دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سدیم دی سیانامید کد 690309

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. سدیم دی سیانامید کد 690309 یکی از این محصولات است . شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید شرکت سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

سدیم دی سیانامید کد 690309

توضیح : این مطالب از سایت مرجع و برای اطلاع خدمت شماعزیزان ارائه می گردد

کاربرد سدیم دی سیانامید کد 690309

واکنش دهنده برای آماده سازی:

  • نیکل دی استیل پیریدین دی اکسیم مجموعه های خوشه ای پنج هسته ای، هشت هسته ای و هسته ای.
  • منیزیم دکلانر به عنوان بلوک های (ll/lll) خوشه های دی اکسید آزید منگنز.
  • ساختمانی سوپر تراستر برای طراحی شبکه های مغناطیسی گسترده.
  • مجتمع های بی پیریدین روتنیم به دام افتاده در شبکه های پلیمری هماهنگی.
  • ورق آنیونی دو بعدی در سیانامید آهن و منگنز به نمایش درخشش تابش دوگانه.
  • کمپلکس پلیمری رادیکال نیترونیل نیتروکسید پل دی سیانامیدو.
  • با استفاده از پل های دی سیانامید Cull2L نردبان های پلیمری مبتنی بر حاوی پل های ،(ll) پلیمرهای هماهنگ هگزاکو هماهنگ درخشان کادمیوم سیانید

خلاصه

رفتار و خوص قابل تنظیم از خود نشان می دهند که ناشی از ساختار فوق مولکولی آنهاست . ما برای بررسی رابطه بین ساختار مولکولی و (lL) مایعات یونی مونتاژ با تمرکز بر نقش های طول زنجیره کاتیونی و فلوراسیون ، یک سری سنتزهای دی سیانامید فسفونیوم آلکیله و فلوئور شده را سنتز کردیم . پراکندگی اشعه را lL های آلکیله فقط ساختارهای کلی lL های فلوئوره شده را نشان می دهد. سدیم دی سیانامید کد 690309 در حالی که lL ایکس با زاویه کوچک ، یک ساختار لایه ای با نظم دور برد برای همه نشان می دهند، به عنوان مثال، یک منطقه یونی قطبی و یک منطقه آلکیل غیر قطبی ، فعل و انفعالات (فلوروفوبیک) باعث تفکیک ریز فازها بین بخش های مولکولی پرفلورین شده و دیگر ، فعل و انفعالات (فلوروفیل) بین بخش های پر فلورین باعث ایجاد ثبات در ساختار میکروفاژها و جفت شدن فلوروفوبیک و فلوئوروفیل شد.

بیشتر بدانید

فعل و انفعالات منجر به یک ساختار مزوفاز پایدار می شود. بخشهای پرفلورین با چگالی بیشتری نسبت به آنالوگهای آلکیله بسته بندی را تحت lL آلکیله شده مایع می شوند . ساختارهای لایه ایبه شدت رئولوژی lL در دمای قابل ملاحضه ای بالاتر از (F2شوند. نسخه های فلوئور شده (به استثنای) آلکیله شده با همان طول دارای lL . های فلوئوره ویسکوزیته بالاتری داشتند و رقیق شدن برشی غیر نیوتنی را به نمایش می گذاشتند lL . تاثیر قرار می دهد. نظمی از گرانروی کمتر بوده و کاملا نیوتنی بودند. ما پیشنهاد می کنیم کهبرهم زدن ساختار لایه ای در جریان برشی باعث رفتار جریان غیر نیوتنی می شود.فلوئوره ویسکوزیته بالاتری داشتند و lL . را تحت تاثیر قرار می دهد lL برشی باعث رفتار جریان غیر نیوتنی می شود . ساختارهای لایه ای به شدت رئولوژی های آلکیله شده با همان طول دارای نظمی از گرانروی کمتر بوده و کاملا نیوتنی بودند . ما پیشنهاد می کنیم lL . رقیق شدن برشی غیر نیوتنی را به نمایش می گذاشتند کنیم که برهم زدن ساختار لایه ای در جریان برشی باعث رفتار جریان غیر نیوتنی می شود.

قیمت – فروش سدیم دی سیانامید کد 690309

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات سیگماآلدریچ سدیم دی سیانامید کد 690309 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سدیم دی سیانامید کد 690309 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

از شما عزیزان دعوت می نمائیم به دیدن چند محصول از محصولات وارداتی در انتهای همین صفحه.