دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875

کاربرد: تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875برای مطالعه تاثیرات آن بر میش های باردار استفاده شده است.
اقدامات Biochem / Physiol
آندروژن ها رشد فنوتیپ مردانه را در طی جنین زایی و بلوغ هدایت می کنند.
تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875، یک آندروژن است که توسط بیضه ترشح می شود.
این هورمون درجایی که چندین عملکرد بیولوژیکی را تنظیم می کند،در بافتهای هدف به دی هیدروتستوسترون تبدیل می شود.
تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875، به طور مصنوعی از یک گیاه گرفته شده است.
این محصول در مقایسه با سایر استرهای تستوسترون عملکردهای گسترده تر و سریع تری دارد.

فرم بدنی

 • جامد حساس به نور

یادداشت آماده سازی 

 • تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875،در کلروفرم محلول است(50میلی گرم در میلی لیتر)
 • همچنین در روغن های مختلف محلول است.
 • محلول های روغن را می توان با حفظ در دمای 150 درجه سانتیگراد به مدت یک ساعت استریل کرد.
 • تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875،در آب محلول نیست.
 • محلول 1 در 6 اتانول
 • محلول 1 در 4 استون
 • محلول 1 در 20 اتیل اولئات
 • محلول 1 در 30 پروپیلن گلیکول
 • این ماده با مواد قلیایی و اکسید کننده سازگار نیست.
 • باید از این ماده در برابر نور محافظت شود.
درمان با تستوسترون قبل از تولد منجر به تغییراتی در مورفولوژی نورون‌های KNDy، ورودی‌های آنها و پیش‌بینی سلول‌های GnRH در گوسفند ماده می‌شود. غدد درون ریز (2015-06-11) محققان :
 • ماریا سرنیا
 • واسانتا پادمانابهان
 • رابرت ال گودمن
 • لیک ام کولن
 • مایکل ان لیمن
PMID26061725

خلاصه تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875

میش های تحت درمان با تستوسترون قبل از تولد (T) مجموعه ای از نقایص تولید مثلی را نشان می دهند که دقیقاً منعکس کننده مواردی است که در زنان PCOS دیده می شود، از جمله تغییر در کنترل بازخورد هورمونی GnRH. کیسپپتین / نوروکینین B / دینورفین (KNDy) نورون های هسته کمانی (ARC) نقش کلیدی در کنترل بازخورد استروئیدی ترشح GnRH ایفا می کنند و درمان T قبل از تولد در گوسفند باعث عدم تعادل بیان پپتید KNDy در ARC می شود. در مطالعه حاضر، این فرضیه را آزمایش کردیم که قرار گرفتن در معرض T قبل از تولد، علاوه بر تغییر پپتیدهای KNDy، منجر به تغییراتی در مورفولوژی و ورودی‌های سیناپسی این جمعیت، سلول‌های کیسپپتین ناحیه پیش‌اپتیک (POA) و سلول‌های GnRH می‌شود. درمان T قبل از تولد به طور قابل توجهی اندازه سومای سلولی KNDy را افزایش داد، در حالی که کیسپپتین POA، GnRH، پپتید مرتبط با آگوتی و نورون های پروپیوملانوکورتین هر کدام بدون تغییر اندازه بودند. درمان T قبل از تولد نیز به طور قابل توجهی تعداد کل ورودی های سیناپسی را بر روی نورون های KNDy و نورون های کیسپپتین POA کاهش داد. برای نورون‌های KNDy، این کاهش تا حدی به دلیل کاهش سیناپس‌های KNDy-KNDy بود، در حالی که ورودی‌های KNDy به سلول‌های کیسپپتین POA بدون تغییر بود. در نهایت، T قبل از تولد تعداد کل ورودی به سلول‌های GnRH را در هر دو POA و هیپوتالاموس پایه داخلی کاهش داد، و این تغییر تا حدی به دلیل کاهش تعداد ورودی‌های نورون‌های KNDy بود. هیپرتروفی سلول‌های KNDy در گوسفند T قبل از تولد شبیه به آنچه در سلول‌های کیسپپتین ARC در زنان یائسه دیده می‌شود، و همراه با تغییرات در ورودی‌های سیناپسی و پیش‌بینی‌های آن‌ها به نورون‌های GnRH، ممکن است به نقص در کنترل استروئیدی GnRH که در این مدل حیوانی مشاهده می‌شود، کمک کند.

قیمت – فروش تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت تستوسترون پروپیونات – اسید تترا استیک (جامد) کد T1875 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

شرکت دانش پژوهان ،شما عزیزان را به  مشاهده نمونه های از محصولات وارداتی در انتهای این صفحه دعوت می نماید: