دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. محصول  آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد. آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

اثرات خاموش کردن آنزیم های بیوسنتز هم بر روی فلورسانس و فتودینامیک تراپی با واسطه پروتوپورفیرین IX اسید 5-آمینولولینیک.این ماده که در مجموعه دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران دارد را به صورت تضمین و با کیفیت 100٪  به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

این محصول به صورت تحویل و مشخص شده توسط فارماکوپه صادر کننده ارائه می شود. تمام اطلاعات ارائه شده برای پشتیبانی از این محصول، از جمله SDS و هر جزوه اطلاعاتی محصول، تحت نظر مرجع فارماکوپه صادرکننده تهیه و صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشخصات محصول

 • نام لاتین: 5-Aminolevulinic acid hydrochloride
 • کد: A3785
 • برند: سیگماآلدریچ
 • نام ماده: 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید
 • مترادف(ها): هیدروکلراید δ-آمینولوولینیک اسید، هیدروکلرید اسید آمینو-4-اکسوپنتانوئیک، هیدروکلراید اسید 5- آمینولوولینیک، ALA
 • فرمول خطی: NH2CH2C(O)CH2CH2COOH · HCl
 • شماره CAS: 5451-09-2
 • وزن مولکولی: 167.59
 • بسته بندی: 500MG – 1G – 5G
 • بیلشتاین: 3690651
 • شماره EC: 226-679-5
 • شماره MDL: MFCD00012869
 • شناسه ماده PubChem: 24890811
 • NACRES: NA.26

بیوشیمی./فیزیول.

Zwischenprodukt bei der Häm-Biosynthese. Hinweis zur Analyse این محصولات فقط برای استفاده آزمایشی و آزمایشی هستند. آنها برای تجویز به انسان یا حیوانات در نظر گرفته نشده اند و نمی توان از آنها برای تشخیص، درمان یا درمان هر نوع بیماری استفاده کرد. را سونستیگه هینوایز SDS صادر شده توسط USP را می توان در اینجا یافت. ممکن است محدودیت های فروش اعمال شود.

محققان :

 • زو یانگ
 • ویهوا لی
 • پراتیبا پالاسوبرنیام،
 • کنت آ مایرز
 • چنگوانگ وانگ
 • بن چن

PMID25809721

خلاصه اول سنتز 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

تولید پروتوپورفیرین IX (PpIX) با واسطه آمینولوولینیک اسید (ALA) برای تصویربرداری فلورسانس تومور و درمان فتودینامیک (PDT) در حال بررسی است. به عنوان یک پیش دارو، ALA در مسیر بیوسنتز هم به PpIX با خواص فلورسنت و حساسیت به نور تبدیل می شود. برای درک بهتر نقش آنزیم‌های بیوسنتز هم در فلورسانس PpIX با واسطه ALA و اثربخشی PDT، از shRNA لنتی ویروسی برای خاموش کردن بیان سنتاز پورفوبیلینوژن (PBGS)، پورفوبیلینوژن دآمیناز (PBGD) و فروکلاتاز (FECH) در سلول‌های سرطان پستان انسان استفاده کردیم. آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

PBGS و PBGD دو آنزیم سیتوزولی اولیه هستند که در بیوسنتز PpIX نقش دارند و FECH آنزیمی است که مسئول تبدیل PpIX به هم است. فلورسانس PpIX توسط فلوسیتومتری و میکروسکوپ فلورسانس کانفوکال مورد بررسی قرار گرفت. سمیت سلولی پس از PDT با واسطه ALA بررسی شد. خاموش کردن PBGS یا PBGD به طور قابل توجهی فلورسانس PpIX تحریک شده با ALA را کاهش داد، در حالی که خاموش کردن FECH فلورسانس PpIX پایه و ALA تحریک شده را افزایش داد.

با این حال، در مقایسه با سلول‌های کنترل بردار، نسبت فلورسانس تحریک‌شده با ALA به فلورسانس پایه بدون ALA در تمام رده‌های سلولی شکسته به طور قابل‌توجهی کاهش یافت. سلول‌های شکست‌دهنده PBGS یا PBGD مقاومت قابل‌توجهی در برابر ALA-PDT نشان دادند، در حالی که افزایش حساسیت به ALA-PDT در سلول‌های شکست FECH یافت شد. این نتایج اهمیت PBGS، PBGD و FECH را در فلورسانس PpIX با واسطه ALA و اثربخشی PDT نشان می‌دهد.

 

آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

ساختار سنتاز آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید میتوکندری، یک آنزیم بیوسنتزی کلیدی هم.ساختار

(لندن، انگلستان: 1993) (2018-03-20) آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

محققان :

 • برین ال براون
 • جولیا آر کاردون
 • رابرت تی ساوئر
 • تانیا بیکر

PMID29551290

بیشتر بخوانید: Y-آمینوبوتیریک اسید کد A5835

خلاصه دوم سنتز آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید سنتاز (ALAS) اولین مرحله در بیوسنتز هم را کاتالیز می کند. ما ساختار کریستالی یک ALAS یوکاریوتی را از ساکارومایسس سرویزیه ارائه می کنیم. در این ساختار همودیمر، یک زیر واحد ALAS حاوی کوفاکتور متصل کووالانسی، پیریدوکسال 5′-فسفات (PLP) است، در حالی که دومی بدون PLP است. مقایسه بین زیر واحدها نشان می‌دهد که مرتب‌سازی مجدد محل فعال و نواحی اضافی همراه با PLP برای دستیابی به ترکیب فعال آنزیم انجام می‌شود.

پسوند C ترمینال یوکاریوتی، ناحیه‌ای که در چندین آلل بیماری انسانی تغییر یافته است، به دور دایمر می‌پیچد و با باقی‌مانده‌های محل فعال نزدیکی تماس می‌گیرد. تجزیه و تحلیل جهش نشان می دهد که این منطقه C ترمینال که سایت فعال را درگیر می کند برای فعالیت ALAS مهم است. کشف ما از عناصر ساختاری که ساختار را بر اساس اتصال PLP و تماس مستقیم بین پسوند C ترمینال و محل فعال تغییر می‌دهند، بنابراین مبنایی ساختاری برای بررسی اختلالات در مرحله اول بیوسنتز هم و اختلالات انسانی ناشی از آن فراهم می‌کند. آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

تشخیص فلورسانس غدد لنفاوی متاستاتیک با استفاده از اسید 5-aminolevulinic (5-ALA) در مدل موش سرطان روده بزرگ.

مجله تحقیقات جراحی (1391-01-10) آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

محققان :

 • شیگرو کاتو
 • جونیچیرو کاوامورا
 • کنجی کاوادا
 • سوگورو هاسگاوا
 • یوشیهارو ساکای

PMID22221602

آمینولوولینیک اسید هیدروکلرایدخلاصه سوم سنتز آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

متاستاز غدد لنفاوی یکی از مهم ترین عوامل پیش آگهی در بیماران مبتلا به سرطان کولورکتال است. اگرچه غدد لنفاوی منطقه ای باید با جراحی برداشته شوند و از نظر پاتولوژیک بررسی شوند، تکنیک های تشخیص حین عمل متاستاز به غدد لنفاوی هنوز به خوبی ثابت شده است. تشخیص فلورسانس با استفاده از اسید 5-aminolevulinic (5-ALA) یک تکنیک امیدوارکننده برای ارزیابی بدخیمی‌های مختلف است. آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

پس از تجویز اگزوژن 5-ALA، پروتوپورفیرین IX (PPIX) در سلول های بدخیم تجمع می یابد و می تواند به عنوان فلورسانس قرمز تشخیص داده شود. در این مطالعه، ما سودمندی تشخیص فلورسانس را با استفاده از 5-ALA برای تشخیص متاستاز غدد لنفاوی در مدل موشی سرطان روده بزرگ بررسی کردیم. یک مدل سرطان کولون ارتوتوپی با تلقیح دیواره سکوم موش برهنه با HCA7، یک رده سلولی آدنوکارسینوم کولون انسانی تهیه شد.

پس از 3 هفته، mg/kg 40 5-ALA به صورت داخل صفاقی (IP) یا خوراکی (PO) تجویز شد. تشخیص فلورسانس با سیستم D-Light (کارل استورز) پس از 3 یا 6 ساعت انجام شد. در گروه IP، فلورسانس PPIX در غدد لنفاوی متاستاتیک و همچنین در سایر ضایعات بدخیم، از جمله تومورهای اولیه و کاشت شکمی، تشخیص داده شد، در حالی که گره‌های غیر متاستاتیک فلورسانس منفی بودند.

در مقابل، هیچ فلورسانس آشکاری در بافت‌های سرطانی در گروه PO مشاهده نشد. فلورسانس PPIX ناشی از تزریق داخل صفاقی 5-ALA امکان تشخیص دقیق غدد لنفاوی متاستاتیک را در این مدل موش فراهم می کند. این تکنیک ممکن است تشخیص حین عمل متاستاز غدد لنفاوی ناشی از سرطان روده بزرگ را در یک محیط بالینی تسهیل کند.

قیمت و فروش 5- آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد. محصولاتی همچون مرک آلمان و سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. دانش پژوهان شیمی با فعالیتی بیش از 3 دهه توانسته جایگاهی ویژه در بین محققان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی داشته باشد. دلیل این ویژگی اصلی بودن محصولات و همچنین واردات محصولات نایابیست که شرکت های دیگر توان واردات آن را ندارند. آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات فراوانی که داشته ایم  توانستیم مواد شیمیایی دانشگاهها و شرکت های داروسازی را وارد و به دست متقاضیان محترم برسانیم. یکی از این موارد تنوع اقلام در مواد شیمیایی است که فضا و انبارهای بزرگی را می طلبد و همچنین برای نگهداری محصولات با شرایط دمایی نیاز به سردخانه و یخچالهای فراوان، همچنین نیروی کار مجرب دارد. اکنون با پشتیبانی مشتریان همیشگی و دلگرمی به رضایتمندی شما عزیزان توانستیم از این مشکلات عبور نماییم.

برای سفارش و استعلام محصولات خود می توانید به دو روش ابتدا نام و مشخصات مواد مورد نظر خود را به شماره همراه شرکت ارسال نموده یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)