دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. یکی از این محصولات سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485 می باشد که شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

مقاله ای پیرامون سلنیت سدیم  Sodium selenite کد 214485 که در دو بخش و با سنتزهای متفاوت خدمت شما عزیزان ارائه می شود که امیدواریم برای شما مفید واقع شود.

فروش سلنیت سدیم  Sodium selenite کد 214485

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده محصولات مواد شیمیایی ، محصولات کمپانی مرک و سیگماآلدریچ و…در ایران می باشد. این شرکت طی سالهای متمادی توانسته با واردات محصولات انواع برندهای مطرح دنیا مواد اولیه شرکت های داروسازی، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهها، پژوهشگاه ها، نفت و پژوهشگاه های پلیمر را تهیه و کمکی به چرخه علم و فناوری نماید. خرید از شرکت دانش پژوهان شیمی به سه دلیل برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه می باشد:

1- حذف واسطه ها و قیمت های مناسب

2- تضمین اصلی بودن محصولات

3- فروش محصولات نایاب سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

شما عزیزان می توانید برای خریدمحصولات نمایندگی سیگماآلدریچ از شرکت دانش پژوهان شیمی به دو روش، ابتدا از طریق  شماره های مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اینکه از طریق واتساپ نام و مشخصات محصول درخواستی خود را ارسال نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام شما را ارسال نمایند.

بخش اول مقاله :

اثرات تجویز سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485 ، متیل سلینیک اسید و سلنو-L-متیونین بر تحمل گلوکز در مدل موش دیابتی ناشی از استرپتوزوتوسین / نیکوتینامید.

بولتن بیولوژیکی و دارویی (2014-09-02)

کارشناسان :

 • هیتوشی اوئنو
 • ریو شیمیزو
 • توموفومی اوکونو
 • هیروفومی اوگینو
 • توموهیرو آراکاوا
 • فومیتوشی ساکازاکی
 • کاتسوهیکو ناکامورو
 • PMID25177039

سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

خلاصه سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

اثرات تجویز سلنوترکیبات، سلنیت سدیم، متیل سلینیک اسید (MSA) و سلنو-L-متیونین (SeMet) بر تحمل گلوکز در مدل موش ذیابتی ناشی از نیکوتین آمید (NA) و استریتوزوتوسین (STZ) مقایسه شد. موش های lCR دو بار با STZ (میلی گرم 100 بر کیلوگرم) در یک بازه زمانی 1 روزه به صورت داخل صفاقی تحت درمان قرار گرفتند. سپس سطوح گلوکز خون غیر ناشتا به صورت هفتگی در حالی که ترکیبات سلنیوم به صورت خوراکی با 158 میکروگرم Se/Kg وزن بدن با دسترسی آزاد به رژیم غذایی فاقد سلنیوم به مدت 5 هفته تجویز می شد، کنترل شد. سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

میانگین وزن بدن موش های دیابتی القا شده با NA/STZ تا حدی با تجویز ترکیبات سلنیوم ترمیم شد، در حالی که SeMet منجر به محتوای سلنیوم و فعالیت گلوتاتیون پراکسیداز 1 بالاتر در پانکراس شد، سطوح گلوکز خون تست شده با تحمل گلوکز غیر ناشتا و خوراکی، که توسط NA/STZ افزایش یافته بود، به طور قابل توجهی با تجویز SeMet سرکوب شد. این نتایج نشان می دهد که SeMet ممکن است تحمل گلوکز را در یک مدل موش دیابتی خفیف ناشی از NA/STZ با افزایش فراهمی زیستی در پانکراس بهبود بخشد. سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

بخش دوم مقاله :

اثرات نیترات سرب و سلنیت سدیم بر آسیب DNA و استرس اکسیداتیو در گلبول های قرمز و گلبول های سفید موش دیابتی و غیر دیابتی.

سم شناسی و فارماکولوژی محیطی (2015-04-12)

کارشناسان :

 • هاتیجه باش
 • یوسف کالندر
 • دیلک پاندیر
 • سونا کالندر
 • PMID25863328

خلاصه سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

اثرات نامطلوب نیترات سرب (LN) و نقش پیشگیرانه سلنیت سدیم در خون موش های دیابتی و غیر دیابتی با اندازه گیری ظرفیت آنتی اکسیدانی معادل ترولوکس (TEAC) ، قدرت آنتی اکسیدانی کاهش دهنده آهن (FRAP)، سطوح مالون دی آلدئید (MDA) و فعالیت های سوپر اکسید دیسموتاز (SOD)، کاتالاز (CAT)، گلوتاتیون پراکسیداز (GPx) و گلوتاتیون-S-ترانسفراز (GST) همچنین با ارزیابی آسیب DNA با سنجش دنباله دار. LN سطوح MDA, DNA دم، میانگین طول دم و گشتاور دم را افزایش داد، فعالیت آنزیم ها، مقادیر FRAP و TEAC را کاهش داد.

در گروه سدیم سلنیت+LN، اثر محافظتی سلنیت سدیم بر بررسی پارامترها مشاهده شد. دیابت باعث تغییر در این پارامترها نیز می شود. ما متوجه شدیم که سلنیت سدیم در مقابل آسیب های ناشی از دیابت محافظت نمی کند. در نتیجه LN باعث ایجاد اثرات سمی روی سلول های خونی شد و سلنیت سدیم این سمیت را کاهش داد، اما اثر پیشگیرانه در برابر دیابت نشان نداد. همچنین، LN در گروه های دیابتی اثرات مضر بیشتری نسبت به گروه های غیر دیابتی ایجاد کرد. سلنیت سدیم Sodium selenite کد 214485

شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

Visits: 19