دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کا-کاراگینان

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی سیگماآلدریچ بخصوص محصولات نایاب است. شما می توانید کا-کاراگینان و دیگر محصولات سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه فرمایید. با توجه به سختی واردات و تحریم های پیش رو این شرکت توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز محققان و شرکت های داروسازی را با مشکلات فراوان وارد نموده و آنها را به دست متقاضیان این محصولات برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

کا-کاراگینان

مشخصات محصول کا-کاراگینان
 • MDL number:
 • MFCD00151514
 • NACRES:
 • NA.25
کا-کاراگینانهیدروژل کاپا کاراگینان با نور مرئی قابل اسپری و تزریقی برای مهندسی بافت نرم در محل. مجله بین المللی ماکرومولکول های بیولوژیکی (26-07-2019)
 • شیما توکلی
 • مهشید خرازیها
 • احمد کرمانپور
 • حمیدرضا مختاری
PMID31344417

خلاصه سنتز اول کا-کاراگینان (کاپا – کاراگینان)

هدف از این مطالعه توسعه هیدروژل کاپا کاراگینان (kCA) متصل به نور مرئی قابل تزریق و اسپری و بررسی نقش غلظت پلیمر (2، 4 و 6 درصد وزنی) و درجه متاکریلاسیون (6 و 12 درصد) بر روی خواص آن مشخص شد که میانگین اندازه منافذ، محتوای آب و نسبت تورم هیدروژل با تغییر غلظت متاکریلات kCA (KaMA) و درجه متاکریلاسیون قابل تنظیم است. علاوه بر این، بسته به فرمول هیدروژل، خواص مکانیکی KaMA می تواند به طور قابل توجهی تعدیل شود. ماژول های کششی و جامع به ترتیب از 68 به 357 کیلو پاسکال و از 213 به 357 کیلو پاسکال با افزایش غلظت KaMA از 2 به 6 درصد وزنی و درجه متاکریلاسیون از 6 به 12 درصد افزایش یافتند. علاوه بر این، با افزایش درجه متاکریلاسیون و محتوای پلیمر، انرژی جذب شده و اتلاف انرژی افزایش یافت. علاوه بر این، بازیابی به طور قابل توجهی از 27.3٪ به 74.4٪ با افزایش محتوای پلیمر از 2 به 6wt افزایش یافت. در نهایت، هیدروژل‌های KaMA متصل به نور مرئی، نه تنها زیست سازگار بودند، بلکه می‌توانند عملکرد سلول‌های HaLa و فیبلوبلاست‌ها را نیز ارتقا دهند. تصور می‌شود که KaMA با نور مرئی یک ماده زیستی منحصر به فرد به عنوان یک هیدروژل قابل پاشیدن است که می‌تواند آسیب‌های پوستی را بپوشاند یا به عنوان یک ماده چاپ زیستی برای التیام درجا آسیب‌های بافت نرم تزریق کند.

کا-کاراگینان

اصلاح آبگریز ذرات میکروژل کاپا کاراگینان برای تثبیت فوم ها. مجله علوم کلوئید و رابط (2018-12-05)
 • A L Ellis
 • T B Mills
 • I T Norton
 • A B Norton-Welch
PMID30504056

خلاصه سنتز دوم کا-کاراگینان (کاپا – کاراگینان)

پلی ساکاریدهایی مانند کاپا کاراگینان اغلب در تکنیک های جایگزینی چربی در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، نقش ساختاری که آنها می توانند در یک محصول ارائه دهند به دلیل ماهیت آبدوست آنها محدود است. ذرات آب دوست را می توان با اصلاح آبگریز به صورت سطحی فعال کرد، به عنوان مثال. برهمکنش درجا با یک سورفکتانت این می تواند پایداری فوم را با ایجاد یک مانع ساختاری در اطراف رابط های حباب که محافظت در برابر عدم تناسب و ادغام را ارائه می دهد، به شدت بهبود بخشد. از این رو، باید بتوان ذرات کاپا کاراگینان با بار منفی را با یک سورفکتانت کاتیونی از طریق برهمکنش الکترواستاتیک متصل کرد تا خواص سطحی آنها را تغییر دهد. آرژینات لوریک با ذرات میکروژل کاپا کاراگینان در غلظت‌های مختلف مخلوط شد و برهمکنش الکترواستاتیک پتانسیل با استفاده از پتانسیل زتا، کدورت و اندازه‌گیری‌های رئولوژیکی مورد مطالعه قرار گرفت. سپس مخلوط ها هوادهی شدند و خواص کف کنندگی، به ویژه محل ذرات مورد بررسی قرار گرفتند. آرژینات لوریک با موفقیت به ذرات میکروژل کاپا کاراگینان متصل شد. در نتیجه، همانطور که توسط میکروسکوپ نوری و کانفوکال نشان داده شده است، ذرات در سطح مشترک هوا/آب فعال شده و جذب شدند. نیمه عمر فوم در غلظت متوسط سورفکتانت به اوج خود رسید، جایی که سورفاکتانت کافی برای پوشش سطوح ذرات وجود داشت اما غلظت آن به اندازه کافی کم بود تا از تشکیل سنگدانه های بزرگی که قادر به جذب در رابط های a/w نیستند، جلوگیری کرد.

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان، کا-کاراگینان، و مواد شیمیایی صنعتی می باشد که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

لیست شش مواد شیمیایی مرک آلمان

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی:

021-66859216
021-66859220  

(ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)