دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کلاژن آ – کد L7220

کلاژن آ – کد L7220 سیگماآلدریچ  یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. این ماده از محصولات سیگما در شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ  در ایران می باشد . این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد شیمیایی سیگما آلدریچ با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید کلاژن آ – کد L7220 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کلاژن آ – کد L7220

کلاژن آ – کد L7220 یک پروتئین ساختاری است که در بافت‌های بدن انسان و سایر حیوانات یافت می‌شود. کلاژن آ یا کلاژن نوع ۱، یکی از انواع کلاژن است که به صورت عمده در بافت‌های ارتباطی نظیر استخوان، دریچه قلبی، پوست، درزگاه چشم و … یافت می‌شود. این پروتئین علاوه بر نقش حمایتی و ساختاری که در سلول‌ها و بافت‌ها دارد، در حفظ سلامت پوست، مو، ناخن و غضروف نیز نقش دارد.

کد L7220 به کلاژن آ اشاره دارد و برای شناسایی و ردیابی این پروتئین در فرآیند تولید و توزیع محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلاژن آ به عنوان ماده موثر در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنایع آرایشی و بهداشتی، کلاژن آ به عنوان یک ماده افزودنی در تولید کرم‌های ضد پیری پوست، شامپوها و محصولات مراقبت از مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع غذایی و دارویی نیز به عنوان یک ماده موثر در تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات کلاژن آ – کد L7220

L7220

Sigma-Aldrich

 

Collagen A

biological source

bovine (calf) skin

Quality Level

200

form

liquid

packaging

pkg of 6 x 5 mL ×

concentration

1 mg/mL

technique(s)

cell culture | mammalian: suitable

shipped in

ambient

storage temp.

2-8°C

کلاژن آ - کد L7220

توضیحات کلی کلاژن کد L7220

این محصول با شماره قطعه L 7220 Biochrom GmbH یکسان است. محلول کلاژن 0.1 درصد در HCl نوع I، mg/ml 1 است. کلاژن A برای پوشش دادن فلاسک های کشت استفاده می شود. رشد و تمایز سلول ها در شرایط آزمایشگاهی به طور قابل توجهی تحت تأثیر بستر مورد استفاده (پلاستیک شیشه ای) قرار دارد.

اگر فلاسک های کشت با عوامل چسبندگی مانند فیبرونکتین، کلاژن، ژلاتین یا پلی لیزین پوشانده شوند، اغلب رشد سلولی بهتر حاصل می شود. بنابراین، برای مثال، زمان بقای سلول‌های کبدی روی کلاژن می‌تواند تا یک ماه باشد. علاوه بر این، به دلیل عوامل چسبندگی از تمایل بسیاری از سلول‌ها به سمت تمایززدایی جلوگیری می‌شود.

یادداشت آماده سازی کلاژن آ – کد L7220

1. پوشش فلاسک های کشت با کلاژن A مونومری
مولکول های کلاژن در محلول در pH کمتر از 3.8 و غلظت یون کمتر مونومر باقی می مانند و فیبریل تشکیل نمی شود. بسته به زمانی که به فلاسک های کشت نیاز دارید، دو سیستم پوشش متفاوت را توصیه می کنیم: یا برای استفاده فوری پس از تولید یا پس از مدت نگهداری طولانی تر.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت 

کلاژن یک پروتئین ساختاری است که در بافت‌های بدن انسان و سایر حیوانات یافت می‌شود. کلاژن آ یا کلاژن نوع ۱، یکی از انواع کلاژن است که به صورت عمده در بافت‌های ارتباطی نظیر استخوان، دریچه قلبی، پوست، درزگاه چشم و … یافت می‌شود. این پروتئین علاوه بر نقش حمایتی و ساختاری که در سلول‌ها و بافت‌ها دارد، در حفظ سلامت پوست، مو، ناخن و غضروف نیز نقش دارد.

کد L7220 به کلاژن آ اشاره دارد و برای شناسایی و ردیابی این پروتئین در فرآیند تولید و توزیع محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلاژن آ به عنوان ماده موثر در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنایع آرایشی و بهداشتی، کلاژن آ به عنوان یک ماده افزودنی در تولید کرم‌های ضد پیری پوست، شامپوها و محصولات مراقبت از مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع غذایی و دارویی نیز به عنوان یک ماده موثر در تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

برای استفاده فوری از فلاسک کشت کلاژن آ – کد L7220

1 میلی لیتر کلاژن A (شماره گربه L7220) را با حجم مساوی از آب فوق خالص یا با 1 برابر PBS، تنظیم شده روی pH 3.0 – 3.5 مخلوط کنید. محلول PBS (شماره Cat. L1815) به pH 3.0 – 3.5 به شرح زیر تنظیم می شود. 1 میلی لیتر HCl 1 N به 100 میلی لیتر محلول PBS اضافه کنید.

2 میلی لیتر از محلول کلاژن رقیق شده را به ازای هر 10 سانتی متر مربع از فلاسک کشت اضافه کنید و به مدت 2 تا 3 ساعت یا یک شب در دمای اتاق (≤+25 درجه سانتیگراد) انکوبه کنید (به طور متناوب به مدت 30 دقیقه در +35 – +37 درجه سانتیگراد). محلول را بردارید و با آب بسیار خالص یا با 1 برابر PBS (PH حدود 7.3) بشویید. بلافاصله از فلاسک کشت استفاده کنید.کلاژن آ – کد L7220

(1 میلی لیتر کلاژن A/10 سانتی متر = 100 میکروگرم کلاژن در سانتی متر)

بیشتر بخوانید : مهارکننده هاسپین کیناز کد 372040 سیگماآلدریچ

برای نگهداری فلاسک های کشت برای مدت طولانی تر:

1 میلی لیتر کلاژن آ – کد L7220 را با حجم مساوی آب فوق خالص مخلوط کنید.کلاژن آ – کد L7220

2 میلی لیتر از محلول کلاژن رقیق شده را به ازای هر 10 سانتی متر مربع از فلاسک کشت یا 20 + D1 میکرولیتر در هر چاهک از یک صفحه میکروتیتر اضافه کنید. یک شبه در دمای اتاق (≤ +25 درجه سانتیگراد) در جریان هوای یک سیستم جریان هوای لامینار انکوبه کنید و بگذارید محلول پوشش خشک شود تا یک فیلم کلاژن تشکیل شود. فلاسک های کشت را می توان تا زمان استفاده (ذخیره سرد و خشک) در بسته بندی استریل نگهداری کرد. قبل از استفاده، برای مدت کوتاهی با محیط کشت بشویید.

2. پوشاندن فلاسک های کشت با Aکلاژن فیبریلار تشکیل فیبریل کلاژن در pH بالاتر از 4.0، به ویژه در pH فیزیولوژیکی 7.0 – 8.0، در غلظت فیزیولوژیکی یون و گرم شدن تا حداکثر +37 درجه سانتیگراد انجام می شود.

بسته به اینکه چه زمانی به فلاسک های کشت نیاز دارید، دو سیستم پوشش متفاوت را برای کلاژن A فیبریلار توصیه می کنیم: یا برای استفاده فوری پس از تولید یا پس از مدت نگهداری طولانی تر. برای تولید محلول کلاژن خنثی شده، تمام محلول ها را در یک حمام آب یخ خنک کنید. +2 تا +8 درجه سانتی گراد و مخلوط کنید.

برای استفاده فوری از فلاسک کشت:

2 میلی لیتر کلاژن A را با 0.2 میلی لیتر محلول PBS (10 برابر) مخلوط کنید.
PH را با افزودن تقریباً به pH 7.3 ± 0.2 تنظیم کنید. 10 میکرولیتر 1 N NaOH.
2 میلی لیتر محلول به ازای هر منطقه 10 سانتی متر مربع از فلاسک کشت اضافه کنید و حداقل 3 ساعت یا یک شب در دمای اتاق (≤ +25 درجه سانتیگراد) انکوبه کنید (به طور متناوب برای حداقل 60 دقیقه در +35 – +37 درجه سانتیگراد).
محلول را بردارید و با 1 برابر PBS (pH تقریباً 7.3) یا با محلول غذایی بشویید. بلافاصله از فلاسک کشت استفاده کنید.

برای نگهداری فلاسک های کشت برای مدت طولانی تر:

1 میلی لیتر کلاژن A را با حجم مساوی از محلول NaCl 0.3 مولار و با محلول NaOH 1 N مخلوط کنید، pH را بین 7.0 – 8.0 تنظیم کنید.
2 میلی لیتر از محلول کلاژن رقیق شده را به ازای هر 10 سانتی متر مربع از فلاسک کشت یا 20 میکرولیتر در هر چاهک از پلیت میکروتیتر اضافه کنید.
یک شب در دمای اتاق (≤ +25 درجه سانتیگراد) در جریان هوای یک سیستم جریان هوای لامینار انکوبه کنید و بگذارید محلول پوشش خشک شود. فلاسک های کشت را می توان تا زمان استفاده (ذخیره سرد و خشک) در بسته بندی استریل نگهداری کرد. قبل از استفاده، برای مدت کوتاهی با محیط کشت بشویید.

مشخصات فنی کلاژن آ – کد L7220

پیوست سلولی: پاس
pH: 1.8-2.4
اسمولالیته: 0.01-0.05 Osm/kg H20
محتوای کلاژن: 0.09-0.15٪
هیدروکسی پرولین: 0.012-0.019٪
رنگ: بی رنگ
ظاهر: واضح

کلاژن کد L7220

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش کلاژن آ – کد L7220 می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)