دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000

محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000 یک محیط انتخابی ویژه است که برای شناسایی و جدا سازی باکتری‌های مختلف، به ویژه باکتری‌های خانواده Enterobacteriaceae و شناسایی باکتری‌های کلونی‌زای تلفیقی به کار می‌رود. این محیط از ترکیبی از مواد مختلف بهره می‌برد تا به باکتری‌های مشخصی کمک کند تا رشد کنند و ویژگی‌های خاصی را نمایان کنند. محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000

ترکیبات اصلی محیط کشت YGC Agar ممکن است شامل موارد زیر باشد:

پپتون: منبع تغذیه و انرژی برای باکتری‌ها.
آگار آگار (Agar agar): برای ژل‌سازی محیط.
نمک: تنظیم کننده تعادل اسمزی.
لاکتوز: منبع کربوهیدرات.
تریپتوفان: یک اسید آمینه که می‌تواند ویژگی‌های خاصی را نمایش دهد.
کربوکسی‌متیل‌سلولز (CMC): یک ماده که می‌تواند در تشکیل زردیزه تاثیر داشته باشد.
نمونه‌های تلفیقی: ممکن است برخی از نمونه‌های تلفیقی به عنوان اساس محیط کشت استفاده شوند.
محیط کشت YGC Agar معمولاً به منظور شناسایی باکتری‌های تلفیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این محیط می‌توان باکتری‌ها را بر اساس رشد و ویژگی‌های مختلفی که نمایان می‌کنند، شناسایی کرد. همچنین، محیط YGC Agar می‌تواند به عنوان یک محیط مکمل برای آزمایش‌های بیوشیمیایی و بیولوژی مولکولی به کار رود.

دقت کنید که محیط‌های کشت ممکن است با توجه به نیازهای مختلف آزمایش‌ها و موارد مختلف تخصصی، ترکیبات و دستورالعمل‌های متفاوتی داشته باشند. برای تهیه دقیق محیط کشت YGC Agar، به دستورالعمل‌های سازنده و منابع معتبر مراجعه نمایید. محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000

محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000

شرکت دانش پژوهان شیمی در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000 آشنا می کنیم .

محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند.

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.

متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.

محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.

بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.

به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند. به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

فروش محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت وای جی سی آگار YGC Agar مرک 116000 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)