دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

خرید و فروش اتانول

خرید و فروش اتانول:  در این مقاله پیرامون اتانول 96% کاربرد اتانول، بخش دارویی و میوه جات اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه می نماییم. اتانول چیست؟ الکل طبی درواقع همان الکل اتیلیک یا اتانول ۹۶% است که ۴% آن آب می باشد.این محصول آلمانی(مرک) درمقایسه با محصولات مشابه خارجی ازکیفیت بالایی برخوردار است.

الکل ازقدیم برای انسان ماده ای شناخته شده بود و ازاین ماده به اشکال مختلف استفاده می شد.جذاسازی این ماده به عنوان اتانول نسبتا خالص به احتمال زیاد اولین بارتوسط جابر بن حیان که صنعت تقطیر را گسترش داد،صورت گرفت.البته بیشترگمان می رود که اتانول خالص توسط محمدزکریای رازی دانشمندایرانی تولید شده باشد.

کاربرد اتانول خرید و فروش اتانول

خرید و فروش اتانول 96% (v/v) یک ترکیب شیمیایی آلی از گروه الکل ها است که با اثرات سیستمیک و موضعی بر بدن انسان مشخص می شود. پس از مصرف خوراکی، از دستگاه گوارش جذب شده و سپس در کبد متابولیزه می شود. دارای خواص تثبیت کننده سیستم گردش خون، افزایش فشار خون، تسریع ضربان قلب، ایجاد اثر ادرارآور، سرکوب کننده سیستم عصبی مرکزی (با مهار فعالیت گیرنده های NMDA، افزایش فعالیت گیرنده های GABA، افزایش ترشح دوپامین کاتکول آمین و… فعال کردن سیستم اپیوئیدی)، مهار تنفس و تنظیم حرارت (احساس گرما).

همچنین باعث گشاد شدن عروق کرونر، برونش ها و سایر عضلات صاف می شود. ماده دارویی با اثر تحریک کننده پوست، خاصیت چربی زدایی و ضد عفونی کنندگی ضعیف. اتانول برای اهداف ضد عفونی کننده، به عنوان یک ماده کمکی در صنایع گیاهی استفاده می شود (برای مرطوب کردن و هضم مواد خام دارویی، با هدف به دست آوردن شکل یک داروی گیاهی استفاده می شود).

ماده اولیه دارویی مورد استفاده در دستور العمل داروخانه برای تولید داروهای اصلی و گالنیک. به عنوان ماده اولیه در تهیه بسیاری از اشکال دارویی استفاده می شود. مواد خام نسخه ای برای تولید محلول های یک یا چند ماده دارویی.

خرید و فروش اتانول

نشانه ها ی اتانول – خرید و فروش اتانول

دارای خواص تثبیت کننده سیستم گردش خون، افزایش فشار خون، تسریع ضربان قلب، ایجاد اثر ادرارآور، سرکوب کننده سیستم عصبی مرکزی (با مهار فعالیت گیرنده های NMDA، افزایش فعالیت گیرنده های GABA، افزایش ترشح دوپامین کاتکول آمین و… فعال کردن سیستم اپیوئیدی)، مهار تنفس و تنظیم حرارت (احساس گرما). همچنین باعث گشاد شدن عروق کرونر، برونش ها و سایر عضلات صاف می شود.

یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. این ماده از محصولات مواد شیمیایی مرک در شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران می باشد . این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی مرک از جمله مواد شیمیایی مرک با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

بیشتر بخوانید: بی کربنات سدیم کدS6014

بخش دوم از مشخصات اتانول

آسپرین از گروه داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) است که به طور گسترده در درمان دردهای خفیف تا متوسط، تب بر، ضد التهاب و ضد انعقاد استفاده می شود. مصرف خوراکی می تواند اثربخشی دارو را به دلیل متابولیسم عبور اول کاهش دهد. یک جایگزین برای غلبه بر این مشکل، تهیه آماده‌سازی موضعی از نانوامولسیون‌های آسپرین است.

نانوامولسیون یک سیستم امولسیونی است که شفاف، شفاف است و یک پراکندگی آب-روغن است که توسط لایه فیلمی از سورفکتانت‌ها و سورفکتانت‌ها تثبیت می‌شود که اندازه قطرات آن 20 نانومتر تا 500 نانومتر است.خرید و فروش اتانول

این مطالعه با هدف تهیه نانو امولسیون آسپرین با غلظت‌های مختلف اتانول 96 درصد به عنوان کوسورفکتانت انجام شد. نانوامولسیون آسپرین با روغن نارگیل ویرجین (VCO) به عنوان فاز روغن، توئین 80 به عنوان سورفکتانت و 96 درصد اتانول به عنوان کوسورفکتانت تهیه شد.

نتایج این مطالعه 5 فرمول نانوامولسیون شفاف با رایحه های متمایز با مقادیر pH از 4.0 تا 4.5 را به دست آورد که pH طبیعی پوست را برآورده می کند. با غلظت 96% اتانول یعنی 10%، 15%، 20%، 25% و 30% و 3 تکرار انجام شد. نتایج آزمون پایداری فیزیکی نشان داد که پنج فرمول نانوامولسیون های پایداری تولید می کنند و پس از انجام آزمایش های سانتریفیوژ و چرخه، جداسازی فازی رخ نداده است. خرید و فروش اتانول

کلمات کلیدی: نانو امولسیون، آسپرین، اتانول 96 درصد، کوسورفکتانت

 

و فروش اتانول min

چکیده ای از ماده اتانول

استوزال به عنوان بخشی از گروهی از داروها به نام داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) شناخته می شود که برای درمان درد خفیف تا متوسط، تب بر، ضد التهاب و ضد انعقاد استفاده می شود. تجویز خوراکی استوزال ممکن است اثربخشی آن را به دلیل اولین مشکلات متابولیسمی در گذشته کاهش دهد. هدف از این مطالعه فرموله کردن استوزال به شکل نانو امولسیون برای آماده سازی موضعی به عنوان جایگزینی برای جلوگیری از مشکلات با اتانول 96 درصد به عنوان کوسورفکتانت بود.خرید و فروش اتانول

نانوامولسیون یک سیستم امولسیونی است که شفاف، شیشه‌ای است و از پراکندگی آب و روغن تثبیت شده توسط یک ترکیب پوشش‌داده‌شده از سورفکتانت و کوسورفکتانت، که اندازه قطرات آن حدود 20 نانومتر تا 500 نانومتر است، به دست می‌آید. نانوامولسیون استوزال با روغن نارگیل بکر (VCO) به عنوان فاز روغن، توئین 80 به عنوان سورفکتانت و اتانول 96 درصد به عنوان کوسورفکتانت تهیه شد.

در ادامه:

5 فرمولاسیون نانو امولسیون استوزال شفاف وجود داشت. بازده pH آنها در حدود 4.0-4.5 بود که با pH پوست نرمال مطابقت داشت. آنها نانوامولسیون استوزال با اتانول 96% از 10%، 15%، 20%، 25% و 30% بودند. این پنج مورد پایدار بودند و پس از سانتریفیوژ و تست چرخه، جداسازی فاز را نشان ندادند.

کلیدواژه: نانوامولسیون، استوزال، اتانول 96 درصد، کوسورفکتانت خرید و فروش اتانول

pdf
منتشر شده خرید و فروش اتانول
2017/04/28
مسائل
جلد 6 شماره 1 (2017): اخبار داروسازی جلد. 6 (1)، 2017

خرید و فروش اتانول

چکیده 2

طالبی (Cucumis melo var. cantalupensis) یک گیاه میوه ای است که حاوی ترکیبات ضد باکتری است. این مطالعه با هدف تعیین قطر منطقه مهار عصاره اتانولی 96 درصد میوه طالبی و تعیین فعالیت ضد باکتریایی آن بر رشد باکتری اشریشیا کلی انجام شد. روش استخراج از استخراج با کمک اولتراسونیک (امارات متحده عربی) استفاده می کند. علاوه بر این، یک آزمایش کیفی از گروه ترکیب، یعنی آزمون واکنش رنگ و TLC Visualizer انجام شد.

تست فعالیت ضد باکتریایی با استفاده از روش انتشار دیسک کاغذی. تجزیه و تحلیل داده های آماری مورد استفاده آزمون کروسکال والیس می باشد. نتایج به‌دست‌آمده از این مطالعه شامل گروه‌هایی از ترکیبات آلکالوئیدی، استروئیدی و ترپنوئیدی است. میانگین بازده قطر منطقه مهار عصاره اتانولی 96 درصد میوه طالبی بر رشد باکتری اشریشیا کلی در غلظت 100 پی پی ام 91/0 میلی متر بود.خرید و فروش اتانول

200 ppm در 1.01 میلی متر؛ 300 ppm در 1.19 میلی متر؛ و 400 ppm 1.44 میلی متر. این نشان می دهد که عصاره اتانولی 96 درصد میوه طالبی دارای فعالیت ضد باکتریایی است اما نتوانسته است رشد باکتری اشریشیا کلی را به طور مطلوب مهار کند.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش اتانول می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. خرید و فروش اتانولخرید و فروش اتانول

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.خرید و فروش اتانول

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)