دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

خرید فسفات سدیم دی بازیک

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول فسفات سدیم دی بازیک را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) یکی از بزرگترین تامین کنندگان مواد شیمیایی، مواد آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر جهان است. این شرکت در سال 1975 به عنوان یک ادغام بین شرکت‌های سیگما کمپانی و آلدریچ کمپانی تشکیل شد. دفتر مرکزی این شرکت در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و دارای نمایندگی‌هایی در سراسر جهان می‌باشد.در ایران نیز شرکت‌ها و نمایندگی‌هایی وجود دارند که محصولات سیگما آلدریچ را توزیع می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی‌ سیگماآلدریچ در کشورهای مختلف، می‌توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.

فسفات سدیم دی بازیک

مشخصات محصول  فسفات سدیم دی بازیک به شرح ذیل می باشد:

  • نام: Sodium phosphate dibasic heptahydrate
  • کد: S9390
  • مترادف(ها): دی سدیم هیدروژن فسفات هپتا هیدرات، دی سدیم فسفاتخرید فسفات سدیم دی بازیک
  • فرمول خطی: Na2HPO4 · 7H2O
  • شماره CAS: 7782-85-6
  • وزن مولکولی: 268.07
  • شماره EC: 237-707-0
  • بسته بندی: 100 گرم – 500 گرم – 1 کیلوگرم – 2.5 کیلوگرم

سنتز اول فسفات سدیم دی بازیک

اثر بارگذاری مکرر فسفات سدیم بر عملکرد آزمایش زمانی دوچرخه سواری و پیک VO2.
مجله بین المللی تغذیه ورزشی و متابولیسم ورزش (02-11-2012)
کامرون پی بروور، برایان داوسون، کارن ای والمن، کیم جی گوئلفی
PMID23114686

خلاصه

تحقیقات در مورد مکمل‌سازی با فسفات سدیم اثرات یک فاز مکمل‌سازی مکرر را بررسی نکرده است. بنابراین، این مطالعه اثرات افزایشی بالقوه مکمل‌سازی مکرر فسفات سدیم (SP) را بر عملکرد آزمایش زمانی دوچرخه‌سواری و حداکثر جذب اکسیژن (VO2peak) بررسی کرد. فسفات سدیم دی بازیک.

دوچرخه سواران مرد آموزش دیده (N = 9، M ± SD VO2peak = 65.2 ± 4.8 میلی لیتر · کیلوگرم-1 · دقیقه-1) آزمایش های زمانی پایه 1000 کیلوژول و VO2peak را با فاصله 48 ساعت تکمیل کردند، سپس 50 میلی گرم · کیلوگرم چربی را مصرف کردند. فسفات سدیم دی بازیک.

بدون جرم-1 · d-1 SP tribasic یا دارونما ترکیبی گلوکز و NaCl به مدت 6 روز قبل از انجام مجدد این آزمایشات. یک دوره شستشوی 14 روزه پایان یک مرحله بارگیری و شروع مرحله بعدی را با 2 SP و 1 مرحله دارونما به ترتیب متعادل تکمیل کرد.

اگرچه عملکرد آزمایش زمانی (55.3-56.5 دقیقه) در SP1 و SP2 (~60-70 ثانیه) کوتاه‌تر بود، اما اندازه اثر و مقادیر کم ارزش تغییر در مقایسه با پایه و دارونما تفاوتی نداشت. با این حال، میانگین توان خروجی بیشتر از دارونما در طول عملکرد آزمایش زمانی در نقاط زمانی 250 کیلوژول و 500 کیلوژول پس از فاز دوم SP بود.

علاوه بر این، میانگین مقادیر VO2peak (p <.01) بعد از SP1 (3.5-4.3٪) بیشتر بود، با بهبودهای بیشتر (p <.01) در SP2 (7.1-7.7٪)، در مقایسه با پایه و دارونما. به طور خلاصه، مکرر مکمل SP، مصرف 15 یا 35 روز پس از بارگذاری اولیه، می تواند اثر افزایشی بر VO2peak و احتمالاً عملکرد آزمایش زمانی داشته باشد. فسفات سدیم دی بازیک.

خرید فسفات سدیم دی بازیک

سنتز دوم فسفات سدیم دی بازیک

هیپرفسفاتمی شدید پس از تجویز ملین های حاوی سدیم فسفات در کودکان: سری موارد و مرور سیستماتیک متون.
جراحی بین المللی کودکان (2012-07-24)
هانا ان لادنهاف، اتوکار استاندنر، فلوریان اسپریتژوفر، استفان دلوگی
PMID22820833
خلاصه

مسهل های حاوی فسفات سدیم معمولاً به عنوان گزینه درمانی خط اول برای یبوست در کودکان و نوجوانان استفاده می شود. هایپر فسفاتمی یک عارضه نادر، اما بالقوه تهدید کننده زندگی در استفاده از ملین است. ما یک سری مورد از سه کودک را گزارش می‌کنیم که هیپرفسفاتمی شدید و هیپوکلسمی را پس از استفاده از ملین‌های حاوی فسفات سدیم نشان می‌دهند که در دو مورد از سه مورد نیاز به خدمات مراقبت‌های ویژه دارند.

علاوه بر این، ما 32 گزارش موردی از موارد مشابه را بررسی کردیم. ما 28 نشریه در مورد این موضوع را از سال 1968 تا 2010 شناسایی کردیم. میانگین سنی همه کودکان در گزارش ها 2.83 سال بود. جنسیت تقریباً به طور مساوی توزیع شد. در حالی که 18 بیمار از همبودی گوارشی قبلی یا سایر بیماری‌های سیستمیک عمده رنج می‌بردند، در ده کودک هیچ بیماری جزئی یا نامربوطی وجود نداشت.

یک سوم بیماران قبل از حادثه بارها ملین دریافت کردند. یافته های مرتبط با هیپرفسفاتمی شامل بی حالی، سرگیجه، سفتی، تاکی پنه، تاکی کاردی و کم آبی شدید تقریباً در همه موارد و کزاز، اسپاسم کارپوپدال و طولانی شدن فاصله QT در یک زیر مجموعه است.

در حالی که حدود 80 درصد از کودکان بدون یافته های باقیمانده بهبود یافتند، سه مرد فوت کردند و یک نفر دچار آسیب مداوم مغزی هیپوکسیک شد. پزشکان باید نسبت به احتمال مسمومیت با فسفات در کودکان و نوجوانان تحت درمان با ملین ها آگاه شوند. فسفات سدیم دی بازیک.

فسفات سدیم دی بازیک چیست؟

فسفات سدیم دی‌بازیک یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید بدون بو و طعم تولید می‌شود. فرمول شیمیایی آن Na2HPO4 است و به عنوان یک نمک دو پایه‌ای شناخته می‌شود. این ترکیب در بسیاری از محصولات غذایی و نوشیدنی‌ها به عنوان یک عامل افزایش دهنده pH، عامل حافظتی و عامل رنگ دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در صنایع دارویی و به عنوان یک کود نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید فسفات سدیم دی بازیک
قیمت – خرید فسفات سدیم دی بازیک کد S9390

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول خرید فسفات سدیم دی بازیک کد S9390 (سیگماآلدریچ) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید فسفات سدیم دی بازیک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت مشاهده آنالیز محصول و اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216 (ساعات تماس:8.30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (24ساعت)