راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بوتیل گلایکول صنعتی

مشخصات بوتیل گلایکول صنعتی

  • نام شیمییایی: بوتیل گلایکول صنعتی Butyl Glycol
  • فرمول شیمیایی : C6H14O2
  • نام تجاری : BG
  • نوع بسته بندی : بشکه 220 کیلویی
  • بوتیل گلایکول صنعتی دارای نقطه جوش زیاد،نوسانات کم وبوی خفیف میوه ای است.
  • مانند سایر اترهای گلیکول طبیعت دوتایی دارد که شامل یک اتر ویک گروه الکل در یک مولکول است.
  • باآب طیف گسترده ای از حلال های ارگانیک کاملا قابل انعطاف است.
  • این قابلیت انعطاف پذیری عالی آن را به یک حلال و عامل اتصال دهنده همه کاره تبدیل میکند
  • ویژگی های عملکردی عالی را در طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه میدهد.
  • بوتیل گلایکول Butyl Glycol همچنین به عنوان (BG 2-butoxyethanol (ethylene-glycol monobutyl ether . glycol monobutyl ether شناخته شده است.

تولید بوتیل گلایکول : Butyl Glycol

بوتیل گلایکول یا BG با واکنش اتیل اکسید وبوتانول طبیعی(n-butanol) با استفاده از کاتالیزور تولید می شود ،اگرنسبت اتیلن اکسید به (n-butanol) بیشتر از یک باشد،دی اتیلن ومتیل اتیلن گلایکول تولید می شود وتولید جهانی بین 300-500کیلوگرم در سال تخمین زده می شود.

استفاده -کاربرد بوتیل گلایکول: Butyl Glycol

رنگها،پوشش ها ،ضد آب،موم ها،رزین ها، روغن ها، رنگ های نساجی، تمیز کننده صنعتی،پلاستیک سازهاو…

این ماده بیشتربه عنوان ماده حل کننده و هم زننده در رنگ ها،پوشش ها و جوهرهای مبتنی برآب مورد استفاده قرار می گیردکه باعث بهبود جریان محصولات و همچنین طولانی شدن زمان خشک شدن آنها می شود.این ماده همچنین برای جلوگیری از خاتمه دادن به اوره،ملامین و فنولیک ضد آب موثری است.استفاده از BG تحت تاثیر صنعت رنگ است که تقریبا 75 درصد از کل تولید مصرف می کند و به این دلیل است که آن یک حلال با نوسان پذیری پایین است و بنابراین میتواند زمان خشک شدن پوشش ها را افزایش دهدو جریان خود را بهبود ببخشد.

بوتیل گلایکول Butyl Glycol یا BG نیز به دلیل بوی خفیفی که دارد دربسیاری از محصولات طرفداری دارد.این ماده در بسیاری از موم ها،رزین ها،روغن ها و رنگ های نساجی به عنوان ماده حل کننده و اتصال عمل می کند و به طور مرتب در بسیاری از محصولات تمیز کننده صنعتی ،تجاری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد جایی که قدرت تمیز کنندگی خوبی دارد و همچنین بویی که معمولا با چنین محصولاتی در ارتباط است.BG اولیه مهمی برای انواع سنتز ها است که یکی از مواد اولیه برای تولید بوتیل گلیکول استات و تولید پلاستیک سازها با واکنش با انیدرید فتالیک است. این ماده همچنین به حشره کشها ،علف کشها،سموم دفع آفات کشاورزی و محصولات آرایشی فرموله شده استو جزء مایعات هیدرولیک و روغن های برش و حفاری است.

ذخیره سازی و توضیع BG

بوتیل گلایکول Butyl Glycol در فولاد کربنی،ظروف و فولاد زد زنگ و یا تفلون ذخیره و حمل می شود و می تواند به صورت فله یا جزء منتقل شود.دروزن مخصوص 0,9 و نقطه اشتعال 60درجه سانتیگراد(فنجان بسته) است و به عنوان ماده مضر طبقه بندی شده است،اما برای هرگونه حمل و نقل خطرناک نیست.بوتیل گلیکول یک ماده قابل احتراق است،محصول و هر ظرف خالی را از حرارت،جرقه و شعله دور نگهدارید.

قیمت – فروش بوتیل گلایکول

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی ،بخصوص محصولات (مرک آلمان)  می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت بوتیل گلایکول صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بازدیدها: 0

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟