دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

خرید بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ  این ماده آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت سیگماآلدریچ می باشد که این کمپانی یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از این مجموعه  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است بخوانید. شرکت دانش پژوهان شیمی،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

بنزن یکی از مهمترین ترکیبات آلی با فرمول شیمیایی C6H6 است. این ماده ترکیب اصلی ترکیبات معطر مختلف است.این ماده ساده ترین هیدروکربن آلی و معطر است.یکی از مواد اولیه پتروشیمی و یکی از ترکیبات طبیعی نفت خام است. بویی شبیه بنزین دارد و مایعی بی رنگ است. بنزن ماهیتی کاملاً سمی و سرطان زا دارد.

این ماده اولیه در تولید پلی استایرن استفاده می شود.ماده ای است طبیعی که توسط آتشفشان ها و آتش سوزی های جنگل تولید می شود و در بسیاری از گیاهان و حیوانات وجود دارد ، اما بنزن نیز یک ماده شیمیایی عمده صنعتی است که از زغال سنگ و روغن ساخته می شود.به عنوان یک ماده شیمیایی خالص ، مایعی شفاف و بی رنگ است. در صنعت ازآن برای ساخت سایر مواد شیمیایی و همچنین برخی از انواع پلاستیک ها ، شوینده ها و سموم دفع آفات استفاده می شود. همچنین جز a بنزین است.

401765

Sigma-Aldrich

Benzene

anhydrous, 99.8%

Empirical Formula (Hill Notation):C6H6
Numéro CAS:71-43-2
Poids moléculaire:78.11
Beilstein:969212
Numéro EC:200-753-7
Numéro MDL:MFCD00003009
ID de substance PubChem:57649920
NACRES:NA.21

معرفی بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

بنزن یک خطر سرطان زا و محیط زیستی گروه 1 است که به خوبی مستند شده است. حتی در مقادیر ناچیز، بنزن به عنوان خطری برای سلامتی از مسیرهای قرار گرفتن در معرض از جمله استنشاق، بلع، جذب پوستی، و تماس با پوست یا چشم شناخته شده است.

متخصصان مراقبت های بهداشتی کرم ضد آفتاب را برای جلوگیری از سرطان پوست توصیه می کنند، و استفاده مجدد هر ساعت توصیه می شود، که بیشتر از توصیه های توصیه شده در بیشتر دستورالعمل های بسته است. 11000 محصول مختلف ضدآفتاب در ایالات متحده ثبت شده است. عوامل شیمیایی مسدود کننده اشعه ماوراء بنفش، از جمله آووبنزون، اکسی بنزون، اکتیسالات، اکتینوکسات، هموسالات، اکتوکریلن و عوامل فیزیکی مسدودکننده اشعه ماوراء بنفش، از جمله اکسید روی، توسط Drug و UV تنظیم می شوند. بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

تجویز (FDA) به عنوان ترکیبات دارویی فعال (API)، که ضدآفتاب ها را به عنوان محصولات دارویی تنظیم شده تبدیل می کند. سایر محصولات موضعی، مانند آنهایی که پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید استفاده می شوند، معمولاً در ایالات متحده به عنوان لوازم آرایشی تحت قانون فدرال غذا، دارو و آرایشی و بهداشتی (FDCA) و قانون بسته بندی و برچسب گذاری منصفانه تنظیم می شوند. بنزن توسط FDA به 2 قسمت در میلیون (ppm) محدود شده است فقط در مواردی که استفاده از آن در تولید اجتناب ناپذیر است و محصول دارویی یک پیشرفت درمانی قابل توجه است. بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

ادامه

در تمام موارد دیگر، که ظاهراً شامل ضدآفتاب‌ها می‌شود، دستورالعمل FDA این است که از بنزن به طور کامل اجتناب شود. مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی توصیه می‌کند که کارگرانی که انتظار می‌رود در معرض بنزن با غلظت‌های 0.1ppm یا بالاتر به مدت 10 ساعت یا 1ppm برای 15 دقیقه قرار گیرند، از تجهیزات حفاظتی استفاده کنند.2 همانطور که در بررسی سلامت بنزن در سال 2010 بیان شد. بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

اثرات، “… همه قرار گرفتن در معرض برخی از خطرات به صورت خطی، اگر نه فوق خطی، و افزایشی است.” 6،7 برای اهداف این مطالعه، غلظت های بیشتر از 2.0 ppm و غلظت 0.1 ppm-2.0 ppm به عنوان براکت های نگرانی استفاده می شود. با این حال، بنزن در هر غلظتی در محصولات مصرفی می تواند خطری برای مصرف کنندگان و محیط زیست باشد.

بنزن اولین بار در طی آزمایشات معمول در دو محصول ضد آفتاب شناسایی شد. برای تعیین دامنه مشکل بالقوه، Valisure LLC (از این پس Valisure) ارزیابی بازار محصولات مراقبت از آفتاب معمولی را با منبع‌یابی مستقل و آزمایش مارک‌ها و فرمول‌های مختلف دنبال کرد. بنزن در بسیاری از کرم‌های ضدآفتاب و محصولات مراقبت پس از آفتاب شناسایی شد و Valisure از طریق یک دادخواست شهروندی که در 24 مه 2021 ارسال شد به FDA اطلاع داد. بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

برای تعیین بهتر دامنه آلودگی، Valisure به تجزیه و تحلیل کرم‌های ضد آفتاب و محصولات مراقبت پس از آفتاب از طریق یک مطالعه جمع‌سپاری ادامه داد. که امکان نمونه برداری گسترده تر از محصولات را فراهم کرد و دسترسی به محصولات مراقبت از آفتاب را که قبل از تلاش های آزمایشگاهی فروخته می شد، تسهیل کرد.

 

خرید بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

 بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ یکی از محصولات پرفروش دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران می باشد است.کمپانی سیگماآلدریچ تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی (تخصصی) در دنیاست که نام این شرکت برای تمام محققان و دانش پژوهان شیمی بسیار آشناست، بطوری که می توان گفت محصولات کمپانی سیگماآلدریچ در تمامی مراکز تحقیقاتی، پژوهشی، آزمایشگاه ها، شرکت های دارو سازی، دانشکده های داروسازی، و دانشگاه ها و … یافت می شود و این عزیزان برای پیشبرد تحقیقات و یافته هایشان از محصولات این شرکت استفاده نموده اند.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ  می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. بنزن کد 401765 سیگماآلدریچ

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)