دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دی فنیل آمین کد 820528

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. دی فنیل آمین کد 820528 می توانید تهیه فرمایید. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی مرک آلمان را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

دی فنیل آمین کد 820528

دی فنیل آمین کد 820528 یکی از محصولات تولیدی کمپانی مرک آلمان و سیگماآلدریچ می باشد که شما می توانید جهت تهیه این محصول با شرکت دانش پژوهان شیمی که وارد کننده این محصولات است، تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان این شرکت اطلاعات محصول فوق را دریافت نمایید.

دی فنیل آمین کد 820528 یک ترکیب آلی و با فرمول شیمیایی C6H5)2NH) است. این ماده یک ترکیب از مشتقات آنیلین می باشد، که از یک اتصال آمینی به دو گروه فنیل تشکیل شده است. این محصول یک جامد بی رنگ، اما نمونه های تجاری بیشتر اوقات به دلیل ناخالصی های اکسید شده زرد رنگ هستند. این ماده شیمیایی در بسیاری از حلال های آلی متداول به خوبی قابل حل است، و به شکل متوسطی در آب حلال می باشد. از این محصول اساساً برای ویژگی های آنتی اکسیدانی که دارد استفاده می کنند. دی فنیل آمین کد 820528

مشخصات محصول دی فنیل آمین کد 820528

  • نام محصول : دی فنیل آمین
  • نام لاتین : Diphenylamine
  • کد محصول : 820528
  • نام مترادف یا نام دوم : n-phenylamine
  • فرمول : C12H11N
  • نقطه جوش : 0C 302
  • مولار : g/mol 169.23

دی فنیل آمین کد 820528

کاربردهای دی فنیل آمین

آنتی اکسیدان

این ماده به عنوان یک جلوگیری کننده ی آفتاب زدگی پوست سیب ها (اسکالد سیب) می باشد. این ماده را بعد یا پس از برداشت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. به این منظور می بایست سیب ها در آن خیسانده شوند. تاثیر فعالیت ضد آفتاب زدگی این ماده در نتیجه ی خصوصیات آنتی اکسیدان آن است. به این صورت که پوست سیب را از محصولات اکسیداسیون آلفا- فارنسن در طول زمان انبار کردن ، محافظت می کند.

اسکالد، یا اسکالد سیب ، یک آسیب فیزیکی است که موجب ایجاد لکه های قهوه ای پس از خارج نمودن میوه از داخل سردخانه می گردد. عملکرد دی فنیل آمین آلکیل دار شده به عنوان اکسیدان ها در روغن ها برای به کار گیری در ماشین ها به اثبات رسیده است، که در آن تماس با غذا از نظر خارج نشده است.

مشتقات دی فنیل آمین، نظیر مشتقات آلکیل دار شده ی حلقه ای دی فنیل آمین به عنوان آنتی اوزونانت ها در تولید محصولات لاستیکی به کار گرفته می شوند که نشان دهنده ی طبیعت آنتی اکسیدان مشتقات آنیلین می باشد. مشتقات دی فنیل آمین، به عنوان از بین برنده قارچ کاربرد دارد. دیگر کاربرد این ماده به عنوان تستی برای نیترات ها می باشد.

در آزمایش های حیوانی این ماده به صورت و به شکل کاملی پس از خوردن جذب شد. در متابولیسم به ترکیبات سوفونیل و گلوکورونیل تبدیل شد و به صورت کامل از طریق ادرار از بدن خارج شد. میزان سمیت پوستی و دهانی حاد کم بود. یکی از مشکلاتی که دی فنیل آمین می تواند بر انسان داشته باشد بر روی چشم ها است، بر خلاف پوست  می باشد. در حال حاضر بررسی ها نشان می دهد این ماده سمیت حادی از طریق استنشاق بدست نیامده است.

دی فنیل آمین کد 820528

سنتز اول دی فنیل آمین یک ترکیب آلی با فرمول (C6H5)2NH است. این ترکیب مشتقی از آنیلین است که از یک آمین متصل به دو گروه فنیل تشکیل شده است. این ترکیب یک جامد بی رنگ است، اما نمونه های تجاری اغلب به دلیل ناخالصی های اکسید شده زرد هستند. دی فنیل آمین به خوبی در بسیاری از حلال های آلی رایج حل می شود و به طور متوسط در آب حل می شود.[دی فنیل آمین کد 8205286] این عمدتا به دلیل خواص آنتی اکسیدانی آن استفاده می شود. دی فنیل آمین به طور گسترده ای به عنوان یک آنتی اکسیدان صنعتی، رنگ کننده و معرف استفاده می شود و همچنین در کشاورزی به عنوان قارچ کش و ضد کرم استفاده می شود. آماده سازی و واکنش پذیریدی فنیل آمین با دآمیناسیون حرارتی آنیلین بر روی کاتالیزورهای اکسیدی تولید می شود: 2 C6H5NH2 → (C6H5)2NH + NH3 این یک پایه ضعیف است، با Kb 10-14. با اسیدهای قوی نمک تشکیل می دهد. به عنوان مثال، تیمار با اسید سولفوریک، بی سولفات [(C6H5)2NH2]+[HSO4]- را به صورت پودر سفید یا زرد با m.p می دهد. 123-125 درجه سانتیگراد. دی فنیل آمین تحت واکنش های چرخه ای مختلف قرار می گیرد. همراه با گوگرد، فنوتیازین، پیش ساز داروها را می دهد.

(C6H5)2NH + 2 S → S(C6H4)2NH + H2S
با ید، تحت هیدروژن زدایی قرار می گیرد تا کاربازول تولید شود و یدید هیدروژن آزاد شود:

(C6H5)2NH + I2 → (C6H4)2NH + 2 HI
آریلاسیون با یدوبنزن تری فنیل آمین می دهد.[10] همچنین به عنوان یک معرف آزمایشی در آزمایش دیش استفاده می شود.

برنامه های کاربردیی دی فنیل آمین کد 820528 

آزمایش DNA تست Dische از دی فنیل آمین برای آزمایش DNA استفاده می کند و می تواند برای تشخیص DNA از RNA استفاده شود. مهارکننده جوش سیب دیفنیل آمین به عنوان یک مهارکننده جوش قبل یا پس از برداشت برای سیب به عنوان یک درمان خیس کردن داخل خانه استفاده می شود. فعالیت ضد جوش آن نتیجه خواص آنتی اکسیدانی آن است که از پوست سیب در برابر محصولات اکسیداسیون α-فارنسن در طول نگهداری محافظت می کند. سوختگی سیب آسیب فیزیکی است که پس از بیرون آوردن میوه از سردخانه به صورت لکه های قهوه ای ظاهر می شود. تثبیت کننده پودر بدون دود در تولید پودر بدون دود، دی فنیل آمین معمولاً به عنوان تثبیت کننده استفاده می شود، به طوری که تجزیه و تحلیل باقی مانده گلوله به دنبال تعیین کمیت آثار دی فنیل آمین است. دی فنیل آمین با اتصال محصولات تجزیه نیتروسلولز (مانند NO، NO2 و اسید نیتریک) عمل می کند و از تسریع تخریب بیشتر این محصولات جلوگیری می کند. دی فنیل آمین کد 820528 آنتی اکسیدان دی‌فنیل‌آمین‌های آلکیله‌شده به‌عنوان آنتی‌اکسیدان در روان‌کننده‌ها عمل می‌کنند. دی فنیل آمین های آلکیله و سایر مشتقات به عنوان ضد اوزون در ساخت محصولات لاستیکی استفاده می شود که منعکس کننده ماهیت آنتی اکسیدانی مشتقات آنیلین است. نشانگر ردوکس بسیاری از مشتقات دی فنیل آمین به عنوان شاخص های ردوکس استفاده می شوند که به ویژه در تیتراسیون اکسیداسیون و کاهش قلیایی مفید هستند. دی فنیل آمین سولفونیک اسید یک نشانگر ردوکس نمونه اولیه ساده است که به دلیل حلالیت آبی آن در مقایسه با دی فنیل آمین بهبود یافته است. تلاش هایی برای توضیح تغییرات رنگ مرتبط با اکسیداسیون دی فنیل آمین انجام شده است. دی فنیل آمین کد 820528 در یک کاربرد مرتبط، دی فنیل آمین توسط نیترات اکسید می شود تا رنگ آبی مشابهی در آزمایش دی فنیل آمین برای نیترات ها ایجاد کند. رنگ ها چندین رنگ آزو مانند متانیل زرد، نارنجی پراکنده 1 و اسید نارنجی 5 از مشتقات دی فنیل آمین هستند.

تاریخچه دی فنیل آمین کد 820528 

دی فنیل آمین توسط A. W. Hofmann در سال 1864 در میان محصولات تقطیر خشک رنگ های آنیلین کشف شد. این ماده برای اولین بار به طور هدفمند از طریق دآمیناسیون ترکیبی از آنیلین و نمک های آن توسط گروهی از شیمیدانان فرانسوی دو سال بعد سنتز شد. این بخش نیاز به گسترش دارد. شما می توانید با اضافه کردن به آن کمک کنید. (ژوئیه 2022)

خطرات و سمیت دی فنیل آمین کد 820528 

در آزمایشات حیوانی دی فنیل آمین پس از مصرف خوراکی به سرعت و به طور کامل جذب شد. متابولیسم آن به ترکیبات سولفونیل و گلوکورونیل انجام می شود و به سرعت عمدتاً از طریق ادرار دفع می شود. سمیت حاد خوراکی و پوستی کم بود. دی فنیلامین می تواند باعث تحریک شدید چشم شود. دی فنیل آمین کد 820528 این یک تحریک کننده پوست نبود و از نظر فنی آزمایش سمیت حاد از طریق استنشاق امکان پذیر نبود. دی فنیل آمین سیستم گلبول های قرمز را هدف قرار می دهد و می تواند باعث اریتروپوئیزی غیرطبیعی در طحال و در نتیجه احتقان طحال و هموسیدروز شود. با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت تغییراتی در کبد و کلیه ها مشاهده شد. در دوزهای سمی واضح حیوانات والدین، اثرات تولید مثلی به کاهش مکان‌های کاشت در ماده‌های F1 مرتبط با کاهش اندازه بستر موش محدود می‌شد که حاکی از یک اثر جهش‌زا یا تراتوژنیک احتمالی است. دی فنیل آمین کد 820528 هیچ تأثیری بر توسعه نمی توان نسبت داد. NIOSH CDC ایالات متحده علائم مسمومیت زیر را فهرست می کند: سوزش چشم، پوست، غشای مخاطی. اگزما؛ تاکی کاردی، فشار خون بالا؛ سرفه، عطسه؛ متهموگلوبینمی؛ افزایش فشار خون و ضربان قلب؛ پروتئینوری، هماچوری (خون در ادرار)، آسیب مثانه؛ در حیوانات: اثرات تراتوژنیک. NOAEL کوتاه مدت 9.6 – 10 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز از مطالعات 90 روزه موش، سگ 90 روزه و سگ 1 ساله و NOAEL طولانی مدت 7.5 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز به دست آمد. میزان قابل قبول مصرف روزانه دی فنیل من بر اساس مطالعه 2 ساله موش، 0.075 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز، با استفاده از ضریب ایمنی 100 بود. سطح قابل قبول قرار گرفتن در معرض اپراتور 0.1 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز بود. در مطالعه متابولیسم دی فنیل آمین در سیب های برداشت شده و غوطه ور در فواصل زمانی مختلف مشاهده شد که بقایای نشاندار شده دی فنیل آمین از سطح به داخل خمیر نفوذ می کند که پس از 40 هفته حاوی 32 درصد باقی مانده است. دیفنیل آمین همیشه باقیمانده اصلی بود، اما 3 متابولیت به مقدار خوب در نمونه های سیب یافت شد که کارشناسان شناسایی آن ها را ناکافی می دانستند. گزارش RPT00124. مطالعه XBL 91071. XenoBiotic Laboratories, Inc., USA, منتشر نشده) به نقل از  شکاف داده ای در مورد حضور یا تشکیل نیتروزامین ها در متابولیسم سیب یا در طول پردازش وجود دارد. ماده سرطان‌زا 4-آمینوبی‌فنیل می‌تواند به‌عنوان ناخالصی دی‌فنیل آمین را همراهی کند. دیفنیل آمین سمیت حاد و کوتاه مدت کمی برای پرندگان دارد، اما برای موجودات آبزی بسیار سمی است. خطر روش های بیولوژیکی تصفیه فاضلاب کم ارزیابی شد. دی فنیل آمین کد 820528 ناخالصی موجود در دی فنیل آمین تجاری که باعث بیماری کلیه پلی کیستیک در موش صحرایی می شود در سال 1981 شناسایی شد. مطالعات آزمایشگاهی با دی فنیل آمین بسیار خالص نشان داد که این ناخالصی می تواند با گرم کردن دی فنیل آمین تشکیل شود.

سرنوشت زیست محیطی دی فنیل آمین کد 820528 

طبق MSDS سال 2014، دی فنیلامین عملاً نامحلول در نظر گرفته می شود. در آزمایشات فتولیز مستقیم آب در آزمایشگاه پایداری بسیار کمی از خود نشان می دهد و نسبتاً فرار است. فوتواکسیداسیون غیرمستقیم در جو از طریق واکنش با رادیکال های هیدروکسیل برآورد شد. علیرغم داده های محدود، اطلاعات کافی بود تا EC خطر زیست محیطی را ناچیز توصیف کند، زیرا استفاده مورد نظر از دی فنیل آمین در داخل خانه بود. دی فنیل آمین کد 820528 باقی مانده در میوه و جایگزین از 744 سیب مورد آزمایش USDA، 82.7 درصد آنها دارای باقیمانده دی فنیل آمین بین 0.005 – 4.3 ppm هستند که کمتر از سطح تحمل EPA ایالات متحده 10ppm است. [26] تعدادی جایگزین برای استفاده از دی فنیل آمین برای کنترل جوشاندن سیب وجود دارد.

مقررات اروپایی دی فنیل آمین کد 820528 

EC حداکثر سطوح باقیمانده را برای دی فنیلامین در سال 2005 تعیین کرد. دیفنیل آمین یکی از 84 ماده برنامه بازبینی کمیسیون اروپا (EC) بود که توسط مقرراتی از سال 2002 تحت پوشش قرار می‌گرفت که سازمان ایمنی غذای اروپا (EFSA) را بنا به درخواست EC ملزم می‌کرد تا یک بررسی همتا از ارزیابی اولیه، یعنی پیش‌نویس ارزیابی ریسک، و تا ظرف 6 ماه نتیجه گیری را به EC ارائه دهد. دی فنیل آمین کد 820528 ارزیابی که توسط EFSA در سال 2007 دریافت شد، بررسی همتایان را در اکتبر 2007 با ارسال آن برای مشورت با کشورهای عضو اتحادیه اروپا و متقاضیان، دو سازنده Cerexagri s.a.، شعبه ایتالیایی United Phosphorus Ltd (UPL) و Pace International آغاز کرد. LLC. در نتیجه بررسی همتایان، عمدتاً فقدان اطلاعات در مورد خطر برای مصرف کنندگان، به ویژه سطوح و سمیت متابولیت های ناشناس این ماده، تشکیل احتمالی نیتروزامین ها در طول ذخیره سازی ماده فعال و در طول فرآوری سیب های تیمار شده و کمبود از داده‌های مربوط به محصول تجزیه احتمالی باقی‌مانده‌های دی‌فنیل آمین در کالاهای فرآوری‌شده، EC در 30 نوامبر 2009 تصمیم گرفت مجوز محصولات حفاظت از گیاهان حاوی دی‌فنیل‌آمین را لغو کند. (2009/859/EC) «گروه ویژه دی فنی‌آمین اروپایی» مجدداً درخواستی را با داده‌های بیشتر به EC ارسال کرد، و یک گزارش اضافی توسط EFSA در 3 دسامبر 2010 دریافت شد. 2012  و در سال 2013 به قانون تبدیل شد. کمیته مشترک سازمان جهانی بهداشت و فائو کمیته مصرف روزانه قابل قبول 0.02 میلی گرم/کیلوگرم در روز را در جلسه ای در مورد بقایای آفت کش ها تعیین کرد.[24] EPA ایالات متحده دی فنیل آمین کد 820528  پس از تصویب قانون حفاظت از کیفیت غذا (FQPA) در سال 1996، سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده یک سطح تحمل را برای سیب در ppm 10 و برای گوشت و شیر در 0ppm تعیین کرد. LOAEL آزمایشی 10 میلی گرم بر کیلوگرم در روز بود  در سال 1997 EPA ثبت مجدد دی فنیل آمین را تأیید کرد و تشخیص داد که تحمل های توصیه شده مطابق با استانداردهای ایمنی تحت FQPA است و «داده های کافی نشان می دهد که تحمل باقی مانده در شیر و گوشت می تواند افزایش یابد. از 0.0 ppm و به عنوان تلورانس جداگانه تعیین شده در 0.01 ppm تعیین شده است.» EPA از آن زمان تاکنون دی فنیل آمین را بررسی نکرده است.

قیمت – فروش دی فنیل آمین کد 820528

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص دی فنیل آمین کد 820528 می باشد.که در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. دی فنیل آمین کد 820528

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220   
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)