دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات  با کد D5637 را از این شرکت تهیه نمایید. قابل ذکر است که نام اصلی این محصول 3,3′-Diaminobenzidine tetrahydrochloride hydrate است، همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد  که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش فعالیت کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات

شرح دی آمینو بنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات یک ترکیب آلی مصنوعی با طیف گسترده ای از کاربردها در تحقیقات علمی و محیط آزمایشگاهی است. این یک معرف همه کاره است که به دلیل خواص منحصر به فردش در انواع آزمایشات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی استفاده می شود. DAB-HCl یک معرف مفید برای تشخیص پروتئین ها و سایر مولکول های بیولوژیکی در انواع تکنیک ها از جمله ایمونوهیستوشیمی، سنجش ایمونوسوربنت متصل به آنزیم (ELISA) و وسترن بلات است. همچنین در سنتز ترکیبات مختلف مانند پلیمرها و رنگ ها استفاده می شود. علاوه بر این، DAB-HCl به عنوان یک کاتالیزور در سنتز داروهای مختلف و سایر ترکیبات استفاده شده است.

روش سنتز هیدرات تتراهیدروکلراید دی آمینوبنزیدین 3،3′-دیامینوبنزیدین ( دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات ) با استفاده از روش های مختلفی بسته به محصول مورد نظر سنتز می شود. متداول ترین روش واکنش 3،3′-دی آمینوبنزیدین (DAB) با اسید هیدروکلریک (HCl) است. این واکنش یک جامد زرد رنگ تولید می کند که سپس با تبلور مجدد خالص می شود. روشهای دیگر سنتز عبارتند از واکنش DAB با اسیدهای دیگر مانند اسید سولفوریک یا واکنش DAB با سایر ترکیبات مانند نیتروبنزن.

دی آمینوبنزیدین

کاربرد دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات کد D5637

کاربرد تحقیقات علمی هیدرات تتراهیدروکلرید دی آمینوبنزیدین 3,3′-دیامین بنزیدین به طور گسترده در تحقیقات علمی و آزمایشات آزمایشگاهی استفاده می شود. یکی از رایج ترین کاربردها به عنوان معرف در ایمونوهیستوشیمی و الایزا است. در این آزمایش‌ها، هیدرات تترا هیدروکلراید 3،3′-Diaminobenzidine برای شناسایی پروتئین‌ها، مانند آنتی‌بادی‌ها، در نمونه‌های بافتی استفاده می‌شود. همچنین در وسترن بلات برای تشخیص پروتئین در نمونه استفاده می شود. علاوه بر این، هیدرات تتراهیدروکلرید 3,3′-Diaminobenzidine به عنوان یک کاتالیزور در سنتز ترکیبات مختلف مانند پلیمرها و رنگ ها استفاده می شود.

مکانیسم عمل 3،3′-دیامین بنزیدین تترا هیدروکلراید هیدرات به عنوان یک کاتالیزور در تشخیص پروتئین ها و سایر مولکول های بیولوژیکی عمل می کند. با تشکیل یک کمپلکس با مولکول هدف، که سپس به یک مولکول بستر متصل می شود، عمل می کند. این اتصال باعث واکنشی می شود که یک محصول رنگی تولید می کند که می توان از آن برای تشخیص حضور مولکول هدف استفاده کرد.

اثرات و خطرات دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات کد D5637

اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی هیدرات تتراهیدروکلراید 3،3′-دیامینوبنزیدین هیچ اثر بیوشیمیایی یا فیزیولوژیکی شناخته شده ای ندارد. این یک ترکیب غیر سمی، غیر فرار و غیر قابل اشتعال است.
مزایا و محدودیت‌ها برای آزمایش‌های آزمایشگاهی مزایای اصلی استفاده از هیدرات تتراهیدروکلرید 3،3′-Diaminobenzidine در آزمایش‌های آزمایشگاهی تطبیق پذیری، هزینه کم و سهولت استفاده آن است. این یک ترکیب پایدار و غیر سمی است که می تواند در آزمایشات مختلف استفاده شود. علاوه بر این، نسبتاً ارزان و آسان است. محدودیت اصلی هیدرات 3,3′-Diaminobenzidine tetrahydrochloride این است که برای استفاده در آزمایش هایی که شامل دماهای بالا یا زمان انکوباسیون طولانی هستند مناسب نیست.

Future Directions 3,3′-Diaminobenzidine tetrahydrochloride hydrate دارای طیف گسترده ای از کاربردهای بالقوه در تحقیقات علمی و محیط آزمایشگاهی است. می توان از آن برای شناسایی پروتئین ها و سایر مولکول های بیولوژیکی در تکنیک های مختلف و همچنین در سنتز ترکیبات مختلف استفاده کرد. علاوه بر این، می توان از آن در ساخت داروهای جدید و سایر ترکیبات استفاده کرد. جهت‌های بالقوه آینده برای تحقیق روی هیدرات 3،3′-Diaminobenzidine Tetrahydrochloride شامل توسعه روش‌های سنتز کارآمدتر، توسعه کاربردهای جدید برای این ترکیب، و اکتشاف کاربردهای بالقوه آن در زمینه‌های دیگر، مانند پزشکی و بیوتکنولوژی است.

مشخصات محصول دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات کد D5637

  • CAS Number : 868272-85-9
  • نام محصول : 3,3′-دیامینوبنزیدین تترا هیدروکلراید هیدراتدی آمینو بنزیدین
  • فرمول مولکولی : C12H20Cl4N4O
  • وزن مولکولی : 378.1 گرم در مول
  • نام:IUPAC4-(3،4-دیامینوفنیل)بنزن-1،2-دیامین؛هیدرات؛ تتراهیدروکلراید
  • بسته بندی : 1، 5، 10، 25، 50، 100 گرم

توضیحات کلی

دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات  با کد D5637 همچنین به نام DAB HCl شناخته می شود، به عنوان یک لکه ایمونوهیستولوژیک برای تجسم فعالیت پراکسیداز در سلول ها طراحی شده است. اکسیداسیون DAB را می توان با استفاده از اسپکتروفتومتر اندازه گیری کرد.
کاربرد
دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات  با کد D5637 برای روش های رنگ آمیزی ایمونوهیستولوژی، وسترن بلات و FISH (هیبریداسیون فلورسانس درجا) مناسب است. DAB در مطالعه آپوپتوز سلول های اپیتلیال در صورت آب مروارید اولیه و پروتکل های ایمونوهیستوشیمی بیماری کلیه پلی کیستیک اتوزومال غالب (PKD) استفاده می شود.
بسته بندی

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

در واکنش پراکسیداز، DAB به عنوان دهنده هیدروژن در حضور پراکسید عمل می کند. DAB اکسید شده یک کمپلکس قهوه ای رنگ نامحلول را تشکیل می دهد.

بیشتر بخوانید: پلی آکریل آمید Polyacrylamide کد 92560

خرید و فروش دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

قیمت و فروش دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات  با کد D5637

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی است. همچنین نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. دی آمینوبنزیدین تترا هیدروکلرایدهیدرات

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)