راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

1-اکتانول کدمرک 100991

1-اکتانول کدمرک 100991

1-اکتانول کدمرک 100991 یک ترکیب شیمیایی ، مایعی شفاف و بدون رنگ با بوی مخصوص به خود می باشد که در نفت خام نیز وجود دارد و توسط فشار زیاد از موجودات تک سلولی که میلیون ها سال پیش در زیر دریاها به دام افتاده اند تشکیل شده است و دارای کربن ، اکسیژن و هیدروژن می باشد.

  • در دمای 270 درجه سانتیگراد این زنجیره کربنی آتش میگیرد
  • در آب به سختی حل می شود

متیل استات (CH3COOCH3) نوعی استر است با بوی مطبوع شبیه چسب ، مایعی شفاف ، بی رنگ و قابل اشتعال می باشد.

در بیشتر حلال های آلی محلول ولی در آب نسبتا محلول است. حلالی قوی می باشد که طیف وسیعی از رزینها را در خود حل می کند مثل استات سلولز، پلی وینیل استات، اکریلیک ها، اپوکسی ها، پلی استرها و متیل استات سمیت کمی دارد  و به آسانی قابل برگشت به محیط زیست است، فاقد مواد آلی قرار (VOC) است و جزء آلوده کننده های خطرناک هوا محسوب نمی شود.

بنابراین حلالی سازگار با محیط زیست می باشد. این حلال آلی می تواند به عنوان جایگزین استون در تولید رنگها، پوششها، پاک کننده های سطوح فلزی ،چسبها و … مورد استفاده قرار گیرد.

با توجه به ویژگی های زیر متیل استات جایگزینی مناسب برای استون است:

  • سرعت تبخیر آن تقریبا مشابه استون است.
  • نسبت به استون نقطه اشتعال بالاتری دارد.
  • خاصیت آب گریزی آن بیش از استون است.
  • حداکثر واکنش پذیری افزایشی MCR آن بسیار پایین تر از استون است.
  • از نظر اقتصادی باصرفه تر از استون است.
  • در صنعت ،متیل استات از طریق استری شدن استیک اسید با متانول تولید می شود.
  • به عنوان یک ماده فرعی در فرآیند تولید استیک اسید از طریق ترکیب با کربن، متانول تولید می شود.
  • همچنین محصولی فرعی است که از فرایند تولید ترفتالیک اسید و پلی وینیل الکل بدست می آید.

موارد مصرف

1-رنگها و پوشش ها

متیل استات به علت خاصیت آب گریزی و خشک شدن سریع، به عنوان حلال در پاک کننده سطوح به کار می رود.چون متیل استات خیلی سریع تبدیل به بخار می شود.آلاینده های هوا را به سطح مورد نظر جذب نمی کند. بعلاوه، خاصیت آب گریزی متیل استات باعث می شود که برای تمیز کردن سطوح فلزی قبل از رنگ کردن و آماده کردن و آماده سازی آنها در کاربردهای دریایی و تجهیزات حساس به رطوبت مناسب باشد.

2- پاک کننده سطوح

متیل استات به علت خاصیت آب گریزی و خشک شدن سریع ، به عنوان حلال در پاک کننده سطوح به کار می رود. چون متیل استات خیلی سریع تبدیل به بخار می شود. آلاینده های هوا را به سطح مورد نظر جذب نمی کند. بعلاوه، خاصیت آبگریزی متیل استات باعث می شود که برای تمیز کردن سطوح فلزی قبل از رنگ کردن و آماده کردن و آماده سازی آنها در کاربردهای دریایی و تجهیزات حساس به رطوبت مناسب باشد.

3-سایر موارد مصرف

متیل استات همچنین به عنوان حلال در تولید چسبهای سریع خشک شونده استفاده می شود. چسبها از طریق حل کردن لاستیک و رزین در متیل استات تولید می شوند. هنگامی که چسب روی سطح به کار می رود، متیل استات سریع تبخیر می شود و باعث می شود که چسب سخت شود و به سطح بچسبد. متیل استات همچنین در لوازم آرایشی ، محصولات مراقبت شخصی مانند عطر، لاک ناخن و لاک پاک کن و… کاربرد دارد.

قیمت – فروش 1-اکتانول کدمرک 100991

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات 1-اکتانول کدمرک 100991 (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت1-اکتانول کدمرک100991 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)