راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

نیترات منیزیم (صنعتی)

 نیترات منیزیم (صنعتی)

این محصول با فرمول شیمیایی  یک ترکیب شیمیایی Mg(NO3)2 غیرآلی و با شناسه پاپ کم 25212 می باشد. که جرم مولی آن 148,30 g/mol است. شکل ظاهری این ماده ، سفید رنگ و بصورت بلوری شک می باشد. نیترات منیزیم که اغلب در صنعت کشاورزی به عنوان کود شیمیایی دارای منیزیم و نیترات مورد استفاده قرار می گیرد ، در آب و اتانول و آمونیاک بسیار حلال پذیر است و PH آن در دمای 25 درجه سانتیگراد بین 5 تا 7 می باشد.

یک کود حاوی نیترات منیزیم می باشد و کاملا محلول در آب است. یکی از مهمترین ترکیبات کودی برای افزایش میزان تولید و رشد محصولات کشاورزی این ماده با افزایش میزان اسید آمینه و پروتئین های گیاه و منیزیم و هم به دلیل افزایش میزان و عملکرد کلروفیل باعث افزایش غذا سازی و در نهایت باعث رشد و نمو گیاه می شود. نیترات موجود در کود جذب منیزیم را بهبود می بخشد . بهترین منبع کودی برای رفع سریع کمبود نیتروژن و منیزیم در گیاهان می باشد. این کود کاملا خشک است و بدون هیچگونه رسوبی در آب حل می شود. این کود در تمام سیستم های آبیاری قابل مصرف بوده و بدون سولفات ، کلر و سدیم است.

مشخصات ماده

  • وزن مولکولی : g/mol 148.30
  • نقطه جوش : 6260 thvkihdj
  • انحلال پذیری : کاملا محلول در آب
  • فشار بخار : 65.2Pa

نیترات منیزیم صنعتی با خلوص بالا

شرکت دانش پژوهان شیمی با توجه به مصرف و کاربرد گسترده نیترات منیزیم با خلوص بالا در صنایع مختلف اقدام به فروش این محصول نموده است . برای کسب اطلاعات بیشتر از این ماده با خلوص بالا و دریافت قیمت می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

کاربرد نیترات منیزیم صنعتی

  • در صنعت کشاورزی به عنوان کود شیمیایی برای پیشگیری و بهبود منیزیم در گیاهان
  • استفاده در صنعت نساجی و سرامیک سازی
  • برای تولید اسیدنیتریک
  • در صنایع فلزی به عنوان عامل پاک کننده
  • در ذخیره انرژی گرمایی

روش تولید نیترات منیزیم(صنعتی)

عملکرد اسیدنیتریک بر روی اکسید منیزیم : نیترات منیزیم از انحلال اکسید منیزیم ، هیدروکسید یا کربنات در اسید نیتریک و به دنبال آن تبخیر و تبلور در دمای اتاق ایجاد می گردد.

Mg(NO3)2 + 2NaOH > Mg(OH)2 + 2 NaNO3

قیمت – فروش نیترات منیزیم (صنعتی)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص نیترات منیزیم صنعتی می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش نیترات منیزیم صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)

بازدیدها: 4

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟