دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625

ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625 یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. این ماده از محصولات سیگما در شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ  در ایران می باشد . این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد شیمیایی سیگما آلدریچ با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

تصویربرداری و درمان فیبروز کبدی با استفاده از کمپلکس های پلی اتیلنیمین/siRNA قابل کاهش زیستی کونژوگه با N-acetylglucosamine به عنوان یک نیمه هدف.

بیومتریال (2013-06-04)

ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625

تشخیص و درمان فیبروز کبدی در مراحل اولیه برای درمان بیماری های کشنده کبد بسیار مهم است. در اینجا، ما در مورد تصویربرداری و درمان هدفمند سلول‌های ستاره‌ای کبدی (HSCs) و بافت کبد فیبروتیک با استفاده از کمپلکس‌های PEI/siRNA کونژوگه N-acetylglucosamine (GlcNAc) – و indocyanine green (ICG) گزارش می‌کنیم.

ترکیب یک پیوند دی سولفیدی به PEI (PEI-D) با افزودن مایکل به دست آمد. ما PEI را با N-acetylglucosamine (PEI-D-GlcNAc)، که می تواند به طور خاص با دسمین روی HSC های فعال شده، با استفاده از روش جفت شدن EDC تعامل داشته باشد، اصلاح کردیم.

تجزیه و تحلیل میکروسکوپی کانفوکال نشان داد که PEI-D-GlcNAc/siRNA توسط HSC ها در تعامل با دسمین سطح درونی شد. تجزیه و تحلیل وسترن بلات در شرایط آزمایشگاهی تایید کرد که PEI-D-GlcNAc پس از ترانسفکشن با TGFβ1siRNA به HSC ها، پروتئین قوی را کاهش می دهد.

کارشناسان :

  • سون جونگ کیم
  • هیروهیکو ایسه
  • یونجو کیم
  • میستواکی گوتو
  • توشیهیرو آکایکه
  • بونگ هیون چونگ
  • PMID23726228
  • ZUSAMMENFASSUNG

ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625

چکیده ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625

 تزریق ورید دم مجتمع‌های کونژوگه با ICG، کمپلکس PEI-D-GlcNAc-ICG/siRNA به میزان بیشتری در کبد موش‌های فیبروتیک نسبت به موش‌های معمولی در مدت زمان طولانی انباشته شد. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل ایمونوهیستوفلورسانس تایید کرد که کمپلکس PEI-D-GlcNAc-ICG/siRNA به طور خاص با HSCها که سلول‌های دسمین مثبت هستند، در بافت‌های فیبروتیک کبد کلوکالیزه می‌شوند.

در داخل بدن تحویل TGFβ1siRNA نیز در هنگام استفاده از مجتمع PEI-D-GlcNAc منجر به کاهش پروتئین برتر شد. این نتایج نشان می دهد که کمپلکس PEI-D-GlcNAc-ICG/TGFβ1siRNA یک ابزار مفید برای تصویربرداری و درمان فیبروز کبدی است.

ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ – ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش ان-استیل-دی-گلوکزامین کدA8625 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)