یافتن کد مواد شیمیایی مرک

یافتن کد مواد شیمیایی مرک

یافتن کد مواد شیمیایی مرک

در نظر داشته باشید که برای یافتن کد مواد شیمیایی مرک باید ابتدا بدانید که این کد یک عدد 6 رقمی است. این کد 6 رقمی نشان دهنده میزان خلوص، مشخصات ماده شیمیایی و گرید آن خواهد بود.

البته کد سفارش مواد شیمیایی مرک، متفاوت بوده و یک عدد 10 رقمی خواهد بود. این عدد رقمی از همان 6 رقم ابتدایی کد مواد شیمیایی مرک تشکیل شده و 4 رقمی که در پس 6 رقم اولیه می آیند، نشان دهنده وزن محصول خواهند بود.

دقت داشته باشید که برای یافتن کد مواد شیمیایی مرک نباید به اشتباه به سراغ شماره ثبت آن ماده شیمیایی که با Cas No نشان داده می شود، بروید.

 

جهت سفارش مواد شیمیایی مرک با نمایندگی مرک در ایران ، کمپانی دانش پژوهان شیمی در تماس باشید.

روش یافتن کد مواد شیمیایی مرک

برای یافتن کد مواد شیمیایی مرک باید به آدرس http://www.merckmillipore.co.uk/chemicals  وارد شده و در این جا نام محصول مورد نظر خود را وارد نمایید.

کد مواد شیمیایی مرک

با وارد کردن صحیح نام ماده، می توانید کلیه اطلاعات آن را به همراه کد ماده شیمیایی، به دست آورده و مشاهده کنید. این اطلاعات در فرم یک فایل پی دی اف در اختیار شما قرار گرفته که می توانید آن را دانلود کنید. دقت نمایید که در صورت فیک بودن، این سیستم تقلبی بودن محصول را به شما اطلاع خواهد داد و این فرصتی است که از اصالت محصول اطمینان یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *