دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

هارمالین هیدروکلراید دی‌هیدرات کد H1392، یک ترکیب شیمیایی است که به صورت ماده دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب از خانواده آنتی‌هیستامین‌ها است که به عنوان یک داروی ضد حساسیت درمانی عمل می‌کند. هارمالین هیدروکلراید دی‌هیدرات به عنوان یک ماده دارویی مؤثر در کاهش علائم حساسیتی مانند عطسه، سرفه، خارش بینی و چشم، و بینی بسته مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این ترکیب شیمیایی با کاهش اثرات هیستامین، که یک ماده شیمیایی موجود در بدن برای ایجاد واکنش‌های حساسیتی است، موثریت خود را از طریق مهار اثرات آنتی‌هیستامین نشان می‌دهد. هارمالین هیدروکلراید دی‌هیدرات به عنوان یک داروی مؤثر در کنترل علائم حساسیت‌های مختلف و رفع ناراحتی‌های مربوط به آن‌ها به کار می‌رود.

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. مجصول هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392 را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392 یکی از محصولات کمپانی سیگماآلدریچ می باشد، که توسط شرکت دانش پژوهان شیمی وارد و به دست مصرف کنندگان می رسد.هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

هارمالین هیدروکلراید یک داروی ضد حساسیتی است که برای درمان علائم حساسیت مانند عطسه، سرفه، خارش، روشن شدن چشم، و افتادگی فشار خون استفاده می‌شود. این دارو یک آنتاگونیست هیستامین است که با اتصال به گیرنده‌های هیستامین H1 در بدن، علائم حساسیت را کاهش می‌دهد. هارمالین هیدروکلراید در قرص، قطره چشمی، قطره بینی، و آمپول تزریقی در دسترس است و برای استفاده باید تحت نظر پزشک قرار بگیرید.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

چگونه باید هارمالین هیدروکلراید را مصرف کنم؟

هارمالین هیدروکلراید باید به دقت به دستور پزشک مصرف شود. معمولاً، دوز روزانه برای بزرگسالان یک یا دو قرص ۲۵ میلی‌گرم است، که به صورت دو یا سه بار در روز مصرف می‌شود. بسته به شدت علائم حساسیت، پزشک ممکن است دوز بیشتری تجویز کند.

همچنین، هارمالین هیدروکلراید ممکن است به صورت قطره چشمی، قطره بینی یا آمپول تزریقی نیز تجویز شود. در هر صورت، باید دقیقاً به دستور پزشک عمل کرد و دوز را افزایش یا کاهش نداد.

اگر دوز را از دست دادید، آن را در اسرع وقت مصرف کنید، مگر اینکه نزدیک به زمان دوز بعدی باشید. همچنین، از مصرف همزمان هارمالین هیدروکلراید با الکل خودداری کنید، چون ممکن است عوارض جانبی شدیدی را به همراه داشته باشد.

مقاله اول

آپومورفین باعث افزایش لرزش ناشی از هارمالین در موش صحرایی می شود.هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

گزارش های فارماکولوژیک : (2015-05-03) PR

محققان :

 • کریستینا اوسووسکا
 • اورزولا گلوواکا
 • باربارا کوسووسکا
 • جادویگا وارداس
 • PMlD25933950 

آیا می‌توانم هارمالین هیدروکلراید را با غذا مصرف کنم؟

هارمالین هیدروکلراید را می‌توان با یا بدون غذا مصرف کرد. اما بهتر است این دارو را با یک لیوان آب یا شیر مصرف کنید تا کمک به جذب بهتر دارو توسط بدن شما شود. همچنین، از مصرف همزمان هارمالین هیدروکلراید با غذاهای سنگین و چرب خودداری کنید، چون این غذاها ممکن است به جذب دارو توسط بدن شما مانع شوند.نمایندگی سیگماآلدریچ

به هر حال، بهتر است دقیقاً به دستور پزشک عمل کنید و در صورت بروز هرگونه عارضه‌ای، به پزشک خود اطلاع دهید.

 

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392چکیده مقاله اول

لرزش ناشی از هارمالین یک مدل شناخته شده لرزش اساسی در انسان می باشد. هدف از مطالعه حاضر بررسی تاثیر آپومورفین، آگونیست غیر انتخابی گیرنده دوپامین، بر لرزش ناشی از هارمالین در موش های صحرایی بود. پروپرانولول (یک داروی خط اول در لرزش اساسی) به عنوان یک ترکیب مرجع استفاده شد. لرزش، فعالیت حرکتی و کلیشه متمرکز به طور عینی با استفاده از اکتیترهای صفحه نیروی اندازه گیری شد. لرزش با استفاده از تبدیل فوریه برای تولید طیف های قدرت برای رفتار ریتمیک تجزیه و تحلیل شد.هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

لرزش ناشی از هارمالین با دوز 15 میلی گرم بر کیلوگرم در داخل صفاقی با افزایش توان در باند 9-15 هرتز (AP2) و شاخص لرزش همراه بود که به عنوان تفاوت بین AP2 و توان در O- محاسبه شد. باند 8 هرتز (AP1) . پروپرانولول تزریق شده با دوز 20mg/kg داخل صفاقی هر دوی این اثرات هارمالین را معکوس کرد.

آپومورفین تجویز شده در دوزهای 1mg/kg SCو 0.5 باعث افزایش بیشتر AP2 و در دوز پایین تر نیز شاخصلرزش توسط هارمالین را افزایش داد. این افزایش در AP2 قوی تر از افزایش فعالیت حرکتی ناشی از آپومورفین در حیوانات تحت درمان با هارمالین بود. مطالعه حاضر نشان می دهد که آپومورفین آگونیست دوپامین باعث افزایش لرزش ناشی از هارمالین می شود و این اثر حداقل تا حدی مستقل از پیش فعالی است. نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران

خرید و فروش هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک و سیگماآلدریچ در ایران است، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

مقاله دوم در مورد هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

پرامیپکسول بیان mRNA zif-268 را در ساختارهای مغزی که در ایجاد لرزش از هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392دخیل هستند را کاهش می دهد.هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

تحقیقات عصبی شیمیایی (2020-03-17)

محققان

 • باربارا کوسموفسکا
 • کریستیانا اوسووسکا
 • جادویگا وارداس
 • PMlD32172399

چکیده مقاله دوم

لرزش اساسی یکی از شایع ترین اختلالات عصبی است، با این حال، با دارو درمانی موجود در حال حاضر به اندازه کافی کنترل نمی شود. مطالعه اخیر ما نشان داده است که پرامیپکسول ، دارویی کار آمد در مهار لرزش پارکینسونی ، لرزش ناشی از هارمالین را در موش ها کاهش می دهد که به طور کلی به عنوان مدلی از لرزش اساسی پذیرفته شده است. هدف از مطالعه حاضر بررسی اهداف مغزی برای اثر ترمورولیتیک پرامی پکسول با تعیین بیان ژن وابسته به فعالیت اولیه Zif-268mRNA بود.هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

لرزش در موش توسط هارمالین با دوز mg/kg 15 داخل صفاقی القا شد. پرامیپکسول با دوز پایینmg/kg 1/0 تجویز شد. لرزش به وسیله Force Plate Actimeters اندازه گیری شد که در آن 4 مبدل نیرو در زیر گوشه های صفحه موقعیت حیوان را در یک صفحه دکارتی ردیابی می کردند. بیان mRNA zif-268 با هیبریداسیون درجا در برش های مغزی آنالیز شد. لرزش ناشی از هارمالین و افزایش سطح mRNAzif-268 در زیتون تحتانی ، قشر مخچه ، هسته تالاموس قدامی / بطنی جانبی و قشر حرکتی .

هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

 

پرامیپکسول هم لرزش ناشی از هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392 و هم افزایش بیان mRNA zif-268 را در زیتون تحتانی ، قشر مخچه و قشر حرکتی معکوس کرد. علاوه بر این ، شدت لرزش با بیان mRNA zif-268 در ساختارهای فوق ارتباط مثبت داشت. به نظر می رسد نتایج حاضر نشان می دهد. که اثر ترمورولیتیک پرامی پکسول با مدولاسیون فعالیت عصبی افزایش یافته با هارمالین در شبکه لرزش که شامل زیتون تحتانی، قشر مخچه و قشر حرکتی است، مرتبط است. مکانیسم های بالقوه زیربنای عمل پرامی پکسول بالا رد بحث قرار گرفته اند.

مشخصات محصول هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

 • کد : H1392
 • CAS Number : 6027-98-1
 • Molecular Weight : 286.75
 • Beilstein No : 6493114
 • بسته بندی : 100MG – 500MG – 1g
قیمت – فروش هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات سیگماآلدریچ  هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محصولات هارمالین هیدروکلراید دی هیدرات کدH1392، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)