دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267

محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267، یک محیط کشت خاص است که برای جداسازی و کشت باکتری‌های گوناگون، به ویژه باکتری‌های لاکتوباسیلوس، از نمونه‌های مختلف از جمله محصولات غذایی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محیط به منظور تشخیص و تمیزگویی باکتری‌های تولیدکننده لاکتیک اسید، از جمله انواع باسیلوس‌ها، طراحی شده است.

ویژگی‌ها و کاربردهای محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR 105267 عبارتند از:

انتخاب باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده: این محیط به ویژه برای جداسازی و انتخاب باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده مانند باسیلوس‌ها ایجاد شده است. باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده عمدتاً در فرآیندهای تخمیر مواد غذایی، تولید محصولات لبنی، و ایجاد کیفیت مطلوب در محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

محیط انتخابی: این محیط با شامل موادی مانند مخمرهای مختلف، محدودیت رشد باکتری‌های غیرلاکتیک را فراهم می‌کند و به باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده اجازه می‌دهد تا به طور بهتر رشد کنند و مورد تشخیص قرار گیرند.

تمیزگویی و شناسایی: از طریق تشخیص تولید اسیدها، تغییرات pH محیط کشت و شکل کلونی‌ها، می‌توان باکتری‌های مختلف را شناسایی و تمیزگویی کرد.

تحقیقات میکروبیولوژیک و غذایی: این محیط کشت به عنوان یک ابزار مهم در تحقیقات میکروبیولوژیک، بررسی و تعیین خصوصیات باکتری‌ها، مطالعات تخمیر و فرآوری مواد غذایی، و بررسی کیفیت محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور خلاصه، محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR 105267 به عنوان یک محیط انتخابی برای تشخیص و جداسازی باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده، به ویژه باسیلوس‌ها، در تحقیقات مختلف میکروبیولوژی و صنایع غذایی استفاده می‌شود.

محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267

شرکت دانش پژوهان در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267،آشنا می کنیم .

محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند.

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.

متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.

محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.

بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.

به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند.

به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

فروش محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت باسیلوس سیریوس MYP AGAR کدمرک 105267میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)