دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ.

کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریج می باشد. این کمپانی یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است که بیشترین تولیدات این کمپانی بصورت تخصصی می باشد. و در سال 2015 امتیاز این شرکت توسط کمپانی مرک آلمان خریداری و از آن پس محصولات شرکت سیگماآلدریچ تحت لیسانس مرک آلمان تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد.

توضیح اول پیرامون کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

سنسور کلسترول رنگی بر اساس فعالیت نانوذرات اکسید روی ، حاوی نانولوله های کربنی است.

(2015/06/17)

محققان :

 • اختر حیات
 • وقار حیدر
 • یوسف رضا
 • ژان لوئیس مارتی

PMlD26078143

مشخصات محصول کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

 • نام : Cholesterol
 • مترادف : 3B-Hydroxy-5-cholestene, 5-Cholesten-3B-ol
 • کد : C3045
 • CAS Number : 57-88-5
 • جرم مولی : 386.65
 • EC Number : 200-353-2
 • کد ریجستری : 1915888
 • فرمول تجربی : C27H46O

خلاصه :

یک روش سنجی حساس و انتخابی بر اساس ترکیب نانوذرات اکسید روی (ZnONPs) در سطح نانو لوله های کربنی (CNTs) نشان داده شد که دارای فعالیت مشابه پراکسیداز هم افزایی برای تشخیص کلسترول است. نانو کامپوزیت پیشنهادی اکسیداسیون (azino-bis-2,2 3-ethylbenzthiazoline-6-sulfonic acid (ABTS در حضور پراکسید هیدروژن (H2O2) را کاتالیز کرد تا محصولی با رنگ سبز تولید شود که در 405 نانومتر قابل نظارت است. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ.

H2O2 محصول اکسیداتیو کلسترول اکسیداز است. بنابراین، اکسیداسیون کلسترول را می توان با ترکیب این دو واکنش از لحاظ کمی با پاسخ رنگ سنجی مرتبط دانست. در شرایط بهینه تجربی ، پاسخ رنگ سنجی متناسب با غلظت کلسترول بود. در محدوده 0.5-500 نانومول/لیتر ، با محدودیت تشخیص 0.2 نانومول/لیتر. کاربرد سنجش های پیشنهادی برای تعیین کلسترول در نمونه های پودر شیر با نتایج بازیابی خوب نشان داده شد.

توضیحات دوم پیرامون کسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

رژیم غذایی با چربی بالا و کلسترول بالا به سرعت باعث ایجاد استئاتوهپاتیت غیر الکلی با فیبرز پیشرفته در موش های اسپراگ داولی می شود. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ.

تحقیقات کبدی: مجله رسمی انجمن کبدی ژاپن (16-05-2014)

محققان :

 • مایوکو ایچیمورا
 • میکو کاواسه
 • میکی ماسوزومی
 • میکا ساکاکی
 • یاسو ناگاتا
 • کازوناری تاناکا
 • کازوهیتو سوروگا
 • شیزوکا تامارو
 • شیگکو کاتو
 • کوئیچی تسونیما
 • کاتسوهیسا اوماگری

خلاصه :

توسعه فیبروز مرحله مهمی در پیشرفت استئاتوهپاتیت غیر الکلی (NASH) به سمت مرحله پایانی بیماری کبدی، از جمله سیروز قلمداد می شود. با این حال، چند مدل حیوانی کوچک می توانند فیبروز مرتبط با NASH را نشان دهند. هدف ما ایجاد یک مدل غذایی از NASH با پیشرفت سریع به فیبروز با استفاده از موشهای ژنتیکی طبیعی بود. موش های صحرایی نر نژاد Sprague-Dawley 9 هفته ای به مدت 9 هفته (هر یک 5 نفر) با رژیم های معمولی، پر چرب (HF) یا دو نوع رژیم غذایی پر چرب و کلسترول بالا (HFC) تغذیه شدند.

همه رژیم های HFC حاوی or 1.25 یا cholesterol کلسترول بودند. موش های صحرایی تغذیه شده با رژیم غذایی HF، در 18 هفتگی دچار استئاتوز خفیف و التهاب بدون فیبروز شدند، در حالی که همه موش هایی که رژیم غذایی HFC دریافت کرده بودند، با استفراغ و فیبروز سلولهای کبدی دچار استئاتوز و التهاب آشکار شدند. دو نفر از پنج (40%) موش هایی که رژیم HFC حاوی 2.5% کلسترول دریافت کرده بودند به سیروز کبدی پیشرفت کردند. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

سطوح کلسترول تام کبدی در موش های صحرایی با HFC، به طور قابل توجهی بیشتر از رژیم های معمولی یا HF بود. رژیم غذایی HFC به طور قابل توجهی وابسته به دوز باعث کاهش بیان پروتئین انتقال تری گلیسیرید میکروزومی می شود. کلسترول تمایل به سرکوب کارنیتین palmitoyltransferase و آدنوزین تری فسفات اتصال کاست بیان G5. افزودن کلسترول به رژیم غذایی HF متابولیسم لیپیدهای کبدی را در سطح مولکولی تغییر داد. رژیم HFC باعث ایجاد ویژگی های کبدی NASH و سرانجام سیروز در موش های اسپراگ داولی طی 9 هفته شد.

توضیحات سوم پیرامون کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

تاثیر نیاسین با انتشار طولانی مدت بر عملکرد لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL)، متابولیسم لیپوپروتئین و واسطه های التهاب عروقی در بیماران تحت درمان با استاتین. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ.

مجله انجمن قلب آمریکا (2025/09/17)

خلاصه :

هدف از این مطالعه، بررسی تاثیر نیاسین/لاروپیرانت با انتشار طولانی مدت (ERN/LRP) در مقابل دارونما بر عملکرد آنتی اکسیدانی لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL)، خروج کلسترول، لیپوپروتئین (B100 (apoB و واسطه های التهاب عروقی با افزایش 15 درصدی کلسترول لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL-C) همراه است. بیماران مبتلا به دیس لیپیدمی مدام علیرغم دریافت درمان با دوز بالا استاتین داشتند.

در یک کارآزمایی متقاطع دوسوکور، کنترل شده با دارونما، ما اثر ERN/LRP و دارونما را در 27 بیمار به دیس لیپیدمی تحت درمان با استاتین که به اهداف ملی آموزش کلسترول-ATP lll برای کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم نرسیده بودند، مقایسه کردیم. LDL-C ما پروفایل لیپیدی ناشتا، آپولیپوپروتئین ها، فعالیت پروتئین انتقال کلستریل استر (CETP)، فعالیت پاراکسوناز PON1) 1  LDL apoB)، کوچک متراکم (LDLTT، (sdLDL-apoB اکسید شده (apoB، (oxLDL گلیکوزی شده (glyc-apoB)، لیپوپروتئین فسفولیپاز را اندازه گیری کردیم. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

(A2 (Lp-PLA2، لیزوفسفاتیدیل کولین (lyso-PC)، پروتئین شیمیایی جذب کننده ماکروفاژ (MCP1)، آمیلوئید A سرم ( SAA) و میلوپراکسیداز (MPO). ما همچنین ظرفیت HDL  را برای محافظت از LDL در برابر اکسیداسیون in vitro و درصد خروج کلسترول به واسطه سرم کاهش یافته apoB بررسی کردیم. ERN/LRP با افزایش 18 درصدی سطح HDL-C در مقایسه با دارونما همراه بود (1.55 در مقابل 1.31 میلی مول در لیتر، P<0.0001). کاهش قابل توجهی در کلسترول تام، تری گلیسیرید، کلسترول LDL، کل سرم apoB، لیپوپروتئین (a)، فعالیت، CETP ،lyso-PC ،Lp-PLA2 ،oxLDL، MCP1 و SAA وجود داشت، اما تغییرات قابل توجهی در glyc-apoB یا sdLDL وجود نداشت. کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

غلظت -apoB افزایش اندکی در عملکرد خروج کلسترول از (HDL(19.5% , P = 0.045 وجود داشت، اما هیچ تغییری در ظرفیت آنتی اکسیدانی HDL در شرایط آزمایشگاهی یا فعالیت PON1 ایجاد نشد. ERN/LRP واسطه های التهاب عروقی مرتبط با LDL را کاهش می دهد، اما تاثیرات متفاوتی بر عملکرد HDL و کیفیت LDL دارد، که ممکن است با اثر افزایش HDL-C آن مقابله کند.

قیمت – فروش کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ  می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت کلسترول کد C3045 سیگماآلدریچ میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216 (ساعات تماس:8.30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (24ساعت)