دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اکسید زیرکونیوم 230693

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. اکسید زیرکونیوم 230693 یکی از این محصولات است . شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید شرکت سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

اکسید زیرکونیوم 230693

اکسید زیرکونیوم 230693 یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. این کمپانی یکی از  تولید کننده محصولات تخصصی در جهان بشمار می رود و یکی از برندهای معروف در دنیاست ، بطوری که محصولات تولیدی این شرکت را در تمامی آزمایشگاهها ، مراکز تحقیقاتی و پژوهشگاهی می توان یافت.

کمپانی مرک آلمان در سال 2015 توانست امتیاز شرکت تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نموده و از آن پس تمامی مواد تولیدی این شرکت تحت نظر و لیسانس کمپانی مرک آلمان به بازارهای جهانی ارسال گردد. شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در کشور می باشد که با اخذ نمایندگی در یکی از کشورهای همسایه توانسته محصولات تولیدی کمپانی های مرک و سیگماآلدریچ را وارد و به دست مشتریان محترم خود نماید. اکسید زیرکونیوم 230693 یکی از این محصولات وارداتی می باشد.

امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین محصولات (با کیفیت و قیمت مناسب) شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

مشخصات ماده اکسید زیرکونیوم 230693

 • کد : 230693
 • نام ماده : اکسید زیرکونیوم
 • نام لاتین : Zirconium(lV)oxide
 • بسته بندی : 100 گرم – 500 گرم  – 2 کیلوگرماکسید زیرکونیوم 230693
 • نام مترادف : Zirconia
 • CAS Number : 1314-23-4
 • وزن مولکولی : 123.22
 • EC Number : 215-227-2
 • فرمولار : ZrO2
 • برند : سیگماآلدریچ
 • کشور سازنده : آمریکا

تبلور فیلم های نازک بر پایه زیرکونیا شیمی فیزیک شیمی :  (2015-06-30) PCCP

کاربرد اکسید زیرکونیوم 230693

اکسید زیرکونیوم (Zirconium oxide) با شماره CAS 1314-23-4 و کد محصول 230693، یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک ماده پایه در تولید محصولات مختلف استفاده می شود. بعضی از کاربردهای این ماده عبارتند از:

1. تولید سرامیک های پیشرفته: اکسید زیرکونیوم به عنوان یکی از مهمترین مواد پایه برای تولید سرامیک های پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد، که از جمله کاربردهای آنها می توان به تولید بلورهای مصنوعی، تولید پوشش های نانوساختار، ساخت قطعات الکترونیکی و … اشاره کرد.

2. تولید پوشش های مقاوم در برابر سایش و حرارت: اکسید زیرکونیوم به عنوان یک ماده پایه برای تولید پوشش های مقاوم در برابر سایش و حرارت مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشش ها برای استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع هوافضا، خودروسازی و دیگر صنایع به کار می روند.

3. استفاده در تولید عینک های آفتابی: اکسید زیرکونیوم به عنوان یکی از مواد مورد استفاده در تولید عینک های آفتابی به کار می رود، زیرا این ماده قابلیت تولید لنز های شفاف و مقاوم در برابر خراشیدگی را داراست.

4. استفاده در صنایع نساجی: اکسید زیرکونیوم برای تولید الیاف نساجی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا این ماده قابلیت افزایش مقاومت و سایش پذیری الیاف را داراست.

لازم به ذکر است که استفاده از هر ماده شیمیایی باید با رعایت دستورالعمل های ایمنی و مقررات مربوط به آن صورت گیرد.

می توانید در مورد کاربردهای دیگر اکسید زیرکونیوم توضیح دهید؟

بله، علاوه بر کاربردهایی که در پاسخ قبلی به آنها اشاره شد، اکسید زیرکونیوم در صنایع مختلف دیگر نیز استفاده می شود. به عنوان مثال:

1. استفاده در صنایع نفت و گاز: این ماده به عنوان یکی از مهمترین مواد پایه برای تولید کاتالیست های استفاده شده در صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این کاتالیست ها برای افزایش بازدهی فرآیندهای نفتی مورد استفاده قرار می گیرند.

2. استفاده در تولید پوشش های ضد زنگ: اکسید زیرکونیوم به عنوان یکی از مواد مورد استفاده در تولید پوشش های ضد زنگ مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشش ها برای استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع خودروسازی، صنایع دریایی و صنایع الکترونیکی به کار می روند.

3. استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی: اکسید زیرکونیوم به عنوان یکی از مواد مورد استفاده در تولید کرم های ضد آفتاب، لوازم آرایشی و پوشش های محافظ پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

4. استفاده در تولید قطعات دندانپزشکی: این ماده به عنوان یکی از مواد پایه برای تولید قطعات دندانپزشکی مانند پروانه ها و پلهای دندانی به کار می رود. با توجه به مقاومت و شفافیت بالای این ماده، این قطعات برای استفاده در درمان های پزشکی بسیار مناسب هستند.

لازم به ذکر است که استفاده از هر ماده شیمیایی باید با رعایت دستورالعمل های ایمنی و مقررات مربوط به آن صورت گیرد.

Zirconium oxide 230693

چکیده سنتز :

سینتیک تبلور آمورف 3 , 8 مول% ایتریا زیرکونیا (3YSZ و 8YSZ) فیلم های نازک را که توسط رسوب لیزری پالسی (PLD) ، اسپری پیرولیز و پاشش دی سی مگنترون رشد کرده اند ، کاوش می کند. فیلمهای رسوب شده تا 1000 درجه سانتیگراد ex situ و در جا در پراش سنج اشعه ایکس تحت عملیات حرارتی قرار گرفتند . حداقل درجه حرارت 275 درجه سانتی گراد تعیین شد که در آن PLD های بی شکل رسوب یافته 3YSZ به مدت 5 ساعت به طور کامل متبلور می شوند.

در دمای بالای 325 درجه سانتیگراد ، این فیلمها هنگامی که زیر 500 درجه سانتی گراد متبلور می شوند ، تقریباً با درجه بالایی از میکرو کرنش دگرگون می شوند. در این فیلمها فاز t متبلور می شود که در آرامش فاز در <T 6000C به فاز تبدیل می شود. میکرو کرنش علاوه بر این ، تبلور فیلمهای نازک 8YSZ رشد یافته توسط PLD ، پیرولیز اسپری و dc-sputtering با اندازه گیری XRD درجا مشخص می شود. اکسید زیرکونیوم 230693

پس از رسیدن به دمای 800 درجه سانتی گراد ، با سرعت گرمایش ثابت 2.4 کیلو دقیقه در دقیقه -1 ، تبلور انجام می شود ، در حالی که فیلمهای نازک رشد یافته PLD در دمای بالا کاملاً متبلور شده بودند. 300 درجه سانتی گراد.

قیمت – فروش اکسید زیرکونیوم 230693

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اکسید زیرکونیوم 230693 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)