راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آب دوتره (دوتریم اکساید)

آب دوتره (دوتریم اکساید) یکی از محصولات پر فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران می باشد. نمایندگی سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich) یکی از پیشروان علوم فناوریهای پیشرفته است. آنچه باعث شده که شرکت سیگماآلدریچ بتوانددر زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی موفق شود. کار گروهی و تیمی آنها باعث بازدهی شرکت شده است.

این شرکت سعی کرده است تا با فعلان این عرصه آعم از دانشجویان، اساتید و پزشکان در ارتباط باشد تا با تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی گام بزرگی در برطرف کردن مشکلات زیست محیطی بردارد. از این رو نمایندگی  های سیگماآلدریچ در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرده است تا محصولات خود را به دست مشتریان هدف برساند.

 

آب دوتره (دوتریوم اکساید) سیگما آلدریچ 103428

توضیحات کلی آب دوتره (دوتریوم اکساید) سیگما آلدریچ 103428

طیف وسیعی از حلال‌های دوتره شده MagniSolv با آب باقیمانده بسیار کم، خلوص شیمیایی عالی و بالاترین غنی‌سازی ایزوتوپی موجود می‌تواند سخت‌ترین نیازهای محققین را برآورده کند. بسته به کاربرد و حساسیت طیف‌سنج NMR ما حلال‌هایی با درجه دوتراسیون بین 98% و 99.96% ارائه می‌کنیم. در مورد تمام محصولات استاندارد دوتره محلول در آب، محتوای آب مطابق با کارل فیشر و NMR مشخص می شود.

جهت خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران می توانید به وب سایت دانش پژوهان شیمی مراجعه کرده و با کارشناسان ما درباره محصولات سیگما و مرک اطلاعات کامل و جامعی را کسب نمائید.

یادداشت تحلیلی

درجه دوتراسیون: ≥ 99.95٪

تست عملکرد (طیف NMR): تست را پشت سر می گذارد

اطلاعات حقوقی
MAGNISOL

یک علامت تجاری Merck KGaA، Darmstadt، آلمان است.

مشخصات آب دوتره (دوتریوم اکساید)

آب دوتره (دوتریوم اکساید) سیگما آلدریچ 103428 همان آب سنگین D2O است که توسط دکتر هارولد کلیتون اوری در سال 1932 کشف شد وجایزه نوبل را برای او به ارمغان آورد، اما او نمی‌توانست تصور کند که این مولکول چقدر در صنعت، زیست‌شناسی و پزشکی نقش مهمی ایفا می کند. D2O نسبتاً چسبناک تر از H2O دارای نقاط ذوب و جوش بالاتر است در حالی که تفاوت در سایر خواص فیزیکی مشخص نیست. D2O در مقایسه با H2O حدود 2600 برابر توانایی تعدیل نوترون را نشان می دهد.

اثرات ایزوتوپ، خواص شیمیایی و فیزیکی آب دوتره (دوتریم اکساید)

آب سنگین به دلیل تفاوت در انرژی نقطه صفر ناشی از اثرات ایزوتوپ، خواص شیمیایی و فیزیکی متفاوتی نسبت به آب معمولی نشان می دهد. اثر ایزوتوپی باعث ایجاد تفاوت در انرژی های پیوند می شود و این منجر به رفتار شیمیایی متفاوت آب سنگین می شود. با توجه به تفاوت در انرژی پیوند، اثرات پیوند دوتریوم متفاوتی را نیز نشان می دهد که باعث تغییرات در ساختار و رفتار مولکولی مرکب می شود. در مفهوم گسترده تر، اثرات D2O بر سیستم های زنده را می توان به دو نوع طبقه بندی کرد:

  1. اثر ایزوتوپ حلال بر اساس خواص کلی مولکول D2O به ویژه اثرات آن بر ساختار آب و مولکول های درشت بیولوژیکی است.
  2. اثر ایزوتوپ دوتریوم ناشی از توانایی D2O برای جایگزینی H با D در مولکول‌های بیولوژیکی است همچنین آب سنگین نسبت به اب معمولی در برابر شکست آنزیمی و حتی شیمیایی مقاوم تر است.

نکته

نوشیدن یک لیوان آب سنگین باعث ایجاد سرگیجه و تغییر در وزن مایع گوش داخلی می شود و استفاده ی طولانی مدت آن باعث مسمومیت و مشکلات حاد گوارشی می شود.

Deuterium oxide

DESCRIPTIONGeneral description
A wide range of MagniSolv deuterated solvents with extremely low residual water, excellent chemical purity, and the highest isotopic enrichment available can satisfy the most demanding requirements of researchers. Depending on application and sensitivity of the NMR spectrometer our offer solvents with deuteration degrees between 98% and 99.96%. In case of all the water soluble deuterated standard products, water content is specified according to both Karl Fischer and NMR

Analysis Note : Deuteration degree: ≥ 99.95 %

Performance test (NMR-spectrum): passes test

Legal Information

MAGNISOLV is a trademark of Merck KGaA, Darmstadt, Germany

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ -آب دوتره (دوتریم اکساید)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش آن آب دوتره (دوتریم اکساید) سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

 

Visits: 37