دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کورتیکوسترون کد C2505

دانش پژوهان شیمی بزرگترین وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات نایاب می باشد که محصول کورتیکوسترون کد C2505 یکی از موارد وارداتی این شرکت محسوب می شود. این شرکت با فعالیت بیش از 3 دهه توانسته جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان و محققان داشته باشد. یکی از ویژگی های این شرکت واردات محصولات نایابی می باشد که معمولاً واردات آنها برای دیگر شرکت ها یا میسر نیست یا با مشکلات بسیاری مواجه است.

شرکت بزرگ دانش پژوهان شیمی با عبور از این موانع توانسته محصولات برندهای سیگماآلدریچ ، مرک آلمان، آلفاایسر و … را وارد و جایگاهی ویژه در بین محققان و شرکت های تولیدی دارویی و دانشگاهها بیابد و نمایندگی سیگماآلدریچ را در ایران داشته باشد. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

کورتیکوسترون کد C2505

کورتیکوسترون کد C2505 یکی از محصولات پرفروش سیگماآلدریچ می باشد. شرکت دانش پژوهان شیمی در این مقاله سعی کرده است چند نمونه از سنتز و آزمایش محصول کورتیکوسترون با کد C2505 را برای شما بصورت خلاصه تشریح نماید . امیدواریم بتوانیم در این مقاله کمکی به چرخه علم و دانش کرده باشیم . متن این مقاله بر گرفته از بررسی های علوم اعصاب و زیست رفتاری در سال (26-11-2009) است. برای رساندن مفهوم این ماده 3 موضوع خلاصه شده را انتخاب کرده و برای کاربرد شما کاربران گرامی به عرض می رسانیم .

انتقال در یادگیری دلبستگی دوره حساس در دوران نوزادی : نقش کورتیکوسترون کورتیکوسترون کد C2505

بررسی های علوم اعصاب و زیست رفتاری (26-11-2009)

محققان :

 • رجینا ام سالیوان
 • پارکر جی هولمن
 • PMID19931556

مشخصات محصول کورتیکوسترون کد C2505

 • نام محصول : کورتیکوسترون
 • نام لاتین : Corticosterone
 • کد : C2505
 • CAS Number : 50-22-6
 • EC Number : 200-019-6
 • Beilstein : 2339601
 • MDL number : MFCD00037715

کورتیکوسترون کد C2505

سنتز کورتیکوسترون کد C2505

خلاصه 

کورتیکوسترون کد C2505 ،بقای نوزادان آلتری، از جمله انسان و موش، به دلبستگی به مراقب بستگی دارد – فرآیندی که به نوزادان نیاز دارد تا شکل دلبستگی خود را بشناسند، یاد بگیرند و به خاطر بسپارند . الزامات یک محیط پویا همراه با یک ارگانیسم در حال رشد نیاز به سازماندهی مجدد عصبی رفتاری مکرر دارد .

این بازسازی رفتار و مدارهای عصبی پشتیبان آن را می توان از طریق لنز منحصر به فرد یادگیری دلبستگی در موش ها مشاهده کرد که در آن یادگیری ترجیحی افزایش یافته و یادگیری بیزاری کاهش می یابد . بازسازی رفتاری به خوبی برای ایمن کردن رابطه حیاتی نوزاد و مراقب بدون توجه به کیفیت مراقبت سازگار است .

با بلوغ و پایان دوره یادگیری دلبستگی نوزاد به مراقب، تعامل پیچیده ساختارهای عصبی، هورمون ها و رفتار اجتماعی، انتقال نهایی موش های در حال رشد را به زندگی خارج از لانه هماهنگ می کند. با این وجود، عوامل استرس زای محیطی و فیزیولوژیکی اولیه می توانند ماهیت انعطاف پذیر این سیستم را، به ویژه در مورد آمیگدال، تغییر دهند، و این تغییرات ممکن است سرنخ های مهمی برای درک تاثیرات پایدار استرس اولیه ارائه دهد.کورتیکوسترون کد C2505

فروش کورتیکوسترون کد C2505

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی در ایران می باشد. این شرکت در چند دهه فعالیت خود توانسته جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی داشته باشد. از مشتریان این شرکت می توان به دانشگاه ها، دانشکده های داروسازی، مراکز علمی و تحقیقاتی، شرکت های داروسازی، مرکز رویان، پژوهشگاه نفت، پژوهشگاه پلیمر، شرکت های تولید کننده مواد شوینده، شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی نام برد . کورتیکوسترون کد C2505

برای اطلاع از قیمت ها و خرید محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران  می توانید به دو روش ابتدا اینکه از طریق شماره های مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام محصول به همراه مقدار مورد نیاز یا هر اطلاعاتی که در مورد مادهدرخواستی خود دارید را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید:آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

خلاصه سنتز دوم  کورتیکوسترون کد C2505 :

اثرات مزمن ناشی از استرس کورتیکوسترون بر مغز: مستقیم و غیر مستقیم

سالنامه آکادمی علوم نیویورک (09-07-2004)کورتیکوسترون کد C2505

محققان :

 • ام اف دالمن
 • اس اف آکانا
 • ای ام استراک
 • کی اس اسکریبنر
 • ن پکورارو
 • اس ای لا فلور
 • اچ هوشیار
 • اف گومز
 • PMID15240363

به طور حاد، گلوکوکورتیکوئیدها از طریق اعمال خود در مغز و هیپوفیز قدامی (بازخورد متعارف) باعث مهار ترشح فاکتور آزاد کننده کورتیکوتروفین (CRF) و هورمون آدرنوکورتیکوتروفیک (ACTH) ناشی از استرس می شوند. با استرس مزمن، مهار بازخورد گلوکورتیکوئیدی ترشح ACTH به طور قابل توجهی تغییر می کند.

موش های تحت استرس مزمن به طور مشخص پاسخ های ACTH تسهیل شده را به عوامل استرس زا حاد و جدید نشان می دهند . علاوه بر این، در موش های آدرنالکتومی شده که در آنها کورتیکوسترون جایگزین شده است، غلظت استروئید در محدوده بالاتر برای تسهیل پاسخ های ACTH پس از استرس مزمن یا دیابت لازم است.کورتیکوسترون کد C2505

تزریق داخل بطنی کورتیکوسترون به موش های آدرنالکتومی شده، ACTHپایه را افزایش می دهد، تمایل به افزایش CRF دارد و اجازه می دهد تا پاسخ های ACTH به مهار مکرر را تسهیل کند . بنابراین، با استرس های مزمن، به نظر می رسدکورتیکوسترون در مغز به شکلی تحریکی و نه مهاری عمل می کند . ما معتقدیم، تحت شرایط استرس مزمن، یک بازخورد غیر مستقیم گلوکوکورتیکوئیدی وجود دارد که از طریق اثرات استرائید +/- انسولین بر متابولیسم انجام می شود .

افزایش ذخیره انرژی بازخورد مغز برای مهار CRF هیپوتالاموس و کاهش بیان دوپامین بتا هیدروکسیلاز در لوکوس سرولئوس . انتظار می رود این تغییرات باعث کاهش سطح ناراحتی و اضطراب ناشی از استرس مزمن شود . علاوه بر این، فعالیت های عصبی مرکزی گلوکوکورتیکوئیدها با افزایش برجستگی و مصرف غذاهای لذت بخش، تاثیرات محیطی استروئیدها را تقویت می کنند.

کورتیکوسترون کد C2505

خلاصه سنتز سوم کورتیکوسترون کد C2505 :

لپتین از طریق فعال کردن زیر واحدهای NR2B گیرنده های NMDA، مهار تکثیر سلول های بنیادی عصبی ناشی از کورتیکوسترون را معکوس می کند .کورتیکوسترون کد C2505

ارتباطات تحقیقاتی بیوشیمیایی و بیوفیزیکی (2014/04/03)

محققان :

 • ون ژو شی
 • یو لیانگ میائو
 • ون ژی گو
 • وی وو
 • بائو وی لی
 • نا آن
 • وی وو فانگ
 • وی دونگ می
 • PMID24690172

کورتیکوسترون از تکثیر سلول های ینیادی عصبی هیپوکامپ (NSCs) جلوگیری می کند . گزارش شده است که حذف مهار تکثیر NSC های ناشی از کورتیکوسترون به بازسازی عصبی کمک می کند . لپتین نشان داده شده است که رشد مغز را تنظیم می کند، رگ زدایی را بهبود می بخشد و بازسازی عصبی را تقویت می کند . با این حال ، اثرات آن بر مهار ناشی از کورتیکوسترون از تکثیر NSCs نا مشخص است . در اینجا ما گزارش دادیم که لپتین به طور قابل توجهی تکثیر NSCهای هیپوکامپ را در یک الگوی وابسته به غلظت ترویج می کند .کورتیکوسترون کد C2505

همچنین، لپتین به طور موثر مهار تکثیر NSCs ناشی از کورتیکوسترون را معکوس کرد . جالب توجه است ، پیش درمانی با آنتاگونیست غیر اختصاصی NMDAMK-801، آنتاگونیست اختصاصی NR2B Ro 25-6981، یا RNA مداخله گر کوچک (siRNA) که NR2B را هدف قرار می دهد، به طور قابل توجهی اثر لپتین را بر مهار تکثیر NSCs ناشی از کورتیکوسترون مسدود کرد .

علاوه بر این، کورتیکوسترون به طور قابل توجهی بیان پروتئین NR2B را کاهش داد، در حالی که قبل از درمان با لپتین تا حد زیادی کاهش بیان NR2B ناشی از کورتیکوسترون در NSC های هیپوکامپ کشت شده را معکوس کرد . یافته های ما نشان می دهد که لپتین مهار تکثیر NSCs ناشی از کورتیکوسترون را معکوس می کند . این فرآیند، حداق تا حدی با افزایش بیان زیر واحدهای NR2B گیرنده های NMDA واسطه می شود.

قیمت – کورتیکوسترون کد C2505

شرکت دانش پژوهان شیمی بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد . این شرکت واردات برندهایی همچون مرک آلمان، سیگماآلدریچ، کیولب، آلفاایسر و انواع محیط کشت و… را به کشور وارد می کند. برای استعلام قیمت می توانید به دو طریق ابتدا اینکه از طریق شماره های مستقیم شرکت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام محصول و مشخصات آن یا مقدار نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)