راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

چسب انتلان

چسب انتلان یکی از انواع رنگها و معرف ها است . همانگونه که می دانید تعداد زیادی از انواع رنگ ها وجود دارد که هر کدام از این رنگ ها و معرف ها شامل ساختار و فرمول متفاوتی هستند و هر کدام از آنها در محیط آزمایشگاه برای یک آزمایش مناسب مورد استفاده قرار می گیرد . چسب انتلان یکی از انواع معرف هایی است که توسط شرکت دانش پژوهان شیمی با کیفیتی عالی به فروش می رسد.

چسب انتلان چیست ؟

چسب انتلان محیطی آماده است که برای استفاده مناسب و نصب کم آب مواد نمونه از منشا انسانی پس از رفع و جداسازی آنها هستند . در صورت لزوم و سپس از نظر بافت شناسی ، باکتریولوژی ، خون شناسی ، (آنزیمی سیتوشیمیایی) ، یا رنگ آمیزی سیتولوژیک مورد استفاده قرار می گیرد و خاصیت ضد رنگ آمیزی با سایر محصولات تشخیص آزمایشگاهی از نمونه کارها را دارا می باشد .

پس می توان گفت آنها را برای اقدامات تشخیص بیشتر ارزیابی می کنند . نمونه ها بر روی اسلایدها نصب می گردند تا فعال شوند، همزمان نمونه مورد بررسی توسط میکروسکوپ نوری نگهداری می شود تا در صورت لزوم امکان بررسی مجدد آنها در سالهای بعد امکان پذیر باشد.

محیط نصب بی آب مناسب برای استفاده های مربوطه هستند و در دستورالعمل های مربوط به استفاده از رنگ آمیزی آزمایشگاهی در آزمایشگاه، محلول ها، رنگ های جامد و کیت های تست آورده شده است . محیط های نصب مایعات چسبناک و شفافی هستند که خاصیت انکسار نور درخشانی دارند .

آنها یا از مواد طبیعی به دست می آیند و یا مصنوعی ساخته می شوند مانند : آکریل – رزین مخلوط هایی که در حلال های معطر مانند زایلن یا تولوئن حل می شوند و در آخرین مراحل فرآیند رنگ آمیزی قبل از نصب انجام می شود .

اسلایدها

اسلایدهای نمونه رنگ آمیزی از طریق یک سری حمام ها با الکل صعودی عبور می کنند غلظت ها، در نهایت به یک حلال بی آب ختم می شود که همچنین به آن به عنوان یک واسطه، زایلن یا یک جایگزین زایلن اشاره می شود سپس محیط های نصب بی آب به شکل محلول بر روی قسمت های قبلی ریخته می شوند . نمونه رنگ آمیزی شده و کم آب از منشا human انسانی ، و اسلاید با شیشه ای پوشاننده بصورت هوایی پوشاننده شده است .

همچنین تبخیر واسطه نصب می شود نوع متوسط برای غلظت بیشتر و تشکیل یک فیلم جامد و شفاف در زیر شیشه نگهداری نمونه رنگ آمیزی شده و در نتیجه امکان نگهداری آن برای چندین سال فراهم می شود . برای تجربه و تحلیل مجدد در تاریخ بعد نمونه را می توان بدون میکروسکوپ یا زیر میکروسکوپ مشاهده نمود.

فروش چسب انتلان

برای خرید چسب انتلان می توانید با شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل فرمایید . شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد . برای خریدو استعلام قیمت محصولات شیمیایی می توانید به دو روش، ابتدا اینکه از طریق  شماره های مستقیم شرکت می توانید با کارشناسان بخش فروش در تماس باشید و یا اینکه از طریق واتساپ نام و مقدار محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

میکروسکوپ

 • برای اینکه از نمونه های رنگ آمیزی شده در سیتولوژی  اطمینان حاصل شود، شیشه پوششی استفاده شود تحت پوشش همگن هستند . چند قطره بر روی نمونه زده می شود.
 • مراقب باشید که محیط نصب به طور مساوی بر روی ماده نمونه توزیع شود.
 • پس از تبخیر حلال یک نمونه لاک جامد و محافظ باقی می ماند.
 • از حفظ نمونه اطمینان حاصل می کند.

آماده سازی معرف

 • همه رسانه های نصب بی آب ذکر شده آماده استفاده می باشند محلول نصب است.
 • لازم نیست رسانه هنگام تعویض یک محیط نصب بی آب در ظرف روکش دار باشد و در هنگام تغییر از انتلان به انتلان نیو ماملاً مناسب است.
 • لازم است که کل سیستم تزریق ظرف روکش و زایلن قبل از استفاده از محیط نصب جدید با حلال شستشو داده شود . فقط در این صورت می توان نصب جدید را انجام داد.
 • متوسط انجام شود اگر این کار انجام نشود، مصنوعات قطره ای شکل روغن در لام تشکیل می شود.

روش چسب انتلان

محیط نسب باید حاوی همان حلال باشد که برای روش تصفیه آب بدست آوردن خصوصیات نوری بهینه و شفافیت مورد استفاده قرار می گیرد.

اسلایدها

تمام مراحل نصب باید در هود بخار انجام شود.

محیط نصب با استفاده از یک میله شیشه یا چیز دیگر به لام افقی اعمال می شود.

تقریباً به 0.2 میلی لیتر کاهش می یابد از یکی از رسانه های نصب شده ذکر شده از انداختن بطری به محض اطمینان از توزیع یکنواخت محلول به آرامی یک شیشه پوشش تمیز اضافه کنید و به این ترتیب فضای بین لام و شیشه روکش بدون حباب هوا یا محیط نصب پر می شود . اجازه دهید این تنظیم انجام شود در حالت افقی حدود 20 تا 30 دقیقه خشک و سفت شود . هنگامی که به روش صحیح پیش پردازش می شودرنگ نمونه ها باقی می ماند این محیط حداقل برای 5 سال پایدار است.

نمونه مواد چسب انتلان 

مواد اولیه هستند

 • نمونه های بافتی آغشته به پارافین که از نظر بافت شناسی که (بخشهای پارافین با ضخامت 3 تا 5 میکرومتر) آغشته شده اند.
 • اسمیرهای سیتولوژیک ثابت و رنگ آمیزی شده  e .g خلط ، نمونه برداری از آسپیراسیون با سوزن خوب (FNAB)، شستشو ، حکاکی تراوش شده اند.
 • لکه های خشک شده ، با حرارت و رنگ آمیزی مواد نمونه باکتریولوژی ثابت شده اند.
 • فرهنگ غنی سازی مایع و جامد باکتری ها که مایعات بدن و چرک ها را خارج می کنند.
 • لکه های خون یا مغز استخوان از نظر خون پردازش شده و رنگ آمیزی شده از همه مناطق بدن انسان می باشند.

بازدیدها: 6

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟