دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید کد 44242 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

مشحصات محصول 

 • کد : 44242
 • نام ماده : دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید
 • نام لاتین ماده : Dodecyltrimethylammonium chloride
 • CAS Number : 112-00-5
 • EC Number : 203-927-0
 • بسته بندی : 25G – 100G

دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

 

لوسیفراز و پروتئین فلورسنت به عنوان گزارشگران دوگانه در حال تجزیه و تحلیل اثر n-dodecyltrimethylammonium bromide بر

فیزیولوژی سودوموناس پوتیدا.

میکروبیولوژی کاربردی و بیوتکنولوژی (2011-11-15)

 • چونگ ژانگ
 • فنگ یی سو
 • جیان فنگ ژانگ
 • سانگ تیان یان
 • شین هوی زینگ

PMID22075632

خلاصه اول دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

با توجه به افزایش علاقه به استفاده از سورفکتانت ها برای بهبود عملکرد سلول های میکروبی برای زیست کاتالیزور کل سلولی و زیست پالایی، درک تعاملات بین سورفکتانت ها و باکتری ها از اهمیت زیادی برخوردار است. با استفاده از پروتئین فلورسنت سیانین (CFP) و لوسیفراز باکتریایی (LUX) به عنوان گزارشگرهای زیستی دوگانه، اثرات n-dodecyltrimethylammonium bromide (DTAB) بر روی کل سلول ها و پروتئین های درون سلولی در کشت سودوموناس پوتیدا به صورت کمی و سیستماتیک مورد مطالعه قرار گرفت.

نشان داده شد که سیستم گزارشگر دوگانه یک شاخص مفید برای ارزیابی اثر درمان DTAB بر فعالیت متابولیک کل سلول، نفوذپذیری غشاء و فعالیت آنزیم سلولی است. CFP برای ارزیابی نشت آنزیم‌های درون سلولی و لیز سلول‌ها مفید بود و قادر بود فعالیت‌های بیشتر آنزیم‌های سلولی را منعکس کند، در حالی که LUX منعکس‌کننده نفوذپذیری غشای سلولی و فعالیت متابولیک سلولی بود.

اعتبار گزارش‌دهنده‌های زیستی دوگانه CFP-LUX با تشخیص تغییرات در پروتئین‌های خارج سلولی، پتانسیل غشایی، میزان مصرف اکسیژن (OUR)، و فعالیت کاتکول 2،3-دی‌اکسیژناز (C23O) داخل سلولی با افزودن DTAB تأیید شد. گزارشگر زیستی دوگانه LUX-CFP یک ابزار مفید برای تجزیه و تحلیل تعاملات سورفکتانت-باکتری برای کاربردهای بیوتکنولوژیکی است.

دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

مطالعه طیف سنجی برهمکنش دودسیل تری متیل آمونیوم بروماید با کورکومین.

لانگمویر: مجله ACS سطوح و کلوئیدها (19-10-2011)

 • دان که
 • شیائویونگ وانگ
 • کیانچیان یانگ
 • یومنگ نیو
 • شائوهو چای
 • ژیون چن
 • زوئکین آن
 • ویگو شن

PMID22004075

خلاصه دوم دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

برهمکنش بین دودسیل تری متیل آمونیوم بروماید (DTAB) و کورکومین در بافر فسفات سدیم pH 5.0 با استفاده از اندازه‌گیری‌های جذب و فلورسانس مطالعه شده است. با افزایش غلظت DTAB (C(DTAB)) از 0 تا 20 میلی مولار، پیک جذب کورکومین در 430 نانومتر، مربوط به ساختار کونژوگه کورکومین، ابتدا به تدریج در یک شانه ضعیف می‌شود، اما دوباره به یک پیک با شدت جذب بسیار بالاتر افزایش می‌یابد.

در مقابل، با افزایش C(DTAB)، شانه اولیه جذب کوچک کورکومین در طول موج 355 نانومتر، مربوط به واحد فرولوئیل کورکومین، ابتدا به تدریج به یک پیک شفاف افزایش می‌یابد اما به یک شانه کاهش می‌یابد تا اینکه در نهایت تقریباً ناپدید می‌شود. با باقی ماندن در طول موج تقریباً یکسان، فلورسانس کورکومین ابتدا در C(DTAB) کمتر از 5 میلی‌مولار کاهش می‌یابد و سپس به تدریج تا C(DTAB) = 10 میلی‌مولار افزایش می‌یابد، که به دنبال آن افزایش شدید شدت فلورسانس با آبی مشخص می‌شود.

در C بالاتر (DTAB) جابجا می شود. مقادیر ناهمسانگردی و میکروویسکوزیته کورکومین به‌دست‌آمده از تکنیک پلاریزاسیون فلورسانس نیز تغییرات واضحی را در غلظت‌های مختلف سورفکتانت نشان داد. مکانیسم‌های برهمکنش DTAB با کورکومین در غلظت‌های کم، متوسط و بالا سورفکتانت ارائه شده است که به نیروهای برهمکنش، تجمعات سورفکتانت و همچنین تغییرات ساختاری کورکومین مربوط می‌شود.

دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید...

قیمت – فروش دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. پلی کاپرولاکتون کد سیگماآلدریچ 440744

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت دودسیل تری متیل آمونیوم کلرید میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)