دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

خرید لوتیراستام سیگماآلدریچ

خرید لوتیراستام سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است.  لوتیراستام سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه فرمایید. سیگماآلدریچ  یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در دنیا است. دانش پژوهان شیمی  با توجه به تحریم ها و سختی های پیش رو توانسته واردات این کمپانی را میسر نماید تا بتواند گامی در راستای تولید علم و دانش بردارد. امیدواریم با ارائه بهترین خدمات شما را در رساندن به اهدافتان یاری نماییم.

لوتیراستام سیگماآلدریچ

لوتیراستام سیگماآلدریچ (Lutiracetam) یک داروی نوعی نوتروپیک است که به عنوان درمان کمکی در برخی اختلالات عصبی مانند صرع و اختلالات حافظه استفاده می‌شود. این دارو توسط شرکت UCB Pharma تولید می‌شود و به صورت داروی ژنریک نیز در دسترس است.

در مورد لوتیراستام سیگما آلدریچ (Lutiracetam Sigma-Aldrich) باید گفت که سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد شیمیایی در جهان است و محصولات مختلفی در زمینه شیمی مانند مواد شیمیایی پزشکی و فارماکولوژی را تولید و عرضه می‌کند. با این حال، باید توجه داشت که لوتیراستام یک دارو است و تنها با نسخه پزشک می‌توان آن را تهیه کرد و مصرف کرد.

مشخصات لوتیراستام سیگماآلدریچ

کد PHR1447 برای لوتیراستام سیگما آلدریچ (Lutiracetam Sigma-Aldrich) می‌باشد. این محصول یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان داروی کمکی در برخی اختلالات عصبی مانند صرع و اختلالات حافظه استفاده می‌شود. برای خرید این محصول می‌توانید به وب‌سایت شرکت سیگما آلدریچ به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید و با جستجوی کد محصول (PHR1447) مشخصات محصول را بررسی کنید.

در این وب‌سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله قیمت، موجودی و شرایط خرید را دریافت کنید. همچنین، می‌توانید از طریق فروشگاه‌های شیمیایی آنلاین معتبری نیز به دنبال این محصول بگردید. لازم به ذکر است که استفاده از این محصول تنها با نسخه پزشک مجاز است و با توجه به شرایط و نحوه مصرف دارو، باید دقیقاً از آن استفاده کنید.

PHR1447
Supelco

Levetiraceta

Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material

Synonym(s):
Levetiracetam, (αS)-α-Ethyl-2-oxo-1-pyrrolidineacetamide, 2(S)-(2-Oxopyrrolidin-1-yl)butyramide
خرید لوتیراستام سیگماآلدریچEmpirical Formula (Hill Notation):C8H14N2O2
CAS Number:102767-28-2
Molecular Weight:170.21
MDL number:MFCD03265610

مشخصات فنی لوتیراستام سیگماآلدریچ

 • مقطع تحصیلی
  مواد مرجع گواهی شده
  استاندارد ثانویه دارویی
 • سطح کیفیت
  300
 • آژانس
  قابل ردیابی به Ph. Eur. Y0001253
  قابل ردیابی تا USP 1359404
 • CofA
  گواهی فعلی قابل دانلود است
 • بسته بندی
  pkg 1 گرم
 • تکنیک)
  HPLC: مناسب
  کروماتوگرافی گازی (GC): مناسب
 • برنامه های کاربردی)
  دارویی (مولکول کوچک)
 • قالب
  مرتب
 • دمای ذخیره سازی
  2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  CC[C@H](N1CCCC1=O)C(N)=O

شرح توضیحات کلی لوتیراستام سیگماآلدریچ

استانداردهای ثانویه دارویی برای کاربرد در کنترل کیفیت، جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای برای تهیه استانداردهای کار داخلی به آزمایشگاه های داروسازی و تولیدکنندگان می دهد.
لویتیراستام، آنالوگ پیراستام، یک داروی ضد صرع است که به طور گسترده برای درمان تشنج‌های صرع، صرع جزئی و عمومی استفاده می‌شود.

کاربرد لوتیراستام سیگماآلدریچ

لویتیراستام ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع دارویی برای تعیین آنالیت در فرمولاسیون های دارویی ا تکنیک های مختلف کروماتوگرافی  و تکنیک اسپکتروفلوئوریمتری استفاده شود.
این استانداردهای ثانویه به عنوان مواد مرجع تایید شده واجد شرایط هستند. اینها برای استفاده در چندین کاربرد تحلیلی از جمله، اما نه محدود به آزمایش انتشار دارو، توسعه روش دارویی برای آنالیزهای کمی و کیفی، آزمایش کنترل کیفیت غذا و نوشیدنی، و سایر الزامات کالیبراسیون مناسب هستند.

لوتیراستام سیگماآلدریچ min 1بسته بندی

1 گرم

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

لوتیراستام یک پیرولیدین با فعالیت ضد صرع است. اتصال استریو انتخابی لوتیراستام به غشای پلاسمایی سیناپسی در سیستم عصبی مرکزی بدون اتصال در بافت محیطی محدود شد. لوتیراستام بدون تأثیر بر تحریک پذیری عصبی طبیعی، شلیک انفجاری را مهار می کند، که نشان می دهد ممکن است به طور انتخابی از همگام سازی بیش از حد شلیک انفجاری صرعی و انتشار فعالیت تشنج جلوگیری کند.
یادداشت تحلیلی
این استانداردهای ثانویه قابلیت ردیابی چندگانه را برای استانداردهای اولیه USP، EP و BP، در جایی که در دسترس هستند، ارائه می‌کنند.

یادداشت های دیگر

این ماده مرجع گواهی شده (CRM) مطابق با ISO 17034 و ISO/IEC 17025 تولید و تایید شده است. تمام اطلاعات مربوط به استفاده از این CRM را می توان در گواهی تجزیه و تحلیل یافت.

عوارض جانبی لوتیراستام سیگماآلدریچ

لوتیراستام (Lutiracetam) یک داروی کمکی در درمان برخی اختلالات عصبی مانند صرع و اختلالات حافظه است که توسط پزشکان تجویز می‌شود. برای استفاده از این دارو باید دستورات پزشک را رعایت کرده و به دقت دارو را مصرف کرد. با این حال، برخی از عوارض جانبی ممکن است در اثر مصرف این دارو به وجود آید. برخی از عوارض جانبی معمول لوتیراستام عبارتند از:

 • سردرد
 • خستگی
 • افزایش وزن
 • اختلالات گوارشی مانند تهوع، استفراغ، دل درد و سوء هاضمه
 • افزایش تعداد سلول‌های خون سفید
 • اختلالات خواب مانند بی خوابی و خواب آلودگی
 • افزایش تعریق
 • تغییرات خلقی مانند اضطراب و افسردگی

لازم به ذکر است که این فهرست تنها شامل برخی از عوارض جانبی ممکن است و باید با پزشک خود در مورد هرگونه عوارض جانبی و نحوه مدیریت آنها مشورت کنید. همچنین، در صورتی که هرگونه علائم جانبی حادی را تجربه کردید، باید به سرعت به پزشک خود مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم از عوارض جانبی لوتیراستام جلوگیری کنم؟

برای جلوگیری از عوارض جانبی لوتیراستام (Lutiracetam) بهتر است دستورات پزشک را به دقت رعایت کرده و به موارد زیر توجه کنید:

دارو را به دقت مطابق تجویز پزشک مصرف کنید و هرگز از مقدار تعیین شده بیشتر یا کمتر نخورید.
در صورت تجویز دوز بالا، احتمال عوارض جانبی بیشتر است. برای اینکه از عوارض جانبی جلوگیری کنید، بهتر است دوز را به تدریج افزایش دهید و هرگز به صورت ناگهانی دارو را قطع نکنید.
قبل از شروع درمان با لوتیراستام، به پزشک خود در مورد تمام داروهایی که در حال مصرف هستید یا قصد مصرف آنها را دارید، اطلاع دهید. برخی از داروها ممکن است با لوتیراستام تداخل داشته باشند و عوارض جانبی را به همراه داشته باشند.
هرگز این دارو را برای دیگران تجویز نکنید و تنها به دقت طبق دستور پزشک استفاده کنید.
در صورتی که به هرگونه علائم جانبی ناشایستی برخورد کردید، به سرعت به پزشک خود اطلاع دهید.
بهتر است از مصرف الکل و مواد مخدر در هنگام مصرف لوتیراستام پرهیز کنید، زیرا این مواد ممکن است با عوارض جانبی دارو تداخل داشته باشند.
لازم به ذکر است که این فهرست تنها شامل برخی از نکاتی است که می‌تواند به جلوگیری از عوارض جانبی کمک کند. بهتر است با پزشک خود در مورد هرگونه نکته و توصیه‌ای که برای شما مناسب است، مشورت کنید.

خرید و فروش لوتیراستام سیگماآلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید لوتیراستام سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

قیمت –  لوتیراستام سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش لوتیراستام سیگماآلدریچ  است.  می توان نمونه ای از این محصول لوتیراستام سیگماآلدریچمی باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیم  لوتیراستام سیگماآلدریچ  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آلبومین سرم گاوی کدA7030.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)