دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

Triazolam کد T9772

Triazolam کد T9772 – شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کننده های مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. برای خرید مواد شیمیایی مورد نظر خود می توانید با بخش فروش تماس گرفته و از موجودی و استعلام قیمت اطلاع حاصل فرمایید. دانش پژوهان شیمی توانسته با واردات حجیم و متنوع زمان را برای خریداران و مصرف کنندگان مواد شیمیایی به صفر برساند.

پیشتر برای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی زمانی در حدود 2 تا 3 ماه صرف واردات سفارشی می شد. اما این شرکت با واردات خود و دپو توانسته خواسته مشتریان خود را برآورده نماید. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رساندن به اهدافتان یاری نماییم.

Triazolam کد T9772

Triazolam کد T9772 یکی از محصولات پرفروش دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران می باشد است.کمپانی سیگماآلدریچ تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی (تخصصی) در دنیاست که نام این شرکت برای تمام محققان و دانش پژوهان شیمی بسیار آشناست، بطوری که می توان گفت محصولات کمپانی سیگماآلدریچ در تمامی مراکز تحقیقاتی، پژوهشی، آزمایشگاه ها، شرکت های دارو سازی، دانشکده های داروسازی، و دانشگاه ها و … یافت می شود و این عزیزان برای پیشبرد تحقیقات و یافته هایشان از محصولات این شرکت استفاده نموده اند.

  • مسولیت سوء استفاده نسبی تریازولام: 
  • ارزیابی تجربی در حیوانات و انسان .
  • بررسی های علوم اعصاب و زیست رفتاری (01/01/1985)
  • PMID2858078

چکیده Triazolam کد T9772

مسئولیت سوء مصرف دارو یک عملکرد مثبت و تعاملی از اثرات تقویت کننده و نامطلوب دارو است . مسئولیت سوء مصرف نسبی بنزودیازپین خواب آور، تریازولام، بحث برانگیز بوده است. این مقاله مطالعات حیوانی و انسانی مرتبط با مسئولیت سوء مصرف نسبی آن را بررسی می کند، از جمله داده های مربوط به مشخصات دارویی، اثرات تقویت کننده، علاقه، سرعت شروع، اثرات محرک متمایز، اثرات ذهنی، وابستگی فیزیولوژیکی، بازگشت مجدد و بی خوابی صبح زود، اضطراب تولید شده از دارو، مرگ بار، در مصرف بیش از حد، اختلال روانی حرکتی، تداخل با اتانول، فراموشی پیشرونده، اختلال در آگاهی از اثر دارو، و سایر اختلالات روانی و رفتاری.

نتیجه گیری می شود که مسئولیت سوء مصرف تریازولام کمتر از باربیتورات های میان مدت پنتوباربیتال است. اگر چه داده های قابل توجهی وجود دارد که شباهت های تریازولام را با سایر بنزودیازپین ها نشان می دهد، اما گمانی زنی های قابل توجهی در بین محققان بالینی و برخی داده های محدود وجود دارد که نشان می دهد مسئولیت سوء استفاده از تریازولام بیشتر از سایر بنزودیازپین ها است و عملاً هیچ داده یا حدس و گمان معتبری وجود ندارد. که کمتر است. تحقیقات بیشتر برای روشن شدن قطعی مسئولیت سوء مصرف تریازولام نسبت به سایر بنزودیازپین ها ضروری خواهد بود.

Triazolam کد T9772سنتز دوم

  • یک مورد تجاوز به عنف دارویی که شامل تریازولام در مو و ادرار بود.
  • مجله بین المللی پزشکی قانونی (14/12/2011)
  • PMID22160334

چکیده Triazolam کد T9772

در سال های اخیر، آگاهی در مورد استفاده از مواد مخدر برای اصلاح رفتار به منظور تسهیل جرم افزایش یافته است. یک مورد تجاوز به عنف دارویی شامل تریازولام آرام بخش قوی و کوتاه اثر ارائه خواهد شد. در سه نوبت، قربانی قبل از ماساژ و در نهایت مورد آزار جنسی، چای سبز و شکلات مصرف کرد. غربالگری از نظر الکل، داروهای رایج و مواد غیر مجاز در خون و ادرار نمونه برداری شده در معاینه پزشکی قانونی 20 ساعت پس از آخرین حادثه، منفی بود. در نتیجه، 34 روز پس از آخرین حادثه، نمونه های مو برای آنالیز شیمیایی از فرد مورد حمله قرار گرفته شد.

موها به سه قسمت 2 سانتی متری (0-6سانتی متر) بریده شد که شسته شده، در حلال استخراج حل شد و با کروماتوگرافی مایع فوق عملکردی همراه با طیف سنجی جرمی زمان پرواز (UPLC-TOF-MS) و پشت سر هم غربال و تایید شد. طیف سنجی جرمی (UPLC-MS/MS) به ترتیب. در بخش موی 2 سانتی متری مربوط به دوره حملات ادعایی، وجود تریازولام آرام بخش با غلظت Pg/mg 1.0 مو آشکار شد. نمونه ادرار حفظ شده که 20 ساعت پس از آخرین جادثه گرفته شد، مجدداً توسط UPLC-MS/MS برای متابولیت های تریازولام مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و 39 میکروگرم در لیتر a- هیدروکسی تریازولام در ادرار هیدرولیز شده شناسایی شد.

این مورد نشان می دهد کخ مو یک نمونه ارزشمند پزشکی قانونی در شرایطی است که فرآیندهای طبیعی به دلیل تاخیر در گزارش جرم، دارو را از نمونه های بیولوژیکی معمولی حذف کرده است. علاوه بر این، با تشخیص متابولیت تریازولام، یافته مو با نمونه ادرار تایید شد. 

اطلاعات Triazolam کد T9772

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش Triazolam کد T9772 سیگماآلدریچ  می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)