اسید آنترانیلیک، ابتدا باید این ترکیب را به صورت خالص تهیه کرد. سپس، با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند میکروپیپت، مخلوط‌کن، کوره، استوانه‌های نمونه و… به اقدامات بیوشیمیایی می‌پردازند.

 • به عنوان مثال، در یکی از اقدامات بیوشیمیایی با استفاده از اسید آنترانیلیک، می‌توان به شرح زیر عمل کرد:
 • تهیه نمونه: نمونه مورد نظر را تهیه کدرده و آن را به شکلی که لازم است، پیش آماده کنید.
 • تهیه محلول اسید آنترانیلیک: اسید آنترانیلیک را در محلولی مخصوص حل کنید.
 • مخلوط کردن نمونه با محلول اسید آنترانیلیک: نمونه مورد نظر را با محلول اسید آنترانیلیک مخلوط کنید.
 • اندازه‌گیری جذب نور: با استفاده از ابزارهای مخصوص، جذب نور نمونه را اندازه‌گیری کنید.

این اقدامات بیوشیمیایی، به عنوان مثال، می‌تواند برای بررسی فعالیت آنزیم آنترانیلیک در نمونه‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین، از اسید آنترانیلیک در تحقیقات داروسازی نیز می‌توان به عنوان یک مهارکننده آنزیمی استفاده کرد.

اسید آنترانیلیک در داروسازی به چه صورت استفاده می‌شود؟

اسید آنترانیلیک در داروسازی به عنوان یک مهارکننده آنزیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک مهارکننده آنزیم پروتئازی، می‌تواند در تولید داروهایی که برای درمان بیماری‌هایی مانند سرطان، التهابات و بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مفید باشد.

برای مثال، در تحقیقات داروسازی برای تولید داروهایی که برای درمان سرطان مورد استفاده قرار می‌گیرند، اسید آنترانیلیک به عنوان یک مهارکننده آنزیم پروتئازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند برای مهار فعالیت آنزیم‌هایی که در فرآیند تکثیر سلول‌های سرطانی نقش دارند، به کار رود و باعث مهار رشد سلول‌های سرطانی شود.

همچنین، اسید آنترانیلیک می‌تواند در تولید داروهایی که برای درمان بیماری‌هایی مانند التهابات و بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، نیز مفید باشد. به عنوان مثال، در تحقیقات داروسازی برای تولید داروهای ضد التهابی و داروهایی که به عنوان مهارکننده‌های آنژیوتانسین استفاده می‌شوند، اسید آنترانیلیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل، اسید آنترانیلیک به عنوان یک مهارکننده آنزیمی، در تحقیقات داروسازی و تولید داروهای جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا اسید آنترانیلیک در داروهایی که برای درمان بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، موارد استفاده دیگری نیز دارد؟

بله، اسید آنترانیلیک در داروهایی که برای درمان بیماری‌های قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، علاوه بر مهارکننده آنزیمی، می‌تواند به عنوان یک آنتی‌اکسیدان مورد استفاده قرار بگیرد. آنتی‌اکسیدان‌ها به عنوان موادی که خطرات اکسایش را کاهش می‌دهند و از آسیب سلول‌ها به دلیل تولید رادیکال‌های آزاد جلوگیری می‌کنند، شناخته شده‌اند.

اسید آنترانیلیک به دلیل داشتن گروه فنولی و وجود یک عامل آنتی‌اکسیدانی قوی به عنوان یک ماده آنتی‌اکسیدان در برخی از داروهای قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصرف این داروها می‌تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی کمک کند.

همچنین، اسید آنترانیلیک به عنوان یک ماده ضد التهابی نیز شناخته شده است و می‌تواند در کاهش التهاب‌های مختلف بدن کمک کند. به همین دلیل، این ترکیب ممکن است در داروهایی که برای درمان بیماری‌های التهابی مورد استفاده قرار می‌گیرند، نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در کل، اسید آنترانیلیک در موارد مختلف در داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر مهارکننده آنزیمی، می‌تواند به عنوان یک آنتی‌اکسیدان و یا یک ماده ضد التهابی نیز مفید باشد. ا

اسید آنترانیلیک سیگما

اسید آنترانیلیک سیگما

سید آنترانیلیک سیگما

آیا مصرف اسید آنترانیلیک در داروهای قلبی برای همه بیماران مناسب است؟

مصرف اسید آنترانیلیک در داروهای قلبی برای همه بیماران مناسب نیست و متوجه شدن اینکه آیا این ترکیب برای بیمار خاصی مناسب است یا خیر، بستگی به شرایط بالینی و تاریخچه پزشکی بیمار دارد. برای مثال، بیمارانی که دارای حساسیت به این ترکیب هستند، نباید از داروهایی که حاوی اسید آنترانیلیک هستند، استفاده کنند. همچنین، در برخی بیماران با بیماری‌های خاص مانند سابقه زخم معده و دوازده‌پوستی، استفاده از این ترکیب ممکن است مشکلاتی را به دنبال داشته باشد.

بنابراین، برای تشخیص اینکه آیا مصرف اسید آنترانیلیک در داروهای قلبی برای بیمار مناسب است یا خیر، باید به صورت دقیق و با توجه به شرایط بالینی و تاریخچه پزشکی بیمار، توسط پزشک تعیین شود. ضمن اینکه مصرف هر دارو به دستور پزشک و با رعایت دقیق دستورات و مقررات مربوطه صورت باید گیرد. اسید آنترانیلیک سیگما

قیمت -فروش اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید اسید آنترانیلیک سیگما کدF9005 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)