دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کانامایسین سولفات سیگما

ماده کانامایسین سولفات سیگما کد 60615 یک ترکیب شیمیایی است که در زمینه تحقیقات علمی و داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب از خانواده آنتی‌بیوتیک‌های آمینوگلیکوزید مشتق شده است و به عنوان یک داروی ضد باکتریایی اثرگذار در برابر برخی از باکتری‌ها شناخته می‌شود.

کانامایسین سولفات سیگما، به عنوان یک آنتی‌بیوتیک، در تحقیقات علمی و بیوشیمی به‌عنوان یک ابزار مهم برای مطالعه فرآیندهای سلولی و مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب با توانایی اثرگذاری در مقابل باکتری‌های گرم مثبت و گرم منفی، به‌ صورت یک داروی مؤثر و کاربردی در درمان عفونت‌های باکتریایی مورد توجه قرار می‌گیرد.

همچنین، کانامایسین سولفات سیگما به‌عنوان یک استاندارد در تحقیقات داروسازی و کنترل کیفیت داروها نیز به‌کار می‌رود. این ترکیب با اثرگذاری قوی و اندک عوارض جانبی، جزء داروهای مهم و اثربخش در درمان برخی از عفونت‌های باکتریایی محسوب می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. کانامایسین سولفات سیگما کد 60615 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

کانامایسین سولفات سیگما چیست؟

کانامایسین سولفات سیگما یک آنتی‌بیوتیک است که به عنوان یک مشتق آمینوگلیکوزید از خانواده آنتی‌بیوتیک‌ها شناخته می‌شود. این محصول به عنوان یک داروی ضد باکتریایی مؤثر در برابر برخی از باکتری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. آنتی‌بیوتیک‌های آمینوگلیکوزید معمولاً با تمرکز بر روی سنتز پروتئین در سلول‌های باکتریایی اثر می‌گذارند و توسط آلت‌های ریبوزومی سلول هدف به‌ عنوان نقطه مهاجمی عمل می‌کنند.

کانامایسین سولفات سیگما به‌عنوان یک ماده آنتی‌بیوتیک مؤثر در مقابل باکتری‌های گرم مثبت و گرم منفی شناخته می‌شود و در مواردی از جمله درمان عفونت‌های جدی، عفونت‌های دستگاه تنفسی، و عفونت‌های دستگاه گوارش به‌کار می‌رود. این ترکیب همچنین در تحقیقات علمی به‌عنوان یک ابزار مهم در بیوشیمی و بیولوژی سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به خواص ضد باکتریایی و کاربردهای متعدد این ماده، کانامایسین سولفات سیگما به‌ عنوان یکی از داروهای مهم و کار آمد در بخش داروسازی و پزشکی شناخته می‌شود و کاربرد بسزایی دارد.

سولفات سیگما min

مشخصات کانامایسین سولفات

Sigma-Aldrich
 • کد: 60615
 • نام لاتین: Kanamycin sulfate
 • mixture of Kanamycin A (main component) and Kanamycin B and C
 • Linear Formula: C18H36-37N4-5O10-11 · H2SO4
 • CAS Number: 70560-51-9
 • Beilstein: 3874279
 • MDL number: MFCD00070253
 • PubChem Substance ID: 57651778
 • NACRES: NA.85
مشخصات کانامایسین سولفات

مشخصات کانامایسین سولفات

خواص ماده

 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: پودر یا کریستال
 • قدرت: ≥750 واحد در هر میلی گرم (محاسبه شده با توجه به ماده خشک شده)
 • علامت زدن باقی مانده: ≤0.5٪ (به عنوان SO4)
 • ضرر – زیان: ≤1.5٪ از دست دادن در خشک شدن
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • طیف فعالیت: آنتی بیوتیکی

بسته بندی:

 • 5g – 25g

کاربرد کانامایسین سولفات

کانامایسین سولفات به عنوان یک آنتی‌بیوتیک از خانواده آمینوگلیکوزیدها به‌کار می‌رود و کاربردهای متنوعی در حوزه داروسازی و پزشکی دارد. برخی از کاربرد کانامایسین سولفات این ترکیب عبارتند از:

 1. درمان عفونت‌های باکتریایی: کانامایسین سولفات به عنوان یک آنتی‌بیوتیک مؤثر در درمان عفونت‌های باکتریایی مختلف، از جمله عفونت‌های پوستی، دستگاه تنفسی، دستگاه گوارش و سایر اندام‌ها به‌کار می‌رود.
 2. درمان عفونت‌های سیستمی: این آنتی‌بیوتیک در موارد عفونت‌های جدی و سیستمیک که به دلیل باکتری‌های مقاوم به دیگر آنتی‌بیوتیک‌ها نیاز به درمان دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. عملکرد در آزمایشگاهی: کانامایسین سولفات به‌عنوان یک ابزار مهم در آزمایشگاه‌ها برای مطالعه و تحلیل سلول‌ها و فرآیندهای سلولی به‌کار می‌رود. این ترکیب معمولاً در مطالعات بیولوژیکی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. درمان عفونت‌های چشمی: برخی از نسخه‌های کانامایسین سولفات برای درمان عفونت‌های چشمی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. کاربرد در صنعت دامپزشکی: این آنتی‌بیوتیک در صنعت دامپزشکی نیز برای درمان عفونت‌های باکتریایی در حیوانات استفاده می‌شود.

با توجه به خصوصیات ضد باکتریایی و کاربردهای گسترده‌ای که دارد، کانامایسین سولفات به‌عنوان یک داروی مؤثر در درمان عفونت‌های باکتریایی به‌شمار می‌آید.

خرید کانامایسین سولفات سیگما کد 60615

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید کانامایسین سولفات سیگما کد 60615 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید کانامایسین سولفات سیگما کد 60615

ساختار شیمیایی کانامایسین سولفات

ساختار شیمیایی کانامایسین سولفات به صورت زیر است:
H3C
\
CH2OH
\
NH
\
CH(CH3)OH
\
CH2
\
OH

این ساختار نشان‌دهنده زنجیره‌های مختلف آمینوگلیکوزید کانامایسین است که در مولکول حضور دارد. این زنجیره‌ها به تولید اثرات ضد باکتریایی در سلول‌های باکتریایی کمک می‌کنند.

ویژگی کانامایسین سولفات

ویژگی‌های کانامایسین سولفات که این ترکیب را به‌عنوان یک آنتی‌بیوتیک مهم در درمان عفونت‌های باکتریایی معرفی می‌کنند، عبارتند از:

 1. ضد باکتریایی: کانامایسین سولفات به عنوان یک آنتی‌بیوتیک با توانائی مؤثر در مقابله با باکتری‌های گرم مثبت و گرم منفی شناخته می‌شود. این توانایی اثرگذاری آن در درمان عفونت‌های باکتریایی را تضمین می‌کند.
 2. کاربرد گسترده: کانامایسین سولفات در درمان عفونت‌های مختلف، از جمله عفونت‌های پوستی، دستگاه تنفسی، دستگاه گوارش و سیستمیک به‌کار می‌رود. این ویژگی باعث می‌شود که در مواقعی که نیاز به یک آنتی‌بیوتیک قدرتمند باشد، مورد استفاده قرار گیرد.
 3. مؤثر در مقاومت باکتری‌ها: برخی از باکتری‌ها ممکن است به دلیل مقاومت به آنتی‌بیوتیک‌های دیگر به درمان حساس نباشند. کانامایسین سولفات به عنوان یک گزینه‌ی مؤثر برای درمان این نوع عفونت‌ها در نظر گرفته می‌شود.
 4. محدودیت‌ها و توجهات: به دلیل محدودیت‌ها و توجهات مربوط به عوارض جانبی و مقاومت باکتری‌ها، استفاده از کانامایسین سولفات باید تحت نظر پزشک صورت گیرد. این امر اطمینان از استفاده ایمن و مؤثر از این آنتی‌بیوتیک را تضمین می‌کند.
 5. استفاده در آزمایشات علمی: کانامایسین سولفات به‌عنوان یک ابزار مهم در آزمایشات علمی و تحقیقات بیوشیمیایی نیز به‌کار می‌رود و در مطالعه فرآیندهای سلولی و مولکولی اثرگذار است.

در نتیجه، ویژگی‌های کانامایسین سولفات آن را به عنوان یک داروی مؤثر و گزینه‌ای قوی در درمان عفونت‌های باکتریایی تأیید می‌کنند.

قیمت – فروش کانامایسین سولفات سیگما کد 60615

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص  فروش کانامایسین سولفات سیگما کد 60615 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت کانامایسین سولفات سیگما کد 60615 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)