دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تترا هیدروفوران کدمرک 108114

تترا هیدروفوران کدمرک 108114 (THF) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C4H8O است. این ماده به صورت یک مایع بی‌رنگ با بوی خاص شناخته می‌شود. THF به عنوان یک حلال مؤثر در صنایع مختلف از جمله شیمی، داروسازی، و صنایع پلیمری به کار می‌رود. در داروسازی، این ماده در سنتز بخش‌های مختلف داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صنعت پلیمری، THF به عنوان حلال مهمی در تولید پلیمرها مانند پلی‌اورتان و پلی‌تتراهیدروفوران (PTMEG) اعمال می‌شود. همچنین، در تولید پلی‌اورتان‌ها که در صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی و صنایع لاستیکی به کار می‌روند، نقش اساسی دارد. THF به دلیل ویژگی‌های حلالیت و استحکام، یکی از محصولات شیمیایی اساسی و گسترده در صنایع مدرن محسوب می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. تترا هیدروفوران کدمرک 108114 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

تترا هیدروفوران کدمرک 108114

تتراهیدروفوران (Tetrahydrofuran یا THF) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک حلال در صنایع مختلف، به خصوص در شیمی، داروسازی، و صنایع پلیمری مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشخصات و کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

 • ترکیب شیمیایی: THF یک حلال دارای فرمول شیمیایی (C4H8O) و وزن مولکولی 72.11 گرم بر مول می‌باشد. این ترکیب به صورت یک مایع بی‌رنگ با بوی خاص شناخته می‌شود.
 • حلال در صنعت شیمی: THF به عنوان یک حلال مؤثر در فرآیندهای شیمیایی، مانند سنتز و تصفیه ترکیبات شیمیایی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • داروسازی: در صنعت داروسازی، THF به عنوان یک حلال در تولید و فرآوری داروها، به ویژه در سنتز بخش‌های مختلف داروها، استفاده می‌شود.
 • صنعت پلیمری: THF به عنوان یک حلال مهم در تولید پلیمرها مانند پلی‌آکریلونیتریل (PAN) و پلی‌تتراهیدروفوران (PTMEG) به کار می‌رود.
 • کاربرد در تولید پلی‌اورتان: این تتراهیدروفوران به عنوان یک جزء اساسی در تولید پلی‌اورتان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که در صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی، تولید صنایع لاستیکی، و مصارف پزشکی استفاده می‌شود.
  تتراهیدروفوران به دلیل ویژگی‌های حلالیت، استحکام و گستردگی کاربردهایش، یکی از محصولات شیمیایی مهم در صنایع مختلف می‌باشد.

تتراهیدروفوران مرک 108114

آشنایی با ماده

محصول تترا هیدروفوران کدمرک 108114 دو پیوند دوگانه دارد و با دادن 4 هیدروژن به آن تبدیل به تترا هیدرو فوران می شود. تترا هیدرو فوران یا همان thf یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی C4H8O است که یک اتر حلقوی می باشد. این ماده بصورت مایعی بی رنگ می باشد که با آب قابل امتزاج است و در دما و فشار استاندارد دارای ویسکوزیته پایینی است. تترا هیدرو فوران یک حلال آپروتیک با ثابت دی الکتریک 7,6 که یک حلال قطبی است و می تواند شمار زیادی از ترکیبات قطبی و غیر قطبی را در خود حل کند. تترا هیدروفوران کدمرک 108114

مشخصات تترا هیدروفوران کدمرک 108114

 • فرمول شیمیایی: C4H8O
 • فرمول مولکولی: C4H8O
 • چگالی: 0.89g/cm3 200C

خصوصیات تترا هیدروفوران کدمرک 108114

 • تتراهیدروفوران بویی مشابه در اتیل اتر دارد اما با قدرت بیهوشی بسیار پایین تر
 • این ماده یک حلال غیر سمی است

کاربرد تترا هیدروفوران کدمرک 108114

این ماده ترکیبی هتروسیکل است که اتری قطبی بوده و معمولا به عنوان حلال آلی استفاده می شود، گر چه به عنوان آغازگر در پلیمرها هم کاربرد دارد. تترا هیدروفوران کدمرک 108114

استفاده اولیه این پلیمر به منظور ساخت فیبرهای پلی اورتان کش سان مثل اسپاندکس (spandex) است.

اصلی ترین کاربرد تتراهیدرو فوران به عنوان حلال صنعتی برای PVC و جلا دهنده ها می باشد.

این محصول به عنوان حلال در واکنش های پر بازده تهیه ی الکل از آلکنها نظیر (هدروبوردار شدن – اکسایش و اکسید جیوه دار کردن – جیوه زدایی) کاربرد دارد. تترا هیدروفوران کدمرک 108114

خرید و فروش تترا هیدروفوران کدمرک 108114

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تترا هیدروفوران کدمرک 108114 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید و فروش تترا هیدروفوران کدمرک 108114

اقدامات بیوشیمی تترا هیدروفوران

تتراهیدروفوران (THF) در اقدامات بیوشیمیایی نقش‌های متنوعی ایفا می‌کند. این اقدامات عبارتند از:

 • محلول‌کنندگی برای مواد آلی: THF به عنوان یک حلال مؤثر برای مواد آلی در آزمایشگاه‌ها و فرآیندهای بیوشیمیایی به کار می‌رود. این ماده می‌تواند مواد آلی را محلول کرده و فرآیندهای شیمیایی را تسهیل دهد.
 • استفاده در سنتز مواد آلی: THF در سنتز بسیاری از ترکیبات آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به عنوان یک حلال در فرآیندهای سنتز مولکول‌های آلی مختلف مانند ایسترها و کتون‌ها عمل کند.
 • تشکیل امولسیون در راکتورهای بیولوژیکی: در برخی از فرآیندهای بیوشیمیایی مانند راکتورهای بیولوژیکی، THF ممکن است در تشکیل امولسیون‌ها و افزایش حلالیت مواد آلی موثر باشد.
 • استفاده در استخراج بیولوژیکی: THF ممکن است در فرآیندهای استخراج بیولوژیکی برای جداسازی ترکیبات مختلف مانند پروتئین‌ها و اسیدها به کار رود.
 • تأثیر بر فعالیت آنزیم‌ها: در برخی از مطالعات بیوشیمیایی، THF ممکن است بر فعالیت آنزیم‌ها تأثیر بگذارد و در فرآیندهای زیست‌شناسی مولکولی نقش داشته باشد.
  THF به عنوان یک حلال چند منظوره در علوم بیوشیمیایی و زیست‌
 • شناسی به کار می‌رود و در مطالعات مختلف مربوط به فرآیندهای زنده و سنتز مواد آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فروش تترا هیدروفوران کدمرک 108114
قیمت – فروش تترا هیدروفوران کدمرک 108114

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش تترا هیدروفوران کدمرک 108114 (مرک آلمان)می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش تترا هیدروفوران کدمرک 108114میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)