دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی مرک آلمان بخصوص محصولات نایاب است. شما می توانید سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی را دراین سایت جستجو و تهیه فرمایید. با توجه به سختی واردات و تحریم های پیش رو این شرکت توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز محققان و شرکت های داروسازی را با مشکلات فراوان وارد نموده و آنها را به دست متقاضیان این محصولات برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی، یکی از مواد نگهدارنده است که در مواد غذایی مختلفی به کار می رود. اسید سوربیک از نام درخت سوربوس اکوپاریا استخراج شده که اولین بار از میوه این درخت گرفته شد. پس از 70 سال، ویژگی ضد باکتریایی اسید سوربیک کشف شد و در حال حاضر نمک های آن با نام سوربات موجود است.

اسید سوربیک و نمک هایی از جمله سدیم، کلسیم و پتاسیم سوربیک در مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی، دارای کاربرد تسهیل در اسپری کردن و غوطه ور سازی می باشد.

از جمله مشتقات اسید سوربیک که به علت نامحلول بودن، سمیت و غیر قابل پلیت شدن گرفته شده است شامل مواد زیر است:

  • سوربیل پالمیتات
  • سوربامید
  • اتیل سوربات
  • سوربیک انیدرید

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی

از کاربرد ها و ویژگی های سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی، عناوین زیر می باشد:

  1. عدم تأثیر گذاری غلظت سوربات روی طعم، مزه و بوی ماده غذایی
  2. اثر گذاری ضد قارچی و ضد باکتریایی
  3. بی خطر بودن سوربات طی انجام آزمایشات سم شناسی
 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی:

021-66859216
021-66859220  

(ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

 

متابولیسم سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی، در بدن از طریق بتا اکسیداسیون و ایجاد CO2 و آب است. دریافت روزانه سوربات توسط بدن، 25 میلی گرم در ازای یک کیلوگرم وزن بدن می باشد. سمیت سوربات نسبت به کلرید سدیم کمتر است و با توجه به دوز سمی 10 به ازای یک کیلوگرم، بی خطر می باشد. میزان و مقداری که از سوربات در مواد غذایی استفاده می شود، به نوع مواد غذایی و شهر و کشور مصرف کننده بستگی دارد.

بطور کلی بیشترین میزانی که از سوربات در مواد غذایی استفاده می شود 0/2% است. همچنین بیشترین مواد مصرفی غلظت سوربات در زمینه های سطوح و بسته بندی ها می باشد.

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش  محصولات نمایندگی مرک آلمان می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائید    

کاربرد مواد شیمیایی مرک در صنعت

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

 

سوالات متداول:

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی چگونه است ؟

سوربات مواد شیمیایی مرک آلمان در صنایع غذایی، یکی از مواد نگهدارنده است که در مواد غذایی مختلفی به کار می رود. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت  استعلام خود را دریافت نمائید.

قیمت  سوربات مواد شیمیایی چقدر است ؟ شما می توانید جهت تهیه این محصولات با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائید.