دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

هارمالین کد51330

شرکت دانش پژوهان شیمی  بزرگترین وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران رمی باشد. هارمالین کد51330 با برند سیگماآلدریچ یکی از محصولات وارداتی شرکت دانش پژوهان شیمی است. با توجه به مشکلات پیش رو و تحریم ها دانش پژوهان شیمی توانسته برندهایی همچون سیگماآلدریچ ، مرک آلمان ، آلفاایسر ، فلوکا ، شارلو و … را وارد نموده و به دست محققان و مصرف کنندگان این محصولات برساند.

تأثیر ممانتین در لرزش و تخریب عصبی ناشی از هارمالین. (07/06/2011)

شرح هارمالین کد51330

واکنش دهنده برای آماده سازی:
هارمالین کد51330 های اسیله شده از طریق واکنش فریدل کرافت
مشتقات فنیسیل 1-متیل-7-متوکسی-بتا-کربولین ها به عنوان عوامل موثر بر سیستم عصبی مرکزی
کمپلکس پالادیوم هارمالین DMSO کلرو به عنوان عامل ضد تومور

داربست محصول طبیعی در تهیه:
مهارکننده های تریپانوتیون ردوکتاز †
شرطی شدن
1 گرم در بطری شیشه ای
اقدامات بیوشیمیک/فیزیولوژیک
محرک CNS؛ ممکن است از طریق گیرنده های NMDA عمل کند

مشخصات هارمالین کد51330

51330

Sigma-Aldrich

Harmaline

≥95%

Synonyme(s):
1-Methyl-7-methoxy-3,4-dihydro-β-carboline, 3,4-Dihydroharmine,
4,9هارمالین 51330 سیگماآلدریچ-Dihydro-7-methoxy-1-methyl-3H-pyrido[3,4-b]indole, Dihydroharmine,
Harmalol methyl ether, Harmidine, NSC 407285
Empirical Formula (Hill Notation):C13H14N2O
 
Numéro CAS:304-21-2
Poids moléculaire:214.26
Beilstein:207310
Numéro EC:206-152-6
Numéro MDL:MFCD00004955
ID de substance PubChem:57651320
NACRES:NA.22

کارشناسان :

 • پروین کی ایسری
 • آیسه کارسون
 • کمال ام گولو
 • اوزلم اکمان
 • سیبل کوکتورک
 • ملدا یاردیم اوغلو
 • سارپ ارتورک
 • نوربای آتس
 • PMID21640732

آزمایشات کاربرد هارمالین

لرزش اساسی (ET) یکی از شایع ترین و ناتوان کننده ترین اختلالات حرکتی در بین بزرگسالان است. درمان دارویی ET رضایت بخش نیست. درمان های اضافی برای بیمارانی که پاسخ ناکافی یا عوارض جانبی غیرقابل تحمل دارند مورد نیاز است. مطالعه حاضر با هدف بررسی اثرات ضد لرزش و محافظت عصبی ممانتین (آنتاگونیست گیرنده NMDA) بر روی مدل هارمالین لرزش عمل گذرا انجام شد.

اثرات ممانتین بیشتر با اتانول مقایسه شد. به سه گروه جداگانه از موش‌های صحرایی نر ویستار 15 دقیقه قبل از یک تزریق داخل صفاقی هارمالین (20 میلی‌گرم بر کیلوگرم) سالین، اتانول (5/1 گرم بر کیلوگرم) یا ممانتین (5 میلی‌گرم بر کیلوگرم) تزریق شد. لرزش و حرکت توسط یک سیستم تحلیل لرزش و حرکت سفارشی ارزیابی شد.

پس از 24 ساعت از تزریق هارمالین، زنده ماندن سلولی و آپوپتوز به ترتیب با استفاده از رنگ آمیزی کریستال ویولت و رنگ آمیزی ایمونوهیستوشیمی کاسپاز-3 ارزیابی شد. هارمالین باعث از بین رفتن سلول های عصبی و آپوپتوز کاسپاز 3 در سلول های گرانولار و پورکنژ مخچه و همچنین نورون های زیتون تحتانی شد. علیرغم کاهش شدت و مدت لرزش با اتانول، این ترکیب منجر به از دست دادن سلول در مخچه و هسته زیتون شد.

ممانتین اثر محافظتی عصبی را روی نورون‌های مخچه و زیتون تحتانی نشان داد، اگرچه اثر ضد لرزش ضعیف‌تری در مقایسه با اتانول داشت. در نتیجه، اثرات ضد لرزش و محافظت عصبی لزوماً همپوشانی ندارند. ممانتین یک درمان بالقوه برای ET به ویژه با توجه به اثر محافظت عصبی آن است.

سنتز دوم  هارمالین

جهش مقاوم به هارمالین متانوترموباکتر thermautotrophicus با ضایعه در آنتی پورت Na(+)/H(+).

فیزیولوژی عمومی و بیوفیزیک (2011-10-01)

کارشناسان :

 • مونیکا ویدووا
 • ژانت بابایووا
 • پیتر اسمیگان
 • PMID21869452

نتایج تست هارمالین

یک جهش خود به خودی از Methanothermobacter thermautotrophicus مقاوم به سدیم / H (+) هارمالین مهار کننده ضد پورتر جدا شد. فعالیت تبادل Na(+)/H(+) در سلول های جهش یافته در مقایسه با سلول های نوع وحشی به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافت. فعالیت ضد پورت Na(+)/H(+) سلول های نوع وحشی رشد یافته در غلظت بالای Na(+) (125 میلی مول در لیتر) در مقایسه با سلول های رشد یافته تحت غلظت کم Na(+) (6.25 میلی مول) به طور قابل توجهی افزایش یافت.

/l) شرایط. در مقابل، جهش مقاوم به هارمالین تقریباً همان فعالیت ضد بندر Na (+) / H (+) را تحت هر دو این شرایط نشان داد. در حالی که هارمالین عمیقاً متانوژنز را در نوع وحشی مهار کرد، افزایش متانوژنز هم در حضور و هم در غیاب هارمالین در سویه جهش یافته مشاهده شد. سنتز ATP ناشی از انتقال الکترون متانوژن به طور قابل توجهی در سلول های جهش یافته افزایش یافت. داده های تجربی بیان دیفرانسیل فلاوپروتئین A و زیرواحد C فرمیل متانوفوران دهیدروژناز 1 حاوی مولیبدن را در جهش مقاوم به هارمالین نشان داد.

بیان بیش از حد این پروتئین ها ممکن است به مقاومت هارمالین کمک کند. در مجموع نتایج نشان می دهد که مقاومت هارمالین در این جهش یافته به عنوان یک نتیجه از جهش(های) در ژن(های) ضد پورتر یا پروتئین(های) مرتبط با فعالیت ضد پورتر بوجود آمده است. علاوه بر این، این کار شواهدی را ارائه می‌کند که کمبود مبدل Na(+)/H(+) در جهش‌یافته مقاوم به هارمالین می‌تواند باعث بیان بیش از حد چندین پروتئین شرکت‌کننده در متانوژنز شود.

اطلاعات هارمالین 51330 سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید هارمالین 51330 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

خرید و فروش هارمالین کد51330

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هارمالین کد51330 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش هارمالین 51330 سیگماآلدریچ  می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)