دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فرمامید Formamide

فرمامید Formamide یک ماده شیمیایی است که با فرمول شیمیایی HCONH2 نمایش داده می‌شود. این ترکیب به صورت مایع بی‌رنگ با بوی مشخص و مخصوص خود است. فرمامید در صنایع شیمیایی به عنوان حلال، حامل، یا ماده مشتق‌سازی و در صنایع داروسازی، نساجی، و پلیمری به کار می‌رود. همچنین، در آزمایشگاه‌های علوم پزشکی و بیولوژی نیز برای تهیه حلال‌هایی برای ذوب کردن نمونه‌ها و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک منبع کربامید و گروه آمید به عنوان یک گروه عاملی واکنش‌پذیر در ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. فرمامید Formamide یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

فرمامید Formamide

فرمامید، یک ماده شیمیایی با فرمول شیمیایی HCONH2 است که به صورت مایع بی‌رنگ با بوی مشخص و مخصوص خود وجود دارد. این ترکیب معمولاً به عنوان حلال، حامل یا ماده مشتق‌سازی در صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع داروسازی، نساجی و پلیمری نیز کاربرد دارد.

در آزمایشگاه‌های علوم پزشکی و بیولوژی، برای تهیه حلال‌هایی جهت ذوب کردن نمونه‌ها و مواد شیمیایی به کار می‌رود. فرمامید، به عنوان یک منبع کربامید و گروه آمید به عنوان یک گروه عاملی واکنش‌پذیر در ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود. این ترکیب معمولاً در شرایط مختلفی از جمله شرایط آزمایشگاهی، تولید صنعتی و کاربردهای دیگر به کار می‌رود.

ساختار فرمامید Formamide-

ساختار فرمامید Formamide

ساختار مواد شیمیایی فرمامید، یا همان فرمول شیمیایی آن، HCONH2 می‌باشد. این ترکیب از یک اتم کربن (C)، یک اتم اکسیژن (O)، یک اتم نیتروژن (N) و دو اتم هیدروژن (H) تشکیل شده است. در ساختار فرمامید، اتم کربن به یک اتم هیدروژن و یک گروه آمید (NH2)، که شامل یک اتم نیتروژن و دو اتم هیدروژن است، متصل است. اتم اکسیژن نیز به اتم کربن متصل شده و به شکل گروه کربوکسیل (CO) واقع شده است. این ساختار شیمیایی مشخصات و ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی فرمامید را مشخص می‌کند و نقش مهمی در رفتار و واکنش‌های آن دارد.

مشخصات فرمامید Formamide

 • Synonyms: Formic acid amide, Methane amide
 • CAS : 75-12-7
 • EC Number: 200-842-0
 • Molar Mass: 45.04 g/mol
 • Chemical Formula: HCONH₂
 • Hill Formula: CH₃NO
 • بسته بندی: 1L – 2.5L

خرید فرمامید Formamide

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید فرمامید Formamide با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید فرمامید

یک تجزیه تحلیل از فرمامید

یک روش الکتروفورز مویرگی غیرآبی (NACE)، همراه با طیف سنجی جرمی UV یا الکترواسپری (ESI-MS)، برای تجزیه و تحلیل همزمان هفت بتا بلوکر توصیف شده است. همان الکترولیت، یعنی فرمت آمونیوم 25 میلی‌مولار و اسید فرمیک 1 مولار، با حلال‌های آلی مختلف مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر حلال‌های آلی پرکاربرد مانند متانول (MeOH) و استونیتریل (MeCN)، فرمامید و مشتقات آن مورد بررسی قرار گرفت. فرمامید Formamide

فرمامید (FA) و N-متیل فرمامید (NMF) چندین ویژگی فیزیکوشیمیایی جالب را ارائه می دهند که یکی از آنها ثابت دی الکتریک بالا (e) است. از آنجایی که FA و NMF دارای یک برش UV بالایی هستند، بتا بلوکرها با جذب بالای 250 نانومتر به عنوان ترکیبات مدل انتخاب شدند تا عملکرد NACE-UV و NACE-MS را مقایسه کنند. FA و NMF انتخاب متفاوتی در مقایسه با آب، MeOH یا MeCN نشان دادند و همچنین از نظر تعداد صفحات نظری (به ویژه NMF) کارایی بالاتری را نشان دادند.

برای غلبه بر خواص نوری نامطلوب آنها، خط فاصله با تشخیص MS به لطف مزایای آن از نظر گزینش پذیری، حساسیت و جهانی بودن، به عنوان یک تکنیک امیدوار کننده به نظر می رسد. سازگاری عملی FA و NMF با تشخیص ESI-MS در ترکیب با پیکربندی مایع غلاف نشان داده شد. در مقایسه با تشخیص اشعه ماوراء بنفش، حساسیت افزایش یافت، در حالی که راندمان بالایی حفظ شد.

علاوه بر این، جریان‌های تولید شده کم و پایدار مشاهده‌ شده شواهدی برای موفقیت آمیز بودن خط فاصله با ESI-MS بود. از این رو، FA و NMF جایگزین‌های امیدوار کننده‌ای در NACE-ESI-MS به نظر می‌رسند که به عنوان حلال آلی خالص یا مخلوط با MeOH یا MeCN استفاده می‌شوند. فرمامید Formamide

توضیحات دوم

فرمامید یک آمید مایع شفاف است که از اسید فرمیک به دست می آید. فرمامید اجازه می دهد تا اسیدهای نوکلئیک را در دمای اتاق دناتوره و تغییر حالت دهند. فرمامید Formamide

کاربرد فرمامید Formamide

کاربردهای ماده شیمیایی فرمامید، یک ماده شیمیایی مهم و چندمنظوره، در صنایع مختلف و آزمایشگاه‌های علمی وجود دارد. این شامل:

 • صنایع شیمیایی: فرمامید به عنوان حلال، حامل و یا ماده مشتق‌سازی در فرآیندهای تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع داروسازی: این ترکیب در تهیه برخی از داروها و مواد دارویی به عنوان یک ماده اولیه یا حلال مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع نساجی: فرمامید در رنگرزی و پرداخت نخ‌های نساجی به کار می‌رود.
 • تولید پلیمرها: این ماده در فرآیندهای تولید پلیمرها و کاتالیزورهای مربوطه استفاده می‌شود.
 • آزمایشگاه‌های علمی: در آزمایشگاه‌های علمی، فرمامید به عنوان یک حلال جهت ذوب کردن نمونه‌ها و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • دیگر کاربردها: این ماده ممکن است در صنایع دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد، مانند صنایع الکترونیک، نفت و گاز، و صنایع مرتبط با پایش محیط زیست.

کاربرد فرمامید Formamide-min

کاربردهای دیگر عبارتند از:

تهیه مقاطع مغزی موش برای ایمونوهیستوشیمی BrdU[1]

تجزیه و تحلیل FISH سلول های HeLa.

تهیه ژل پلی آکریل آمید برای آنالیز محصولات PCR با استفاده از الکتروفورز ژل گرادیان دناتوره کننده (شاخص مرک، ویرایش 12).

فرمامید دوبلکس‌های اسید نوکلئیک را بی‌ثبات می‌کند و معمولاً در غلظت 50 درصد در پروتکل‌های هیبریداسیون که به دمای هیبریداسیون پایین‌تر نیاز دارند، استفاده می‌شود.

ویژگی ها و مزایا

 • دیونیزه شده برای کاربردهای زیست شناسی مولکولی
 • برای محافظت در برابر اکسیداسیون، تحت گاز آرگون در بطری های کهربایی بسته بندی شده است
 • برای بازسازی DNA یا هیبریداسیون DNA-RNA استفاده می شود
 • پایداری حرارتی اسیدهای نوکلئیک دو رشته ای را کاهش می دهد
 • مناسب بودن
 • هیبریداسیون اسید نوکلئیک
 • ضد سرما و تثبیت کننده ژل
 • بی ثبات کردن دوبلکس اسید نوکلئیک
 • حذف ساختار ثانویه اسیدهای نوکلئیک
 • آماده سازی بافرهای هیبریداسیون برای کاربرد RNA و DNA

یادداشت های دیگر

این محصول برای استفاده در زیست شناسی مولکولی دیونیزه شده و تحت گاز آرگون در بطری های شیشه ای کهربایی بسته بندی شده است تا از اکسیداسیون محافظت کند. فرمامید Formamide

فروش فرمامید Formamide

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش فرمامید Formamide می باشد. این شرکت که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع خرید فرمامید کد 104008 مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)