دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سیتوکالاسین B سیگما

سیتوکالاسین B سیگما کد C6272 یک پپتید طبیعی است که از میکروارگانیسم‌های خاص، به ویژه برخی باکتری‌ها، تولید می‌شود. این پپتید به خاطر خصوصیات آنتی‌باکتریال و آنتی‌فونگال شناخته شده است. سیتوکالاسین B از گونه‌های مختلفی مانند Bacillus و Streptomyces به دست می‌آید و دارای ساختار پپتیدی منحصر به فردی است.

این ترکیب به عنوان یک ماده ضد میکروب با کاربردهای در داروسازی و صنایع کشاورزی شناخته می‌شود. خصوصیات آنتی‌میکروبی این پپتید، امکان استفاده در توسعه داروهای جدید و کنترل بیماری‌ها را فراهم می‌کند. پژوهش‌های آینده نیز به منظور درک عمیق‌تر از مکانیسم‌های عمل سیتوکالاسین B و بهینه‌سازی کاربردهای آن در حوزه‌های مختلف بیوشیمی و پزشکی در دستور کار محققان قرار دارد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران است. سیتوکالاسین B سیگما کد C6272 یکی از محصولات تولیدی شرکت سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است.

سیتوکالاسین B سیگما

سیتوکالاسین B یک پپتید طبیعی است که از سوی میکروارگانیسم‌های خاص، به ویژه برخی از گونه‌های باکتریایی، تولید می‌شود. این پپتید به عنوان یک عامل آنتی‌باکتریال و آنتی‌فونگال شناخته شده است. در زیر به برخی اطلاعات بیشتر درباره سیتوکالاسین B اشاره می‌شود:

منشأ: سیتوکالاسین B اغلب از باکتری‌های گوناگونی مانند Bacillus و Streptomyces به دست می‌آید.

ساختار: این پپتید دارای یک ساختار پپتیدی منحصر به فرد است که به شکل سه بعدی خود قابل شناسایی است.

فعالیت آنتی‌باکتریال و آنتی‌فونگال: سیتوکالاسین B به عنوان یک ماده ضد باکتری و ضد قارچ شناخته شده است که در مقابل باکتری‌ها و قارچ‌ها مؤثر می‌باشد.

کاربردها: این پپتید به عنوان یک عامل آنتی‌میکروبی در صنایع مختلف مانند داروسازی و صنایع کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پژوهش‌های آینده: سیتوکالاسین B موضوع تحقیقات بسیاری در زمینه‌های زیست‌شناسی مولکولی و توسعه داروهای ضدمیکروب است، و محققان در حال بررسی این پپتید برای کاربردهای بیشتر هستند.

به عنوان یک ترکیب طبیعی با خصوصیات ضدمیکروبی، سیتوکالاسین B اهمیت زیادی در تحقیقات بیوشیمی و توسعه داروهای جدید دارد.

مشخصات ماده سیتوکالاسین B

Sigma-Aldrich
 • کد: C6762
 • نام ماده: سیتوکالاسین B
 • نام لاتین:Cytochalasin B from Drechslera dematioidea
 • ≥98% (HPLC), powder
 • Synonym(s):Phomin
 • Empirical Formula (Hill Notation): C29H37NO5
 • CAS Number: 14930-96-2
 • Molecular Weight: 479.61
 • Beilstein: 1096207
 • EC Number: 239-000-2
 • MDL number: MFCD00077704
 • PubChem Substance ID: 24892890

بسته بندی

1mg – 5mg – 10mg – 25mg – 50mg

مشخصات ماده سیتوکالاسین B-

کاربرد سیتوکالاسین B

سیتوکالاسین B به عنوان یک پپتید طبیعی با خصوصیات آنتی‌باکتریال و آنتی‌فونگال مورد استفاده در صنایع مختلف قرار می‌گیرد. کاربردهای این پپتید به شرح زیر است:

داروسازی: سیتوکالاسین B به عنوان یک ماده ضد میکروب مؤثر در توسعه داروهای آنتی‌باکتریال و ضدفونگال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پتانسیل داروئی آن را به یک ابزار قدرتمند برای مقابله با عفونت‌ها و بیماری‌های مختلف تبدیل کرده است.

صنعت کشاورزی: در کشاورزی، سیتوکالاسین B ممکن است به عنوان یک عامل ضدمیکروب در محصولات زراعی و دفع آفات کاربرد داشته باشد. این ترکیب می‌تواند به کاهش عفونت‌ها در گیاهان و بهبود عملکرد کشاورزی کمک کند.

تحقیقات بیوشیمیایی: سیتوکالاسین B به عنوان یک شیمیابیولوژیک مورد مطالعه قرار می‌گیرد تا محققان را در درک عمیق‌تر از ویژگی‌های مولکولی و مکانیسم‌های عمل این پپتید هدایت کند.

تحقیقات پزشکی: این پپتید ممکن است در تحقیقات پزشکی به عنوان یک ابزار مورد استفاده قرار گیرد، مثلاً در توسعه مواد ضدعفونی و ضدمیکروب برای کاربردهای پزشکی.

کاربردهای متعدد سیتوکالاسین B در صنایع مختلف نشان از اهمیت آن به عنوان یک ترکیب طبیعی با خصوصیات مفید در مبارزه با عفونت‌ها و میکروب‌ها دارد.

خرید سیتوکالاسین B سیگما

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید سیتوکالاسین B سیگما کد C6272 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید سیتوکالاسین B سیگما

ویژگی های سیتوکالاسین B

سیتوکالاسین B یک پپتید طبیعی با ویژگی‌های منحصر به فرد است که در زیر توضیح داده شده است:

 • آنتی‌باکتریال و آنتی‌فونگال: این پپتید به عنوان یک ماده آنتی‌میکروب با خصوصیات ضدباکتری و ضدقارچ شناخته شده است. این ویژگی‌ها آن را برای کنترل عفونت‌ها در داروسازی و کاربردهای کشاورزی مؤثر می‌سازد.
 • منشأ طبیعی: سیتوکالاسین B از میکروارگانیسم‌های خاص نظیر Bacillus و Streptomyces به دست می‌آید و یک ترکیب طبیعی است که در زمینه‌های مختلف به کار می‌رود.
 • ساختار پپتیدی: دارای یک ساختار پپتیدی خاص است که مسئول اعطای ویژگی‌های ضدمیکروبی به آن می‌باشد.
 • کاربردهای دارویی: این پپتید به عنوان ماده فعال در توسعه داروهای ضدمیکروب در صنایع داروسازی به کار می‌رود.
 • استفاده در کشاورزی: در کشاورزی ممکن است به عنوان یک ماده کنترل کننده میکروب و آفت در محصولات زراعی استفاده شود.
 • تحقیقات بیوشیمیایی: سیتوکالاسین B موضوع تحقیقات بسیاری در زمینه‌های زیست‌شناسی مولکولی و بیوشیمی می‌باشد تا مکانیزم‌های عمل و ویژگی‌های دقیق‌تر آن مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی‌های منحصر به فرد این پپتید، آن را به یک ترکیب با اهمیت در زمینه مبارزه با میکروب‌ها و عفونت‌ها تبدیل کرده است.

سیتوکالاسین B سیگما
قیمت – فروش سیتوکالاسین B سیگما کد C6272

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش سیتوکالاسین B سیگما کد C6272 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سیتوکالاسین B سیگما کد C6272 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)