دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین

تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ترکیب افزودنی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در علم شیمی با نام شیمیایی Bis(dimethylthiocarbamoyl) disulfide شناخته می‌شود.

از TMTD به عنوان یک تسریع‌کننده در فرآیندهای پلیمرسازی مانند تولید لاستیک استفاده می‌شود. این ترکیب ممکن است به عنوان یک عامل تقویت‌کننده و نیز به منظور کاهش زمان واکنش در تولید مواد پلیمری به کار رود.

به عنوان هر ماده شیمیایی، استفاده از TMTD نیازمند رعایت ایمنی و دقت استفاده است. اطلاعات بیشتر در مورد خصوصیات، کاربردها و ایمنی TMTD باید از منابع معتبر و دقیق مانند برچسب‌ها و فیش‌های اطلاعات ایمنی (MSDS) به‌دست آید.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین

تمدتترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف به کار می‌رود. این ترکیب به شکل بلوری سفید یا پودر قرار دارد و به عنوان یک تسریع‌کننده در تولید لاستیک و پلیمرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

TMTD خواص فیزیکی مناسبی دارد که آن را به یک ترکیب مطلوب در صنعت تبدیل کرده است. این ترکیب از لحاظ شیمیایی به نام Bis(dimethylthiocarbamoyl) disulfide شناخته می‌شود و دارای امکاناتی برای تسریع فرآیند خنک‌کاری و پلیمرسازی است.

استفاده از TMTD در تولید لاستیک و مواد پلیمری، عملکرد مواد را بهبود می‌بخشد و کارایی فرآیند تولید را افزایش می‌دهد. با این حال، مهم است که هنگام استفاده از این ترکیب، دقت و ایمنی لازم را رعایت کرده و مطالبات ایمنی مرتبط با این ماده را مد نظر داشته باشید.

تمد - تترا متیل اتیلن دی آمین

مشخصات تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین

 • کد: 110732
 • نام ماده: تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین
 • نام لاتین: N,N,N’,N’-Tetramethyl ethylenediamine (Temed)
 • مترادف: TEMED, TMEDA, 1,2-Bis(dimethylamino)ethane
 • بسته بندی: 100ml

ساختار تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732

N,N,N’,N’-Tetramethyl ethylenediamine (Temed) یک ترکیب شیمیایی است که از چهار مولکول متیل به دو اتم نیتروژن مرکزی متصل است. این ترکیب به صورت کاملاً آلیفاتیک و اشباع شده است.

ساختار شیمیایی این ترکیب به صورت زیر است:

CH3N(CH3)2CH2CH2N(CH3)2

در این ساختار، اتم‌های کربن مشدد با خطوط نمایان‌گر اتصالات بین اتم‌ها و اتم‌های هیدروژن آزاد نشان داده شده‌اند. اتم‌های نیتروژن مرکزی در این ترکیب دارای گروه‌های متیل هستند.

Temed یک ماده آلی است که در صنایع مختلف، به خصوص در شیمی فلزات، به عنوان یک عامل کلنیده‌ای و یا همچنین به عنوان منشازاینده (پرکننده) در سنتز مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین

کاربرد تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732

N,N,N’,N’-Tetramethyl ethylenediamine (Temed) در صنایع مختلف به عنوان یک ماده شیمیایی کاربرد دارد. برخی از کاربردهای این ترکیب در زیر آمده است:

 1. کلنیده‌ای در شیمی فلزات: Temed به عنوان یک کلنیده‌ای (کمک‌کننده) در فرآیندهای شیمی فلزات، به ویژه در تولید پلیمرها و رزین‌های گرافیت، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی به افزایش کیفیت و سرعت فرآیندهای شیمیایی کمک می‌کند.
 2. منشازاینده (پرکننده) در سنتز مواد: Temed به عنوان یک منشازاینده یا پرکننده در برخی از واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خصوصیت باعث کنترل بهتر شرایط واکنش و حاصل مواد می‌شود.
 3. استفاده در سنتز پلیمرها: در تولید برخی از پلیمرها و رزین‌ها، Temed به عنوان یک کاتالیست یا کمک‌کننده فرآیند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این استفاده باعث بهبود ویژگی‌های پلیمرها می‌شود.
 4. استفاده در تحقیقات زیست‌شناسی مولکولی: در برخی از روش‌های تحقیقات زیست‌شناسی مولکولی، Temed به عنوان یک افزودنی در ژل‌های اقلامی‌سازی (polyacrylamide gel) استفاده می‌شود. این استفاده به جداسازی و تحلیل DNA یا پروتئین‌ها در ژل‌های الکتروفورز کمک می‌کند.

توجه به ویژگی‌ها و کاربردهای Temed در موارد مختلف به عنوان یک ماده شیمیایی تاثیرگذار در صنایع مختلف نشان می‌دهد.

خرید تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732-

ویژگی های تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732

ویژگی‌های N,N,N’,N’-Tetramethyl ethylenediamine (Temed) که یک ترکیب شیمیایی است، در زیر ذکر شده است:

 • فیزیکی:
 • حالت فیزیکی: Temed به صورت مایع بی‌رنگ یا کریستال‌های بلوری سفید تا زرد روشن ظاهر می‌شود.
  دمای ذوب: دمای ذوب این ترکیب بسته به شرایط فشار و خلوص می‌تواند متغیر باشد.
  شیمیایی:
 • ساختار شیمیایی: Temed از چهار گروه متیل به دو اتم نیتروژن متصل است.
  گروه‌های واکنش‌پذیر: این ترکیب به عنوان یک عامل کلنیده‌ای (کمک‌کننده) در برخی از واکنش‌های شیمیایی به کار می‌رود.
  استفاده‌ها و کاربردها:
 • Temed به عنوان یک کاتالیست و یا کمک‌کننده در فرآیندهای شیمی فلزات و تولید پلیمرها به کار می‌رود.
  این ترکیب در تحقیقات زیست‌شناسی مولکولی به عنوان یک افزودنی در ژل‌های اقلامی‌سازی (polyacrylamide gel) استفاده می‌شود.
  استقرار و ایمنی:

برای استفاده از Temed در آزمایشگاه یا صنایع، ایمنی و آموزش‌های مربوط به استفاده صحیح و حفظ ایمنی لازم است.
توجه: همواره در هنگام استفاده از هر ترکیب شیمیایی، باید به دقت به دستورالعمل‌ها و اطلاعات ایمنی (MSDS) توجه شود.

مضرات تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732

مضرات N,N,N’,N’-Tetramethyl ethylenediamine (Temed) باید با دقت و با رعایت ایمنی‌های لازم در نظر گرفته شوند. مضرات ممکن از این ترکیب عبارتند از:

 • تحریک‌کنندگی: ممکن است برخی افراد نسبت به تماس با این ترکیب حساسیت نشان دهند و علائمی همچون تحریک پوست، چشم، یا دستگاه تنفسی را تجربه کنند.
 • سردرد و گیجی: تماس مستقیم با این ترکیب ممکن است باعث سردرد، گیجی و یا حالت‌های دیگر ناراحت‌کننده شود.
 • تاثیرات تنفسی: تنفس بخارات یا ذرات Temed ممکن است بر برخی افراد اثرات منفی داشته باشد و علائمی همچون تنگی نفس، سرفه یا التهاب مجاری تنفسی را ایجاد کند.
 • آثار بر پوست: تماس مستقیم با پوست ممکن است باعث تحریک و حساسیت پوستی شود و در برخی افراد ممکن است باعث آسیب پوستی شود.
 • تاثیرات بر سیستم عصبی: مصرف بیش از حد یا تماس مستقیم ممکن است به علائمی از قبیل سرگیجه و مشکلات عصبی منجر شود.

توجه: همواره برای استفاده از هر ترکیب شیمیایی، لازم است دستورالعمل‌ها و اطلاعات ایمنی (MSDS) را مطالعه کرده و اقدامات ایمنی لازم را انجام داد. افرادی که در امور شیمیایی کار می‌کنند باید با رعایت ایمنی مداوم و استفاده از تجهیزات محافظ، خود را از تماس مستقیم با این ترکیب محافظت کنند.

قیمت – فروش تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) فروش تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت تمد-تترا متیل اتیلن دی آمین (TMTD) کد مرک 110732 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)