دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566 یک نوع افراز آهنگرهای (enzymes) پروتئینی است که در فرآیند هضم پروتئین‌ها نقش دارد. این آهنگرها به عنوان کاتالیزورها عمل کرده و با کمک آنزیم‌ها، پپتیدها (زنجیره‌های کوچکتر از پروتئین) را به آمینو اسیدهای تشکیل دهنده آن‌ها تجزیه می‌کنند. مونوهیدرات اسپاراژین به تفکیک پپتیدها و تولید آمینو اسیدها کمک کرده و در فرآیند هضم و جذب مواد غذایی نقش داشته و از آن‌ها به عنوان سوخت برای بدن استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. ال-اسپارژین مونوهیدرات کد101566 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566 چیست؟

ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566 یک آمینو اسید اساسی است که بدن انسان نمی‌تواند به صورت مستقیم تولید کند و باید از طریق مصرف غذاها جذب شود. این ماده در مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، مرغ، حبوبات و محصولات لبنی یافت می‌شود. ال-اسپاراژین نقش اساسی در تولید پروتئین‌ها دارد و به عنوان سازنده انواع انزیم‌ها و هورمون‌ها در بدن عمل می‌کند.

مونوهیدرات اسپاراژین نقش مهمی در فرآیند هضم پروتئین دارد، زیرا به عنوان یک آهنگر آنزیمی عمل می‌کند که پپتیدها را به آمینو اسیدها تجزیه می‌دهد. این تجزیه و تحلیل مواد غذایی باعث ایجاد انرژی لازم برای فعالیت‌های بدنی می‌شود.

علاوه بر این، ال-اسپاراژین مونوهیدرات در حفظ سلامت سلول‌ها، حمایت از سیستم ایمنی بدن و حفظ تعادل نیتروژن در بدن نیز نقش دارد. این ماده می‌تواند به بهبود عملکرد مغز، تنظیم خواب، و حتی کاهش خستگی و استرس کمک کند

ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566 یکی از محصولات تولیدی کمپانی مرک آلمان می باشد که توسط شرکت دانش پژوهان شیمی وارد و به دست مصرف کنندگان و مشتریان دائمی خود می رساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین محصولات و با کیفیت (اصلی) رضایت شما عزیزان را بدست آورده و شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

خرید ال-اسپاراژین مونوهیدرات-

مشخصات ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

 • نام ماده: ال اسپاراژین مونوهیدرات
 • کد: 101566
 • CAS No: 5794-13-8
 • فرمول شیمیایی: C4H8N2O3.H2O
 • جرم مولی: 150.14 گرم بر مول
 • دمای ذوب: 215 الی 217 درجه سانتیگراد
 • دمای جوش: – درجه سانتیگراد
 • غلظت: 1.07 g/cm3 در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • حلالیت: 22 گرم بر لیتر
 • خلوص: 99 الی 101 درصد
 • اسیدیته: 4 الی 5.5 در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • دمای نگهداری: 5 تا 30 درجه سانتیگراد
 • کاربرد: جهت سنتز

ال اسپاراژین مونوهیدرات کد101566. min

ویژگی ال-اسپاراژین مونوهیدرات

ال-اسپاراژین مونوهیدرات دارای ویژگی‌های مهمی در حوزه تغذیه و عملکرد بدن است:

 • آمینو اسید اساسی: ال-اسپاراژین یکی از آمینو اسیدهای اساسی بدن محسوب می‌شود، به این معنا که بدن قادر به تولید آن به صورت مستقیم نیست و باید از طریق مصرف غذاها جذب شود.
 • سازنده پروتئین: ال-اسپاراژین به عنوان یکی از سازندگان اصلی پروتئین‌ها در بدن عمل می‌کند. این نقش اساسی در ساختار و عملکرد ماهیچه‌ها، بافت‌ها، و انواع انزیم‌ها دارد. ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566
 • حیاتی برای هضم پروتئین: این ماده نقش مهمی در فرآیند هضم پروتئین ایفا می‌کند. به عنوان یک آهنگر آنزیمی، به تجزیه پپتیدها به آمینو اسیدها کمک کرده و فرآیند هضم را تسریع می‌بخشد.
 • نقش در انتقال سیگنال عصبی: ال-اسپاراژین به عنوان یکی از مهمترین آمینو اسیدها در مغز، در انتقال سیگنال‌های عصبی و تنظیم فعالیت‌های عقلی نقش دارد.
 • حفظ سلامت سلولی: این ماده نقش مهمی در حفظ سلامت و استحکام سلول‌ها دارد و به عنوان یک سازنده مواد محافظتی برای سلول‌ها عمل می‌کند. ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566
 • تأثیر بر عملکرد ایمنی: ال-اسپاراژین مونوهیدرات می‌تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و به مقابله با عوامل مختلف بیماری‌زا کمک کند.

از آنجایی که بدن قادر به تولید این آمینو اسید به صورت خودکار نیست، مصرف منابع غنی از ال-اسپاراژین اهمیت دارد تا نیازهای بدن در این زمینه تأمین شود. ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

بیوسنتز آسپاراژین توسط آسپاراژین سنتتار وابسته به گلوتامین در بافت های پستانداران کاتالیز می شود. افزایش سطح آسپاراژین آزاد در گیاهانی که به صورت خشکسالی یا نمک زیاد با تنش روبرو هستند مشاهده می شود. همچنین می توان در پیر شدن برگ و جوانه زدن بذر یافت. ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

خرید ال-اسپاراژین مونوهیدرات

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید ال-اسپاراژین مونوهیدرات با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

 • به عنوان یک جزء از محیط تخمیر برای اسپورهای Blakeslea trispora
 • برای بررسی اثر آن در القای شار + Ca2 در ریشه های برنج.
 • به عنوان یکی از اجزای محیط کشت مایکوباکتریوم.(Sauton  ُs medium)

آسپاراژین نسبت نیتروژن به کربن بالایی دارد و می تواند تنظیم کننده اصلی ذخیره و انتقال نیتروژن باشد. تخریب حرارتی آن در حضور قندها باعث تشکیل اکریل آمید در غذاها می شود. آسپاراژین به عنوان عامل تبادل آمینواسید عمل می کند و برای هموستاژ اسیدهای آمینه ضروری و لازم است. از تکثیر سلول های سرطانی طرفداری می نماید.

ال آسپارین، یک اسید آمینه پروتئینوژنیک، در سیستم های کشت سلولی زیست تولید برای تولید پروتئین های نو ترکیب درمانی و آنتی بادی های مونوکلونال و تحقیقات مبتنی بر کشت سلول استفاده می شود.

شرایط نگهداری:

نکاتی که در حفظ و نگهداری این محصول باید بدانید این است که ابتدا باید درب آن را محکم ببندید و در جای خشک نگهداری کنید. دمای محیط نگهداری آن بین 5 تا 30 درجه سانتیگراد می باشد. ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

فروش ال اسپاراژین مونوهیدرات کد101566 min

قیمت – فروش ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت ال-اسپاراژین مونوهیدرات کد101566 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)