راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فرمامید

فرمامید (به انگلیسی: Formamide ) با فرمول شیمیایی CH۳NO و بویی شبیه به آمونیاک، یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۷۱۳ است. که جرم مولی آن 45.04 g/mol می‌باشد. حلال مناسبی برای ترکیبات یونی و رزین ها است. یکی از محصولات پرفروش شرکت دانش پژوهان شیمی   می باشد. این محصول در این مجموعه  که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله فرمامید کد 104008 با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید فرمامید کد 104008می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

توضیحات کلی فرمامید

پتانسیل فرمامید و N-متیل فرمامید در الکتروفورز مویرگی غیرآبی همراه با طیف سنجی جرمی یونیزاسیون الکترواسپری. کاربرد در تجزیه و تحلیل بتا بلوکرها.
مجله کروماتوگرافی. A (2002-12-25)

شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

کارشناسان

 • لوران گایزر
 • سمیر چرکاوی
 • ژان لوک ویتی
 • PMID12498270

خلاصه فرمامید

یک روش الکتروفورز مویرگی غیرآبی (NACE)، همراه با طیف سنجی جرمی UV یا الکترواسپری (ESI-MS)، برای تجزیه و تحلیل همزمان هفت بتا بلوکر توصیف شده است. همان الکترولیت، یعنی فرمت آمونیوم 25 میلی‌مولار و اسید فرمیک 1 مولار، با حلال‌های آلی مختلف مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر حلال‌های آلی پرکاربرد مانند متانول (MeOH) و استونیتریل (MeCN)، فرمامید و مشتقات آن مورد بررسی قرار گرفت.

فرمامید (FA) و N-متیل فرمامید (NMF) چندین ویژگی فیزیکوشیمیایی جالب را ارائه می دهند که یکی از آنها ثابت دی الکتریک بالا (e) است. از آنجایی که FA و NMF دارای یک برش UV بالایی هستند، بتا بلوکرها با جذب بالای 250 نانومتر به عنوان ترکیبات مدل انتخاب شدند تا عملکرد NACE-UV و NACE-MS را مقایسه کنند. FA و NMF انتخاب متفاوتی در مقایسه با آب، MeOH یا MeCN نشان دادند و همچنین از نظر تعداد صفحات نظری (به ویژه NMF) کارایی بالاتری را نشان دادند.

برای غلبه بر خواص نوری نامطلوب آنها، خط فاصله با تشخیص MS به لطف مزایای آن از نظر گزینش پذیری، حساسیت و جهانی بودن، به عنوان یک تکنیک امیدوارکننده به نظر می رسد. سازگاری عملی FA و NMF با تشخیص ESI-MS در ترکیب با پیکربندی مایع غلاف نشان داده شد. در مقایسه با تشخیص اشعه ماوراء بنفش، حساسیت افزایش یافت، در حالی که راندمان بالایی حفظ شد. علاوه بر این، جریان‌های تولید شده کم و پایدار مشاهده‌شده شواهدی برای موفقیت آمیز بودن خط فاصله با ESI-MS بود. از این رو، FA و NMF جایگزین‌های امیدوارکننده‌ای در NACE-ESI-MS به نظر می‌رسند که به عنوان حلال آلی خالص یا مخلوط با MeOH یا MeCN استفاده می‌شوند.

توضیحات دوم

فرمامید یک آمید مایع شفاف است که از اسید فرمیک به دست می آید. فرمامید اجازه می دهد تا اسیدهای نوکلئیک را در دمای اتاق دناتوره و تغییر حالت دهند.

کاربرد فرمامید

فرمامید برای استفاده در بافرهای هیبریداسیون ساخته شده با دستور العمل های استاندارد مناسب است. فرمامید دوبلکس‌های اسید نوکلئیک را بی‌ثبات می‌کند و معمولاً در غلظت 50 درصد در پروتکل‌های هیبریداسیون که به دمای هیبریداسیون پایین‌تر نیاز دارند، استفاده می‌شود.

کاربردهای دیگر عبارتند از:

تهیه مقاطع مغزی موش برای ایمونوهیستوشیمی BrdU[1]

تجزیه و تحلیل FISH سلول های HeLa.

تهیه ژل پلی آکریل آمید برای آنالیز محصولات PCR با استفاده از الکتروفورز ژل گرادیان دناتوره کننده (شاخص مرک، ویرایش 12).

فرمامید دوبلکس‌های اسید نوکلئیک را بی‌ثبات می‌کند و معمولاً در غلظت 50 درصد در پروتکل‌های هیبریداسیون که به دمای هیبریداسیون پایین‌تر نیاز دارند، استفاده می‌شود.

ویژگی ها و مزایا

 • دیونیزه شده برای کاربردهای زیست شناسی مولکولی
 • برای محافظت در برابر اکسیداسیون، تحت گاز آرگون در بطری های کهربایی بسته بندی شده است
 • برای بازسازی DNA یا هیبریداسیون DNA-RNA استفاده می شود
 • پایداری حرارتی اسیدهای نوکلئیک دو رشته ای را کاهش می دهد
 • مناسب بودن
 • هیبریداسیون اسید نوکلئیک
 • ضد سرما و تثبیت کننده ژل
 • بی ثبات کردن دوبلکس اسید نوکلئیک
 • حذف ساختار ثانویه اسیدهای نوکلئیک
 • آماده سازی بافرهای هیبریداسیون برای کاربرد RNA و DNA

یادداشت های دیگر

این محصول برای استفاده در زیست شناسی مولکولی دیونیزه شده و تحت گاز آرگون در بطری های شیشه ای کهربایی بسته بندی شده است تا از اکسیداسیون محافظت کند.

خرید فرمامید

آب اکسیژنه مرک یکی از محصولات تولیدی کمپانی مرک آلمان می باشد. این محصول را می توانید از شرکت دانش پژوهان شیمی که وارد کننده تمامی محصولات این کمپانی است را تهیه نمایید. برای اطالاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل فرمایید.

قیمت – فروش فرمامید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات آب اکسیژنه کد 108600 مرک (مرک آلمان) می باشد.این شرکت که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع خریدفرمامید کد 104008 مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بازدیدها: 3

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟