راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تترا متیل بنزیدین

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. تترا متیل بنزیدین یکی از این موارد است که می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

تترا متیل بنزیدین

مشخصات محصول :

  • نام کامل ماده :3,3′,5,5′-Tetramethylbenzidine (TMB) Liquid Substrate System
  • کد : T8665
  • بسته بندی : 100ML – 1L

3,3′,5,5′-Tetramethylbenzidine (TMB) ( تترا متیل بنزیدین ) یک بستر کروموژنیک مناسب برای استفاده در الایزا است. روش هایی که از پراکسیداز ترب کوهی استفاده می کنند. (HRP) conjugates.1-4 این واکنش TMB-HRP تولید می کند. یک محصول نهایی محلول که به رنگ آبی است و می تواند باشد. اسپکتروفتومتری را در 370 یا 655 نانومتر بخوانید. این واکنش ممکن است با 2 مولار H2SO4 متوقف شود و در نتیجه یک محلول زرد رنگ که در 450 نانومتر خوانده می شود.

این محصول به صورت پراکسیداز آماده مصرف عرضه می شود. بستر حاوی TMB در یک بافر اسیدی ملایم. قبل از واکنش با پراکسیداز، سوبسترا باید محلول بی رنگ تا سبز مایل به آبی روشن باشد. این سیستم بستر یک محصول واکنش آبی ایجاد می کند. هنگامی که با پراکسیداز در میکرو چاه واکنش نشان داد، برنامه های کاربردی (مانند سنجش الایزا). برای نقطه پایانی
در آزمایش‌ها، اسید می‌تواند برای توقف واکنش، برای تولید استفاده شود.

یک محصول نهایی زرد رنگ از آنجایی که این بستر الف تولید می کند. محصول واکنش محلول، برای آن توصیه نمی شود،
هیستوشیمی یا بلاتینگ

اقدامات احتیاطی و سلب مسئولیت

فقط برای استفاده در تحقیق و توسعه نه برای مواد مخدر، خانگی یا موارد دیگراستفاده می کند. لطفاً به برگه اطلاعات ایمنی مراجعه کنید.

اطلاعات مربوط به خطرات و جابجایی ایمن

تمرینات معرف تترا متیل بنزیدین

این بستر به نور حساس است و باید باشد.از نور مستقیم خورشید یا منابع UV محافظت می شود.

ذخیره سازی/پایداری

این محصول را در دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

روش

• این محصول یک جزئی و آماده مصرف می باشد. بستر برای پراکسیداز و در عرضه می شود

رقت کاری

• این معرف باید به اتاق آورده شود درجه حرارت (~25 درجه سانتیگراد) قبل از استفاده.

• به دنبال واکنش با پراکسیداز، یک رنگ آبی اشکال محصول واکنش که ممکن است در هر دو خوانده شود 370 نانومتر یا بین

620 تا 655 نانومتر. تترا متیل بنزیدین

• برای سنجش نقطه پایانی، واکنش را می توان متوقف کرد

با افزودن حجم 1 N یا 2 N HCl یا1 N H2SO4، برابر با حجم بستر واکنش در چاه رنگ زرد حاصل محصول نهایی، که حداقل برای

یک ساعت پایدار است، سپس در 450 نانومتر قابل خواندن است. تترا متیل بنزیدین

• رقیق کردن بستر توصیه نمی شود. به کاهش شدت واکنش، پیشنهاد می شود که آنتی بادی ها یا کونژوگه ها رقیق شوند.

مقاله ای دیگر

یادداشت های کاربردی تترا متیل بنزیدین

TMB یک بستر برای پراکسیداز ترب کوهی است. یک محصول نهایی آبی محلول را تشکیل می دهد که ممکن است در 370 نانومتر یا 655 نانومتر خوانده شود. واکنش TMB ممکن است با 0.5 مولار H2SO4 متوقف شود و در نتیجه رنگ زرد ایجاد شود و در 450 نانومتر خوانده شود. برای روش های ELISA (میکروول) توصیه می شود، برای کاربردهای غشایی توصیه نمی شود.

3,3′,5,5′-Tetramethylbenzidine در یک مطالعه استفاده شده است تا نشان دهد که با اندازه‌گیری مقادیر جذب بستر خارج از حداکثر جذب، محدوده اندازه‌گیری هر روش ایمونوآنزیم‌سنجی را می‌توان بدون به خطر انداختن ویژگی‌های سنجش به طور قابل‌توجهی افزایش داد. 3,3′,5,5′-Tetramethylbenzidine نیز در یک مطالعه برای درک تشکیل ابرساختارهای مقعر CuS با فعالیت مشابه پراکسیداز استفاده شده است.

بیانیه استفاده از تترا متیل بنزیدین

محصولات MP Biomedical فقط برای تحقیقات یا تولید بیشتر است، مگر اینکه به طور دیگری مشخص شده باشد، نه برای استفاده مستقیم انسانی. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با بخش خدمات مشتریان ما تماس بگیرید.

قیمت و فروش تترا متیل بنزیدین

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد. محصولاتی همچون تترا متیل بنزیدین، مرک آلمان و سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. دانش پژوهان شیمی با فعالیتی بیش از 3 دهه توانسته جایگاهی ویژه در بین محققان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی داشته باشد. دلیل این ویژگی اصلی بودن محصولات و همچنین واردات محصولات نایابیست که شرکت های دیگر توان واردات آن را ندارند.

با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات فراوانی که داشته ایم  توانستیم مواد شیمیایی دانشگاهها و شرکت های داروسازی را وارد و به دست متقاضیان محترم برسانیم. یکی از این موارد تنوع اقلام در مواد شیمیایی است که فضا و انبارهای بزرگی را می طلبد و همچنین برای نگهداری محصولات با شرایط دمایی نیاز به سردخانه و یخچالهای فراوان، همچنین نیروی کار مجرب دارد. اکنون با پشتیبانی مشتریان همیشگی و دلگرمی به رضایتمندی شما عزیزان توانستیم از این مشکلات عبور نماییم.

برای سفارش و استعلام محصولات خود می توانید به دو روش ابتدا نام و مشخصات مواد مورد نظر خود را به شماره همراه شرکت ارسال نموده یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

 

بازدیدها: 10

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟