دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سدیم کلراید کد S3014

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول سدیم کلراید کد S3014 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

سدیم کلراید کد S3014

سدیم کلراید کد S3014  یک کد محصول است که توسط Sigma-Aldrich برای اشاره به محصول کلرید سدیم خود استفاده می شود. کلرید سدیم یک نمک رایج است که در بسیاری از کاربردها، از جمله به عنوان افزودنی غذایی، در تولید کلر و هیدروکسید سدیم، برای تصفیه آب و در بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی استفاده می شود.

این یک معرف مهم در بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی است، جایی که در کاربردهای مختلفی مانند کریستالیزاسیون پروتئین، استخراج DNA و در تهیه بافرها و محلول های مختلف استفاده می شود. علاوه بر این، کلرید سدیم نیز در پزشکی به عنوان محلول الکترولیت، انفوزیون داخل وریدی و در درمان هیپوناترمی استفاده می شود.

مشخصات سدیم کلراید کد S3014

سدیم کلراید (Sodium chloride) با کد S3014 یک ترکیب شیمیایی با فرمول NaCl است. این ترکیب بی‌رنگ و بدون بو است و در شرایط استاندارد به صورت بلورهای بیضی شکل ظاهر می‌شود.

سدیم کلراید در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله صنایع غذایی، داروسازی، تصفیه آب، صنایع شیمیایی و بافتنی. در صنایع غذایی، سدیم کلراید به عنوان یک ماده نگهدارنده و افزاینده طعم به کار می‌رود. همچنین، در تصفیه آب، سدیم کلراید برای جلوگیری از رشد باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌ها در آب استفاده می‌شود.

سدیم کلراید به عنوان یکی از اصلی‌ترین نمک‌های موجود در طبیعت، در بسیاری از مواد غذایی مانند نان، پنیر و سوپ وجود دارد. همچنین، مصرف سدیم کلراید در غذاها می‌تواند در برخی افراد باعث افزایش فشار خون شود، بنابراین برای افرادی که دچار فشار خون بالا هستند، می‌توان از مقدار کمتری سدیم کلراید در غذاهای خود استفاده کرد.

 • Sodium chloride
 • Synonym(s): Halite, NaCl
 • Linear Formula: NaCl
 • CAS No:7647-14-5
 • Molecular Weight:58.44
 • EC No:231-598-3
 • Beilstein No:3534976

سدیم کلراید کد S3014چند نمونه از محصول سدیم کلراید کد S3014

کلرید سدیم علاوه بر مواردی که قبلا ذکر کردم در بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی استفاده می شود. در اینجا چند نمونه هستند:

1. کشت سلولی: کلرید سدیم جزء مهم بسیاری از محیط های کشت سلولی است که فشار اسمزی و قدرت یونی لازم برای رشد و بقای سلول را فراهم می کند. سدیم کلراید کد S3014.

2. HPLC: کلرید سدیم به عنوان یک افزودنی فاز متحرک در کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC) برای افزایش جداسازی آنالیت ها استفاده می شود.

3. بیولوژی مولکولی: کلرید سدیم در تکنیک های زیست شناسی مولکولی مانند الکتروفورز ژل DNA و ساترن بلات برای تسهیل جداسازی و انتقال قطعات DNA استفاده می شود. سدیم کلراید کد S3014.

4. طیف سنجی: کلرید سدیم گذرندگی بالایی در ناحیه مادون قرمز طیف الکترومغناطیسی دارد و به عنوان ماده مرجع در طیف سنجی فروسرخ تبدیل فوریه (FTIR) استفاده می شود.

5. شیمی تحلیلی: کلرید سدیم به عنوان یک رقیق کننده یا اصلاح کننده ماتریس در طیف سنجی جذب اتمی و طیف سنجی جرمی پلاسما جفت القایی (ICP-MS) برای افزایش پایداری و تکرارپذیری اندازه گیری ها استفاده می شود.

اینها تنها چند نمونه از کاربردهای آزمایشگاهی فراوان سدیم کلرید هستند. تطبیق پذیری و هزینه کم آن را به یک معرف پرکاربرد در بسیاری از رشته های علمی تبدیل کرده است.

مقطع تحصیلی

 • برای زیست شناسی مولکولی
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥99٪ (تیتراژ)
 • فرم: کریستالی
 • کدورت: ≤3.5 NTU
 • pH: 7
 • mp: 801 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری: H2O: 1 گرم در 10 میلی لیتر، شفاف، بی رنگ
 • آثار آنیونی: فسفات (PO43-): ≤5ppm
 • آثار کاتیونی: K: ≤50ppm
  فلزات سنگین (به عنوان سرب): ≤5ppm

سدیم کلراید کد S3014کاربرد سدیم کلراید کد S3014

این محصول به عنوان درجه بیولوژی مولکولی شناخته شده است و برای کاربردهای زیست شناسی مولکولی مناسب است. برای عدم وجود نوکلئازها و پروتئازها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

سدیم کلراید کد S3014 در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب اشاره می‌کنم:

1. صنایع غذایی: سدیم کلراید به عنوان یک ماده نگهدارنده در صنایع غذایی به کار می‌رود، به طور مثال در تولید سوسیس و کالباس، تخم مرغ کنسروی، پنیر و بسیاری از محصولات غذایی دیگر. همچنین، سدیم کلراید به عنوان یک افزاینده طعم در برخی از محصولات غذایی مانند نان و پفک استفاده می‌شود.

2. صنایع دارویی: سدیم کلراید در صنایع دارویی به عنوان یک افزودنی و یا ماده نگهدارنده در برخی از داروها به کار می‌رود.

3. صنایع تصفیه آب: سدیم کلراید به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده و نگهدارنده در فرایند تصفیه آب به کار می‌رود.

4. صنایع شیمیایی: سدیم کلراید در بسیاری از فرایندهای شیمیایی به عنوان یک ماده نگهدارنده و یا ماده اولیه در تولید برخی از مواد شیمیایی مانند سدیم هیدروکسید و کربنات سدیم به کار می‌رود.

5. صنایع بافتنی: سدیم کلراید به عنوان یک ماده نرم‌کننده در برخی از فرایندهای تولید الیاف بافتنی به کار می‌رود.

همچنین، سدیم کلراید به عنوان یک نمک طبیعی در طبیعت و در اکثر انواع آب‌های دریا و اقیانوس وجود دارد.

قیمت – فروش سدیم کلراید کد S3014

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) سدیم کلراید کد S3014 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. پلی کاپرولاکتون کد سیگماآلدریچ 440744

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سدیم کلراید کد S3014 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)