دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما (جنستئین) به عنوان یک ترکیب آزمایشی برای دسترسی به فعالیت استروژنیک آن به عنوان یک لیگاند استروژنیک برای انجام سنجش‌های فعال‌سازی ژن گزارشگر یکسان و همچنین برای بررسی اتصال جنیستئین به hERβ استفاده می‌شود. این ماده به عنوان یک مهارکننده اندوسیتوز برای آزمایش اثر احتمالی انتهای گلیکوزیون پیشرفته اندوسیتوز – آلبومین سرم گاوی (AGE-BSA) بر روی لیزوزوم ها است.

جنستئین برای تعامل گیاه و میکروب ضروری است. این ماده به عنوان یک محافظ شیمیایی طبیعی عمل می کند و به جلوگیری از پیشرفت تومور و اختلالات قلبی کمک می کند. جنستئین از نظر عملکردی در عملکرد استروژن سهیم است. در ارزیابی مواد مغذی و غذاهای کاربردی مفید است. جنستئین اثر ضد میکروبی از خود نشان می دهد و می تواند به عنوان فیتوالکسین و فیتوآنتی سیپین عمل کند. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

مهار کننده تیروزین پروتئین کیناز؛ مهارکننده رقابتی ATP در سایر واکنش های پروتئین کیناز عامل ضد رگ زایی، رونویسی ژن های دخیل در کنترل رگ زایی را کاهش می دهد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما یک ترکیب شیمیایی است که در شیمی آلی و بیوشیمی به کار می‌رود. این ترکیب یک فلاوونوئید است که شامل سه گروه هیدروکسیل در موقعیت‌های 4’، 5 و 7 در حلقه فلاوون است. نام سیگما به دلیل وجود گروه هیدروکسیل در موقعیت 6 این حلقه است که این ترکیب را از دیگر فلاوونوئیدهایی که در موقعیت 6 گروه هایدروکسیل ندارند، متمایز می‌کند. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

این ترکیب در بسیاری از گیاهان یافت می‌شود، از جمله در سویا، بومادران و نخود فرنگی. همچنین، 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma به عنوان یک ترکیب فعال در بسیاری از مواد گیاهی و عصاره‌ها استفاده می‌شود و می‌تواند خواص ضد التهابی، ضد میکروبی و ضد سرطانی داشته باشد.

4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma (4′,5,7-THI sigma) یکی از اعضای خانواده فلاوونوئیدها است که در گیاهان وجود دارد و به عنوان ترکیب فعال در بسیاری از مواد گیاهی و عصاره‌ها به کار می‌رود. این ترکیب در سویا، بومادران، نخود، زیره سبز، پونه و بسیاری از گیاهان دیگر یافت می‌شود. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

4′,5,7-THI sigma دارای خواص ضد التهابی، ضد میکروبی و ضد سرطانی است. این ترکیب می‌تواند با تثبیت رادیکال‌های آزاد و کاهش استرس اکسیداتیو در بدن، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان عمل کند. همچنین، 4′,5,7-THI sigma می‌تواند با کاهش سطح سیتوکین‌های التهابی، به عنوان یک ضد التهاب عمل کند.

در مطالعات بسیاری، نشان داده شده است که 4′,5,7-THI sigma می‌تواند به عنوان یک داروی ضد سرطانی عمل کند. این ترکیب می‌تواند با تثبیت DNA و مهار عملکرد آنزیم‌های مهم در فرایند تقسیم سلولی، به عنوان یک داروی ضد سرطانی در برخی از نوع‌های سرطان مانند سرطان سینه، سرطان پروستات و سرطان ریه استفاده شود.

با توجه به خواص 4′,5,7-THI sigma، برخی محققان در حال بررسی این ترکیب به عنوان یک درمان گیاهی برای بیماری‌های التهابی مانند التهاب مفاصل، دیابت و بیماری‌های قلبی عروقی هستند. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

مشخصات محصول 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: جنیستئین
 • نام لاتین: Genistein
 • کد: G6649
 • مصنوعی، ≥98٪ (HPLC)، پودر
 • مترادف(ها): 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone, 5,7-Dihydroxy-3-(4-hydroxyphenyl)-4H-1-benzopyran-4-one
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C15H10O5
 • شماره CAS: 446-72-0
 • وزن مولکولی: 270.24
 • بیلشتاین: 263823
 • شماره EC: 207-174-9
 • شماره MDL: MFCD00016952
 • شناسه ماده PubChem: 24278036
تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: مصنوعی
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: مایل به سفید تا زرد
 • mp: 297.0-298.0 درجه سانتی گراد
 • انحلال پذیری
  DMSO: محلول
  اتانول: محلول
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Oc1ccc(cc1)C2=COc3cc(O)cc(O)c3C2=O
 • InChI
  1S/C15H10O5/c16-9-3-1-8(2-4-9)11-7-20-13-6-10(17)5-12(18)14(13)15(11)19/ h1-7،16-18H

بسته بندی

 • 5MG
 • 25MG
 • 100MG

کاربرد 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649

4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma یک ترکیب فعال در بسیاری از گیاهان و عصاره‌ها است که می‌تواند خواص ضد التهابی، ضد میکروبی و ضد سرطانی داشته باشد. به دلیل این خواص، این ترکیب در بسیاری از صنایع به کار می‌رود، از جمله:

صنایع دارویی: 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma به عنوان یک ترکیب فعال در بسیاری از داروها و مکمل‌های گیاهی استفاده می‌شود، به عنوان مثال در درمان برخی از نوع‌های سرطان مانند سرطان سینه، سرطان پروستات و سرطان ریه استفاده می‌شود. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

صنایع غذایی: 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma می‌تواند به عنوان یک ماده رنگی طبیعی در بسیاری از محصولات غذایی مانند نان، کیک، کلوچه و شیرینی به کار رود. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

صنایع آرایشی و بهداشتی: 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma به عنوان یک ماده ضد التهابی و ضد بروز آکنه در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های پوستی و لوسیون‌های بدن به کار می‌رود.

صنایع کشاورزی: 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma به عنوان یک ترکیب فعال در بسیاری از محصولات کشاورزی مانند علوفه‌ها، سبزیجات و محصولات دیگر به کار می‌رود. همچنین، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده‌ی محافظ گیاهان در برابر بیماری‌های گیاهی استفاده شود. تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

خرید و فروش 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما

با توجه به خواص 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone sigma (4′,5,7-THI sigma)، محققان در حال بررسی اقدامات بیوشیمیایی این ترکیب هستند. برخی از این اقدامات عبارتند از:

بررسی مسیرهای سیگنالینگ: محققان در حال بررسی مسیرهای سیگنالینگی در بدن که تحت تأثیر 4′,5,7-THI sigma قرار می‌گیرند هستند. بررسی این مسیرها می‌تواند به درک بهتر از مکانیسم عمل این ترکیب کمک کند.

بررسی تأثیرات 4′,5,7-THI sigma در سلول‌ها: محققان در حال بررسی تأثیرات 4′,5,7-THI sigma در سلول‌های بدن هستند. بررسی این تأثیرات می‌تواند به درک بهتر از مکانیسم عمل این ترکیب در بدن کمک کند.

بررسی تأثیرات 4′,5,7-THI sigma در بیماری‌های التهابی: برخی از مطالعات نشان داده‌اند که 4′,5,7-THI sigma می‌تواند به عنوان یک داروی ضد التهابی در برخی از بیماری‌های التهابی مانند التهاب مفاصل، دیابت و بیماری‌های قلبی عروقی استفاده شود. بررسی تأثیرات این ترکیب در بیماری‌های التهابی می‌تواند به درک بهتر از مکانیسم عمل آن در این بیماری‌ها کمک کند.

بررسی تأثیرات 4′,5,7-THI sigma در بیماری‌های سرطان: برخی از مطالعات نشان داده‌اند که 4′,5,7-THI sigma می‌تواند به عنوان یک داروی ضد سرطانی در برخی از نوع‌های سرطان مانند سرطان سینه، سرطان پروستات و سرطان ریه استفاده شود. بررسی تأثیرات این ترکیب در بیماری‌های سرطانی می‌تواند به درک بهتر از مکانیسم عمل آن در این بیماری‌ها کمک کند.

اثرات ضد التهابی 4’،5،7-THI سیگما چیست؟

4′,5,7-Trihydroxyiisoflavone sigma (4′,5,7-THI sigma) در تعدادی از مطالعات نشان داده شده است که دارای اثرات ضد التهابی است. برخی از راه هایی که سیگما 4′,5,7-THI اثرات ضد التهابی خود را اعمال می کند عبارتند از:

مهار سیتوکین های پیش التهابی: سیگما 4′,5,7-THI برای مهار تولید سایتوکین های پیش التهابی مانند اینترلوکین-1 بتا (IL-1β)، اینترلوکین-6 (IL-6) و فاکتور نکروز تومور آلفا (TNF-α). این سیتوکین ها نقش کلیدی در پاسخ التهابی دارند و مهار تولید آنها می تواند به کاهش التهاب کمک کند.

مهار آنزیم های سیکلواکسیژناز (COX): سیگما 4′,5,7-THI فعالیت آنزیم های COX را که مسئول تولید پروستاگلاندین هایی هستند که در التهاب نقش دارند، مهار می کند. مهار آنزیم های COX می تواند به کاهش التهاب کمک کند.

مهار فاکتور هسته ای-کاپا B (NF-κB): سیگما 4′,5,7-THI از فعال شدن NF-kB جلوگیری می کند که یک فاکتور رونویسی است که نقش کلیدی در بیان pro- ژن های التهابی مهار NF-kB می تواند به کاهش التهاب کمک کند.

اثرات آنتی اکسیدانی: 4′,5,7-THI سیگما دارای اثرات آنتی اکسیدانی است که می تواند به کاهش استرس اکسیداتیو و التهاب کمک کند. استرس اکسیداتیو نقش مهمی در ایجاد التهاب دارد و کاهش استرس اکسیداتیو می تواند به کاهش التهاب کمک کند.

به طور کلی، این اثرات ضد التهابی 4’،5،7-THI سیگما، آن را به یک نامزد امیدوارکننده برای درمان بیماری های التهابی مانند آرتریت، دیابت و بیماری های قلبی عروقی تبدیل می کند.

قیمت -فروش 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)