دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما کد 95271 که به نام فیلوکینون نیز شناخته می شود، از گروه های نفتالینوئید و فیتیل تشکیل شده است. فیلوکینون به وفور در گیاهان فتوسنتزی وجود دارد و منبع اصلی غذایی است. این ویتامین محلول در چربی است.

ویتامین K1 (فیلوکینون) یک کتون آروماتیک چند حلقه ای محلول در چربی است که به عنوان کوفاکتور در تشکیل فاکتورهای انعقادی II (پرترومبین)، VII، IX و X استفاده می شود. فاکتورهای ضد انعقاد پروتئین C و S و به عنوان یک فاکتور سیگنال دهی سلولی.

ویتامین K1 به عنوان کوفاکتور در سنتز γ-کربوکسی گلوتامات (Gla)، تشکیل فاکتورهای انعقادی II (پرترومبین)، VII، IX و X نقش دارد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که ویتامین K1 کد 95271 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما (Sigma Vitamin K1) یک ترکیب شیمیایی است که حاوی ویتامین K1 می‌باشد. ویتامین K1 یک ویتامین محلول در چربی است که نقش مهمی در فعالیت خون و ایجاد لختهای خونی سالم دارد. همچنین، ویتامین K1 برای جذب کلسیم به استخوان ها نیز ضروری است.

ویتامین K1 سیگما معمولاً به عنوان یک مکمل غذایی و یا در درمان بیماری‌های مرتبط با نقص ویتامین K مانند نارسایی کبدی، آنتاگونیست‌های وارفارین، نارسایی گردش خون و هموفیلی استفاده می‌شود. این ترکیب معمولاً به صورت قرص یا کپسول در دسترس است.

باید توجه داشت که مصرف ویتامین K1 سیگما باید تحت نظر پزشک باشد و باید دوز مصرفی متناسب با وضعیت فرد و نیازهای آن تعیین شود. همچنین، باید در نظر داشت که مصرف بیش از حد ویتامین K1 می‌تواند به شکل ناخواسته باعث ایجاد لختهای خونی بیش از حد شود و خطر عوارض جانبی از جمله سکته مغزی و ایجاد یبوست را افزایش دهد.

ویتامین K1 یک ویتامین محلول در چربی است که مهمترین نقش آن در بدن، در فعالیت خون و ایجاد لختهای خونی سالم است. ویتامین K1 با تحریک فعالیت برخی پروتئین‌ها در خون، به تولید لختهای خونی کمک می‌کند. بدون ویتامین K1، فعالیت این پروتئین‌ها تضعیف می‌شود و لختهای خونی قابل اعتماد تولید نمی‌شوند که ممکن است منجر به خونریزی‌های بیش از حد و آسیب به بافت‌های بدن شود.

ویتامین K1 سیگما به عنوان یک مکمل غذایی در مواردی مانند کمبود ویتامین K1 در بدن، عدم جذب کافی از ویتامین K1 از غذا، استفاده از داروهایی مثل آنتاگونیست‌های وارفارین (که عملکرد ویتامین K1 را مهار می‌کنند) و یا در بیماری‌هایی مانند نارسایی کبدی، نارسایی گردش خون و هموفیلی استفاده می‌شود.

مصرف ویتامین K1 سیگما باید تحت نظر پزشک باشد و باید دوز مصرفی متناسب با وضعیت فرد و نیازهای آن تعیین شود. همچنین، باید در نظر داشت که مصرف بیش از حد ویتامین K1 می‌تواند به شکل ناخواسته باعث ایجاد لختهای خونی بیش از حد شود و خطر عوارض جانبی از جمله سکته مغزی و ایجاد یبوست را افزایش دهد. لذا، قبل از مصرف ویتامین K1 سیگما، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ویتامین K1
 • نام لاتین: Vitamin K1
 • کد: 95271
 • BioXtra، ≥99.0٪ (مجموع ایزومرها، HPLC)، مخلوط ایزومرها
 • مترادف(ها): 2-متیل-3-فیتیل-1،4-نفتوکینون، 3-فیتیل منادیون، فیلوکینون، ویتامین K1(20)
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه):C31H46O2
 • شماره CAS: 84-80-0
 • وزن مولکولی: 450.70
 • بیلشتاین: 2568816
 • شماره EC: 201-564-2
 • شماره MDL: MFCD00214063
 • شناسه ماده PubChem: 57653664
ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما

 

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: مصنوعی
 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: BioXtra
 • سنجش: ≥99.0٪ (مجموع ایزومرها، HPLC)
 • فرم: مایع چسبناک
 • ناخالصی ها: سیس ایزومر ≤20٪
 • علامت زدن باقی مانده: ≤0.1٪ (به عنوان SO4)
 • رنگ: سبز-زرد روشن تا سبز-زرد تیره- زرد روشن تا زرد تیره
 • ضریب شکست: n20/D 1.527 (لیتر)
 • mp: -20 درجه سانتیگراد (لیتر)

کاربرد ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما معمولاً برای درمان کمبود ویتامین K1 در بدن و نیازهای آن در برخی بیماری‌ها استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای این ترکیب شامل:

درمان کمبود ویتامین K1 در بدن: ویتامین K1 یک ویتامین محلول در چربی است که نقش مهمی در فعالیت خون و ایجاد لختهای خونی سالم دارد. کمبود ویتامین K1 می‌تواند منجر به خونریزی‌های بیش از حد و آسیب به بافت‌های بدن شود. مصرف ویتامین K1 سیگما می‌تواند کمبود ویتامین K1 را در بدن جبران کند.

درمان نارسایی کبدی: ویتامین K1 در رشد و تعمیر بافت‌های بدن نقش دارد. بیمارانی که درگیر نارسایی کبدی هستند ممکن است نتوانند ویتامین K1 را به طور کافی جذب کنند. در این موارد، مصرف ویتامین K1 سیگما می‌تواند به جذب و استفاده بهتر از ویتامین K1 کمک کند.

درمان بیماری‌های خونی: ویتامین K1 برای جذب کلسیم به استخوان‌ها نیز ضروری است. بیمارانی که درگیر بیماری‌های خونی مانند هموفیلی هستند، ممکن است نیاز به مصرف ویتامین K1 داشته باشند. همچنین، درمان برخی بیماری‌هایی مانند نارسایی گردش خون نیز ممکن است به مصرف ویتامین K1 نیاز داشته باشد.

باید توجه داشت که مصرف ویتامین K1 سیگما باید تحت نظر پزشک باشد و باید دوز مصرفی متناسب با وضعیت فرد و نیازهای آن تعیین شود. همچنین، باید در نظر داشت که مصرف بیش از حد ویتامین K1 می‌تواند به شکل ناخواسته باعث ایجاد لختهای خونی بیش از حد شود و خطر عوارض جانبی از جمله سکته مغزی و ایجاد یبوست را افزایش دهد.

ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما

خرید و فروش ویتامین K1 کد 95271

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ویتامین K1 کد 95271 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی ویتامین K1 سیگما

ویتامین K1 سیگما یک ترکیب شیمیایی است که حاوی ویتامین K1 است. ویتامین K1 یک ویتامین محلول در چربی است که در فعالیت خون و ایجاد لختهای خونی سالم نقش دارد. برای انجام بررسی‌های بیوشیمیایی ویتامین K1 سیگما، می‌توان از روش‌های زیر استفاده کرد:

آزمایش PT (زمان پروترومبین): این آزمایش برای اندازه‌گیری زمان لازم برای تشکیل لختهای خونی استفاده می‌شود. ویتامین K1 برای تولید پروترومبین (یکی از پروتئین‌های مسئول برای تشکیل لختهای خونی) ضروری است. با تزریق ویتامین K1 سیگما، زمان پروترومبین کوتاه‌تر می‌شود و برای بهبود فعالیت خونی، می‌توان از این آزمایش استفاده کرد.

اندازه‌گیری سطح ویتامین K1 در خون: این آزمایش برای اندازه‌گیری سطح ویتامین K1 در خون استفاده می‌شود. با اندازه‌گیری سطح ویتامین K1 در خون، می‌توان مشخص کرد که آیا فرد درگیر کمبود ویتامین K1 است یا خیر. در صورتی که سطح ویتامین K1 کافی نباشد، می‌توان از ویتامین K1 سیگما برای جبران کمبود استفاده کرد.

اندازه‌گیری سطح پروتئین‌های وابسته به ویتامین K (VKDPs): برخی از پروتئین‌های موجود در خون، برای فعالیت خود به ویتامین K1 وابسته هستند. با اندازه‌گیری سطح پروتئین‌های وابسته به ویتامین K، می‌توان مشخص کرد که آیا فعالیت ویتامین K کافی است یا نه. در صورتی که فعالیت ویتامین K کافی نباشد، می‌توان از ویتامین K1 سیگما برای بهبود فعالیت خونی استفاده کرد.

باید توجه داشت که هر یک از این آزمایش‌ها باید تحت نظر پزشک و با توجه به وضعیت فرد و نیازهای آن، انجام شود.

آیا ویتامین K1 سیگما برای همه مناسب است؟

ویتامین K1 سیگما برای همه مناسب نیست و باید با توجه به وضعیت فرد و نیازهای آن توسط پزشک تجویز شود. برخی افراد ممکن است به دلیل وضعیت سلامتی خود نتوانند از ویتامین K1 سیگما استفاده کنند یا نیاز به دوزهای مختلف داشته باشند. به عنوان مثال:

بیمارانی که دارای بیماری‌های خونی مانند هموفیلی هستند، قبل از استفاده از ویتامین K1 سیگما باید با پزشک خود مشورت کنند.

بیمارانی که دارای نارسایی کبدی هستند، باید با احتیاط و با توجه به دستور پزشک خود ویتامین K1 سیگما را مصرف کنند.

برخی افراد ممکن است حساسیت به ویتامین K1 داشته باشند و باید از مصرف آن خودداری کنند.

بیمارانی که دارای مشکلات گوارشی مانند اختلالات جذب مواد غذایی هستند، باید با پزشک خود درباره مصرف ویتامین K1 سیگما مشورت کنند.

بنابراین، قبل از مصرف ویتامین K1 سیگما، باید با پزشک خود مشورت کرده و دستورات آن را رعایت کرد.

قیمت -فروش ویتامین K1 کد 95271

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ویتامین K1 کد 95271 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید ویتامین K1 کد 95271 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)