دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

مشخصات محصول

  • نام ماده: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات
  • فرمول خطی: (CH3)2NC6H4CO2CH2CH(C2H5)(CH2)3CH3
  • کد: 437395
  • شماره CAS: 21245-02-3
  • وزن مولکولی: 277.40
  • شماره EC: 244-289-3
  • بسته بندی: 100ML – 500ML

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات-min

تجزیه و تحلیل متابولومیک هدفمند عامل ضد آفتاب 2-اتیل هگزیل 4-(N,N-دی متیل آمینو)بنزوات در ادرار انسان با استخراج خودکار فاز جامد- کروماتوگرافی مایع- طیف سنجی جرمی پشت سر هم با کروماتوگرافی مایع-زمان پرواز/جرم تایید طیف سنجی
مجله کروماتوگرافی. A (13/04/2011)
زاکاریاس لئون-گونزالس، کارلوس فریرو-ورا، فلیسیانو پریگو-کاپوته، ماریا دولورس لوکه دی کاسترو
PMID21481400

خلاصه سنتز اول 

متابولیسم in vivo عامل xenobiotic 2-ethylhexyl 4-(N,N-dimethylamino)benzoate (EDP)، یک فیلتر UV که معمولا در محصولات آرایشی و بهداشتی ضد آفتاب استفاده می شود، با هدف قرار دادن تجزیه و تحلیل متابولومیک در ادرار انسان مورد مطالعه قرار گرفت.

مطالعه متابولومیک شامل استفاده از ادرار داوطلبان مرد و زن قبل و بعد از استفاده از یک کرم ضد آفتاب حاوی EDP بود. متابولیسم EDP در ادرار با استفاده از آشکارساز چهارقطبی سه‌گانه در ترکیبی از حالت‌های اسکن یون پیش‌ساز و اسکن از دست دادن خنثی، با و بدون هیدرولیز آنزیمی مورد مطالعه قرار گرفت.

متابولیت‌های شناسایی‌شده متعاقباً به‌عنوان مزدوج‌های گلوکورونید 4-(N,N-dimethylamino) بنزوئیک اسید و 4-(N-methylamino) بنزوئیک اسید توسط کروماتوگرافی مایع-زمان پرواز/طیف‌سنجی جرمی (LC-TOF/MS) در حالت جرمی دقیق به این ترتیب، وجود متابولیسم فاز II در سم‌زدایی EDP توسط اثرات چربی دوست این عامل ضد آفتاب تایید شد.

از این رو، برای مطالعه متابولیسم in vivo EDP، یک روش کاملا خودکار با استفاده از یک ایستگاه کاری استخراج فاز جامد (SPE) متصل به صورت آنلاین به یک کروماتوگراف مایع و یک تجزیه‌کننده جرم چهار قطبی سه‌گانه (LC-MS/MS) توسعه داده شد. روش خط خطی بعدی بسیار ساده است و به حداقل دخالت انسان نیاز دارد. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

پس از بهینه‌سازی کامل شرایط SPE و LC-MS/MS، روش تحلیلی اعتبارسنجی شد و از کالیبراسیون اضافه استاندارد برای تصحیح کمی اثرات ماتریس استفاده شد. روش پیشنهادی برای تعیین متابولیت‌های فاز I EDP در نمونه‌های ادرار و محدودیت‌های تشخیص از 0.1 تا 1.1 ng و دقت 91-107٪ با انحراف استاندارد نسبی در محدوده 1.5-8.7٪ (حجم نمونه: 100 میکرولیتر) استفاده شد. ). 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

بر اساس نتایج جذب از راه پوست in vivo یک بار مصرف ضد آفتاب، حدود 0.5 درصد از مقدار EDP اعمال شده از طریق ادرار دفع می شود. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

ترکیب کمپلکس عامل ضد آفتاب 2-اتیل هگزیل-p-دی متیل آمینوبنزوات با هیدروکسی پروپیل-بتا-سیکلودکسترین: تأثیر بر پایداری نور.
مجله داروسازی و فارماکولوژی (1379/03/04)
S Scalia، S Villani، A Casolari
PMID10678490

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات-min

خلاصه سنتز دوم

تعامل بین فیلتر UV، 2-ethylhexyl-p-dimethylaminobenzoate و آلفا، بتا یا گاما سیکلودکسترین های اصلاح نشده و اصلاح نشده در آب با تجزیه و تحلیل حلالیت فاز مورد مطالعه قرار گرفت. از سیکلودکسترین های موجود، تنها هیدروکسی پروپیل-بتا-سیکلودکسترین باعث افزایش قابل توجهی در حلالیت آبی 2-ethylhexyl-p-dimethylaminobenzoate شد.

داده های حاصل از مطالعه حلالیت نشان دهنده تشکیل کمپلکس 1:1 (ضدآفتاب-سیکلودکسترین) بود. گنجاندن عامل ضد آفتاب در حفره هیدروکسی پروپیل-بتا-سیکلودکسترین با تجزیه و تحلیل حرارتی و با طیف‌سنجی رزونانس مغناطیسی هسته‌ای تایید شد. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

تخریب ناشی از تابش 2-اتیل هگزیل-p-دی متیل آمینو بنزوات با کمپلکس شدن با هیدروکسی پروپیل-بتا-سیکلودکسترین کاهش یافت، این اثر در محلول بارزتر بود (میزان تخریب 25.5٪ برای کمپلکس در مقایسه با 54.6٪ برای 2-اتیل هگزیل آزاد بود. -p-dimethylaminobenzoate) نسبت به وسیله نقلیه امولسیونی (میزان تخریب برای مجتمع 25.1٪ در مقایسه با 33.4٪ برای 2-ethylhexyl-p-dimethylaminobenzoate رایگان بود).

اگرچه تخریب نوری عامل ضد آفتاب با تشکیل کمپلکس درگیر به طور قابل توجهی کاهش می یابد، اما طراحی یک وسیله نقلیه مناسب مهم است. گنجاندن 2-اتیل هگزیل-p-dimethylaminobenzoate-DMAB در حفره هیدروکسی پروپیل-بتا-سیکلودکسترین تعامل فیلتر UV با پوست را محدود می کند و عوارض جانبی فرمول را کاهش می دهد.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

تعیین 2-ایزوپروپیل تیوکسانتون و 2-اتیل هگزیل-4-دی متیل آمینو بنزوات در شیر: مقایسه کروماتوگرافی گازی و مایع با طیف سنجی جرمی. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات
شیمی تجزیه و تحلیل زیستی (25/07/2007)
آنا گیل-ورگارا، کریستینا بلاسکو، یولاندا پیکو
PMID17646969

خلاصه سنتز سوم

کروماتوگرافی مایع- طیف سنجی جرمی پشت سر هم (LC-MS/MS) و کروماتوگرافی گازی- طیف سنجی جرمی (GC-MS) برای تجزیه و تحلیل 2-ایزوپروپیل تیوکسانتون (ITX) و 2-اتیل هگزیل-4-دی متیل آمینو بنزوات (EHDAB) مقایسه شده اند. استخراج مایع تحت فشار (PLE) برای استخراج ITX و EHDAB از شیر و نوشیدنی های مبتنی بر شیر استفاده شد.

نمونه ها با شن و ماسه دریا و سولفات سدیم بی آب همگن شدند و با اتیل استات در 100 درجه سانتیگراد و 10.3 × 10 (6) Pa در یک چرخه 10 دقیقه ای در 90 درصد فلاش استخراج شدند. هر دو، GC-MS و LC-MS/MS برای تعیین این آغازگرهای نوری در عصاره‌های PLE مناسب بودند و شناسایی و کمیت مناسب را ارائه می‌کردند.

بازیابی به دست آمده از 70 تا 99 درصد برای ITX و از 70 تا 95 درصد برای EHDAB متغیر بود. این بازیابی برابر با آنهایی بود که توسط پارتیشن بندی مایع-مایع معمولی با استونیتریل و ترت بوتیل متیل اتر-هگزان به دست آمد. محدودیت های کمی با استفاده از GC-MS، بر اساس نسبت سیگنال به نویز 10، 0.5 میکروگرم در لیتر برای ITX و 1 میکروگرم در لیتر برای EHDAB بود.

تکرارپذیری روش، همانطور که توسط انحرافات استاندارد نسبی نشان داده شده است، در محدوده 0.9-16.1٪ بود. همان پارامترهای محاسبه شده با استفاده از LC-MS/MS منجر به محدودیت های کمی 0.1 میکروگرم در لیتر برای ITX و 0.02 میکروگرم در لیتر برای EHDAB و تکرارپذیری در محدوده 5.2-19.4٪ می شود. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

این نتایج نشان داد که هر دو روش برای تعیین این ترکیبات در نمونه های غذایی مناسب هستند. این روش برای شیر و نوشیدنی های مبتنی بر شیر از سوپرمارکت های مختلف اعمال شد. محتوای ITX و EHDAB به ترتیب از 2.5 تا 325 میکروگرم در لیتر و از 8 تا 126 میکروگرم در لیتر متغیر بود.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

تعیین بنزوات 2-اتیل هگزیل 4- (دی متیل آمینو) با استفاده از استخراج مایع-مایع به کمک غشاء و کروماتوگرافی گازی – تشخیص طیف سنجی جرمی. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات
شیمی تجزیه و تحلیل زیستی (2009-04-07)
جی جی مارچ، سی جنستار، بی ام سیمونت
PMID19347661

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات-min
خلاصه سنتز چهارم

یک سلول جریان برای استخراج مایع-مایع غشای ریز متخلخل با یک غشای ورقه ای برای استخراج 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو) بنزوات (EDB) از ادرار کاربران کرم خورشیدی و نمونه های شراب میخ دار استفاده شد. سلول آنالیت هدف را قادر می سازد تا از 7.9 میلی لیتر محلول دهنده به 200 میکرولیتر محلول پذیرنده (دکان) استخراج شود.

پس از استخراج، محلول پذیرنده برای تجزیه و تحلیل GC-MS بدون استخراج به یک میکرو ویال منتقل شد. در این کار، متغیرهای مؤثر بر فاکتور غنی‌سازی، مانند حلال آلی، زمان استخراج، جریان گردش مجدد محلول اهداکننده از طریق محفظه اهداکننده، وجود کلرید پتاسیم و اتانول در محلول اهداکننده و pH مورد بررسی قرار گرفت.

روش از نظر خطی بودن، حساسیت، دقت، محدودیت‌های تشخیص و کمی‌سازی و بازده استخراج ارزیابی شده است. محدودیت های کمی 1 و 3 میکروگرم L-1 EDB برای ادرار و شراب بود. تجزیه و تحلیل کمی با استفاده از روش اضافات استاندارد انجام شده است. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

انحراف استاندارد نسبی درون و بین روز به ترتیب کمتر از 12% و 20% بود. EDB در ادرار مصرف کنندگان کرم حاوی EDB در فاصله غلظت 1.2-7.2 میکروگرم L(-1) یافت شد. بنابراین، این شواهدی از جذب پوستی EDB و دفع متعاقب آن از طریق دستگاه ادراری را ارائه می دهد. EDB در نمونه‌های شراب مورد تجزیه و تحلیل یافت نشد.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

ارزیابی جهش زایی یک آلاینده N-nitroso ضد آفتاب Padimate O: N-nitroso-N-methyl-p-aminobenzoic acid، 2-ethylhexyl ester (NPABAO).
جهش زایی محیطی و مولکولی (01-01-1992)
وی سی دانکل، آر اچ سان، جی دبلیو هاربل، اچ ای سیفرید، تی پی کامرون
PMID1396609

خلاصه سنتز پنجم

آلاینده نیتروزامین، N-nitroso-N-methyl-p-aminobenzoic acid، 2-ethylhexyl ester (NPABAO)، ترکیب اصلی ضد آفتاب Padimate O (4-N، N’-dimethylamino-benzoic اسید، 2-ethylhexyl ester) سنتز شد و برای جهش زایی در سالمونلا تیفی موریوم و لنفوم موش L5178Y TK +/- سنجش آزمایش شد. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

برخلاف پاسخ‌های مثبت گزارش‌شده قبلی در سویه‌های آزمایش‌کننده TA100 و TA1535 S. typhimurium [Loeppky et al., 1991]، هیچ افزایشی در تعداد برگشت‌کننده‌ها با سویه‌های TA98، TA100، TA1535، و TA1538 در صفحه وجود نداشت. سنجش ادغام [Ames et al., 1975] یا preincubation [Yahagi et al., 1977].

آزمایشات اضافی با سالمونلا، به دنبال روش اصلاح شده قبل از جوجه کشی [روگان، 1990] که پاسخ مثبت اولیه را داد، نیز منفی بود. داده های حاصل از سنجش لنفوم موش نیز به طور یکنواخت منفی بود. در طی سنتز NPABAO، مقادیر کمی از 4-N، N’-dimethylamino-3-nitrobenzoic اسید، 2-اتیل هگزیل استر (DMANBAO) را می توان تشکیل داد.

برای تعیین اینکه آیا پاسخ جهش زایی مثبت گزارش شده NPABAO می تواند نتیجه مقادیر کمی از DMANBAO در NPABAO باشد، آن ترکیب نیز سنتز و برای جهش زایی با سالمونلا آزمایش شد. پاسخ‌های مثبت با سویه‌های آزمایشگر TA98 و TA 1538 به‌دست آمد، اما نه با TA100 و TA1535، که نشان می‌دهد DMANBAO مسئول افزایش برگشت‌کننده‌ها در ابتدا گزارش نشده است. 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

فیمت – فروش2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)