دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اسیدبوتیریک کدمرک800457

اسیدبوتیریک کدمرک800457 یکی از اسیدهای چرب اشباع نشده است که معمولاً در مواد غذایی چرب مانند کره، گیاهان روغنی و ماست وجود دارد. کد محصول 800457 متعلق به شرکت مرک است که یکی از تولیدکنندگان محصولات شیمیایی و آزمایشگاهی است. این محصول ممکن است به عنوان یک استاندارد یا ماده مرجع در آزمایشات شیمیایی یا بیولوژیکی مورد استفاده قرار گیرد. معمولاً از این محصولات در آزمایشات تحقیقاتی، تجزیه و تحلیل شیمیایی و مطالعات بالینی برای تعیین ویژگی‌های مختلف مواد و ترکیبات استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. اسیدبوتیریک کدمرک800457  یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اسیدبوتیریک کدمرک800457

اسیدبوتیریک کدمرک800457 در تهیه استرهای مختلف بوتیرات استفاده می شود. اسیدهای بوتیریک با وزن مولکولی کم، مانند متیل بوتیرات بیشتر در مواد معطر کاربرد دارد. بنابراین، از آنها به عنوان افزودنی و عطرها استفاده می شود. همچنین از بوتیریک اسید به عنوان مکمل تغذیه در حیوانات به دلیل کاهش توانایی کلون کردن باکتری های بیماری زا استفاده می شود. همچنین بوتیریک اسید یک طعم غذایی تایید شده در پایگاه داده اتحادیه اروپا است. اسیدبوتیریک کدمرک800457

اسید بوتیریک یک اسید چرب اشباع‌نشده است که در زبان عمومی به آن اسید بوتیریک گفته می‌شود. این ترکیب شیمیایی دارای بوی تند و ترش است و معمولاً در مواد غذایی مانند کره، کره‌نارگی، ماست و جعفری وجود دارد. اسید بوتیریک همچنین به عنوان یک ماده شیمیایی مهم در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از این محصول در تولید انواع استرها، سموم زیستی، مواد حافظه‌کننده غذا و برخی محصولات بهداشتی نیز استفاده می‌شود. اسید بوتیریک به دلیل ویژگی‌های خاص خود مانند خواص ضد میکروبی، ضد قارچی و ضد التهابی، در زمینه‌های مختلف پزشکی و بهداشتی نیز کاربردهایی دارد. اسیدبوتیریک کدمرک800457

 

بوتیریک کد مرک 800457

مشخصات ماده:

  • کد ماده: 800457
  • Cas No: 107-92-6
  • بسته بندی: 100 میل – 1 لیتری – 2.5 لیتری
  • شماره EC: 203-532-3
  • جرم مولی: 88.11 گرم در مول
  • فرمول شیمیایی: CH3CH2CH2COOH
  • فرمول تپه: C4H8O2

کاربرد اسیدبوتیریک کدمرک800457

اسیدبوتیریک کدمرک800457 به دلیل بوی قوی آن نیز به عنوان یک افزودنی در طعمه ماهیگیری استفاده شده است. در بسیاری از طعم های تجاری موجود در طعمه ی ماهی کپور از اسید بوتیریک استفاده می کنند.

اسیدبوتیریک همراه با اسید استیک می تواند با سلولز واکنش دهد تا استرهای آلی مانند سلولز استات بوتیرات (CAB) را تولید کند که در انواع وسیعی از ابزارها، قطعات و پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به سلولز استات مقاوم تر است.

با این حال، سلولز استات بوتیرات می تواند با قرار گرفتن در معرض حرارت و رطوبت تخریب شود که با آزاد شدن بوتیریک اسید همراه است. این فرآیند گاهی اوقات در پیچ گوشتی و دیگر ابزارهای دستی که با بوی ناخوشایندی همراه است دیده می شود.

همچنین این ماده یک ترکیب فعال فارماکولوژیک است که به عنوان گیرنده های هیدروکسی کربوکسیلیک اسید و گیرنده های اسید چرب آزاد در بیوشیمی عمل می کند. بوتیریک اسید یا تخمیر اسید بوتیریک نیز به عنوان هگزیل استر (هگزیل بوتیرات) در روغن نوعی گوجه فرنگی و به عنوان اکتیل استر (اکتیل بوتیرات) در هویج وحشی یافت می شود.

همچنین بوتیریک اسید کاربردهای پزشکی در سرطان، دیابت و دارو دارد.

خرید و فروش اسیدبوتیریک کدمرک800457

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسیدبوتیریک کدمرک800457 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. محیط کشت برلیانت گرین بابل براث

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی محصول Butyric acid

از اسید بوتیریک به عنوان یک ماده بیولوژیکی مهم در مطالعات بیوشیمی استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل خواص ضد التهابی، ضد میکروبی و ضد قارچی خود، در مطالعات مرتبط با سیستم‌های بیولوژیکی مانند دستگاه گوارش و سیستم ایمنی بدن مورد توجه قرار می‌گیرد.

از اسید بوتیریک در مطالعات مربوط به سلامت روده و بهبود عملکرد دستگاه گوارش استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب در مطالعات مرتبط با مکانیسم‌های التهابی و ایمنی‌سازی بدن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با اسید بوتیریک عموماً به بررسی تأثیرات آن بر روی فرایندهای بیولوژیکی و مولکولی در سیستم‌های زنده می‌پردازد.

راهنمای ایمنی کار با اسید بوتیریک

راهنمای محافظت از چشم:

در سوختگی چشم با مواد شیمیایی خورنده، آن را با مقدار فراوان آب بشویید یا با حداقل یک لیتر محلول NaCI با غلظت 9,.% به مدت 15 دقیقه بشویید. دقت کنید چشم ها کاملا باز باشد و فشار آب زیاد نباشد. از کمپرس آب سرد استفاده نمایید و سریعا به پزشک مراجعه کنید.

راهنمای حفاظت از دست ها:

در صورت سوختگی پوست با مواد شیمیایی ابتدا لباس مصدوم را جدا کرده با دستمال تمیز محل را پاک کرده و بعد با آب ولرم محل را حداقل 30 دقیقه در مورد اسیدها و تا 2 ساعت در مورد مواد قلیایی آبکشی نمایید. (هنگام کمک رسانی به مصدوم از دستکش و ماسک استفاده نمایید.

قیمت – فروش اسیدبوتیریک کدمرک800457

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی (مرک آلمان) بخصوص اسیدبوتیریک کدمرک800457 می باشد. شما می توانید جهت سفارش و استعلام قیمت به دو روش، ابتدا اینکه با شماره های مستقیم شرکت تماس گرفته و با کارشناسان فروش، در ارتباط باشید،و یا از طریق، کانال واتساپ شرکت نام محصول را به همراه مقدار نیاز خود ارسال کنید، تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت اسید بوتیریک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)