دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پنی سیلین-استرپتومایسین

پنی سیلیناسترپتومایسین، پنی سیلین، یک آنتی بیوتیک بتالاکتام است که در برابر باکتری ها بسیار فعال است. پنی سیلین ها را پنام نیز می نامند. به طور طبیعی وجود دارد و دارای اسکلت دو چرخه ای است. استرپتومایسین یک شبه تری ساکارید است. این شامل یک آمینو سیکلیتول تک جایگزین است.

پنی‌سیلین-استرپتومایسین (Penicillin-Streptomycin) یک مخلوط آنتی‌بیوتیکی است که از دو ترکیب معروف به نام‌های پنی‌سیلین و استرپتومایسین تشکیل شده است. این مخلوط آنتی‌بیوتیکی به عنوان یک ماده ترکیبی به کار می‌رود و برای کنترل و درمان عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که محلول پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

پنی سیلین-استرپتومایسین

پنی‌سیلین: پنی‌سیلین یک گروه از آنتی‌بیوتیک‌های بتا لاکتامی است که بر روی بسیاری از باکتری‌ها اثر مهاری دارد. این دارو به طور عمده بر روی باکتری‌های گرم مثبت (مانند استافیلوکوک‌ها و استرپتوکوک‌ها) اثر دارد و در درمان عفونت‌های مختلفی مانند عفونت‌های پوستی، تنفسی، و عفونت‌های عفونت‌های مجاری ادراری و غیره استفاده می‌شود.

استرپتومایسین: استرپتومایسین نیز یک آنتی‌بیوتیک است که از خانوادهٔ امینوگلیکوزیدها می‌باشد و بر روی باکتری‌ها اثر مهاری دارد. اصلی‌ترین کاربرد استرپتومایسین در درمان عفونت‌هایی است که باکتری‌های گرم منفی (مانند باکتری‌های نیزوسریا و اشریشیاکلی) مسبب آن هستند.

مخلوط پنی سیلیناسترپتومایسین به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده با طیف وسیعی از تاثیر بر روی باکتری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به عنوان درمان اولیه در موارد مختلف عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. با این حال، همواره تجویز دارو توسط پزشک و بر اساس تشخیص دقیق بیماری و نوع باکتری‌های مسبب عفونت صورت می‌گیرد. همچنین، ممکن است برخی افراد به این داروها حساسیت نشان دهند یا تداخل با داروهای دیگر داشته باشند.

پنی‌سیلین-استرپتومایسین (Penicillin-Streptomycin) به ترکیبی از دو آنتی‌بیوتیک مختلف اشاره دارد که به صورت تجاری به عنوان یک محصول دارویی در دسترس است. این ترکیب شامل دو داروی پنی‌سیلین و استرپتومایسین می‌شود که هر دو برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شوند.

نمک سدیم پیپراسیلین

مشخصات محصول پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

  • نام ماده: پنی سیلین-استرپتومایسین
  • نام لاتین: Penicillin-Streptomycin
  • کد: P4458
  • محلول تثبیت شده، با 5000 واحد پنی سیلین و 5 میلی گرم استرپتومایسین در میلی لیتر، 0.1 میکرومتر فیلتر شده، BioReagent، مناسب برای کشت سلولی
  • مترادف(ها): قلم استرپ
  • NACRES: NA.76
نمک سدیم پیپراسیلین

نمک سدیم پیپراسیلین

بسته بندی

  • 20ml
  • 100ml

کاربرد پنی سیلین-استرپتومایسین

پنی سیلین-استرپتومایسین استفاده شده است:
به عنوان مکملی در محیط Eagle اصلاح شده Dulbecco (DMEM) برای حفظ رده سلولی کبد Huh7
به عنوان یک مکمل در محیط کشت Roswell Park Memorial Institute-1640 (RPMI) برای حفظ سلول های YAC-1 لنفوم موش
به عنوان یک جزء در حداقل محیط ضروری Eagle برای درمان طحال منفرد موش برای تهیه سلول‌های طحال
به عنوان مکمل در محیط کامل FMX-8 برای کشت سلول های تخمدان همستر چینی

برای استفاده در محیط های کشت سلولی با غلظت 20 میلی لیتر در لیتر توصیه می شود.

پنی‌سیلین-استرپتومایسین یک ترکیب آنتی‌بیوتیکی است که شامل دو داروی پنی‌سیلین و استرپتومایسین می‌شود. این ترکیب در حوزه پزشکی برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. داروهای آنتی‌بیوتیکی مختلف از جمله پنی‌سیلین و استرپتومایسین در ترکیب‌های مختلف برای درمان عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربردهای پنی‌سیلین-استرپتومایسین عبارتند از:

عفونت‌های پوستی: این ترکیب می‌تواند برای درمان عفونت‌های پوستی مختلف از جمله عفونت‌های قرمزه (سل) و عفونت‌های پوستی میکروبی مورد استفاده قرار گیرد.

عفونت‌های تنفسی: پنی‌سیلین-استرپتومایسین در درمان عفونت‌های تنفسی نیز مفید است. مثلاً در برخی موارد از آن استفاده می‌شود تا درمان عفونت‌های تنفسی مانند عفونت‌های ریه از جمله آتش‌سوزی ریه انجام داده شود.

عفونت‌های گوارشی: در برخی موارد، این ترکیب برای درمان عفونت‌های گوارشی مانند عفونت‌های معده و روده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عفونت‌های ادراری: پنی‌سیلین-استرپتومایسین در درمان عفونت‌های ادراری نیز می‌تواند موثر باشد.

عفونت‌های ناشی از زخم‌ها و جراحات: در صورت عفونت‌های ناشی از زخم‌ها، جراحات یا مصدومیت‌ها نیز ممکن است از این ترکیب درمانی استفاده شود.

پیشگیری از عفونت‌های پس از عمل جراحی: در برخی موارد، پنی‌سیلین-استرپتومایسین به عنوان پیشگیری از عفونت‌های پس از عمل جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم است که مصرف هر دارو به توصیه پزشک و با تجویز دقیق داروها صورت گیرد. همچنین، توجه به حساسیت باکتری‌ها به داروها و اطمینان از انتخاب داروی مناسب جهت درمان عفونت بسیار اهمیت دارد.

نمک سدیم پیپراسیلین

نمک سدیم پیپراسیلین

خرید و فروش پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458 

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

پنی سیلین ها می توانند از سنتز دیواره سلولی باکتری جلوگیری کنند. از این آنتی بیوتیک می توان در درمان عفونت های پوستی و مجاری ادراری، عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی و اندوکاردیت استفاده کرد. استرپتومایسین می تواند مایکوباکتریوم توبرکلوزیس را در شرایط آزمایشگاهی مسدود کند. استرپتومایسین با جلوگیری از انتقال از کمپلکس آغازین به ریبوزوم با طول زنجیره، سنتز پروتئین پروکاریوت را مهار می‌کند و باعث کدگذاری اشتباه می‌شود.

اقدامات بیوشیمی برای مطالعه و تحقیق در مورد ترکیب پنی‌سیلین-استرپتومایسین شامل روش‌ها و آزمایش‌های مختلفی می‌شود که با هدف درک عملکرد و تأثیرات این ترکیب در سلول‌ها و مسیرهای بیوشیمیایی انجام می‌شوند. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی معمول برای مطالعه ترکیب پنی‌سیلین-استرپتومایسین اشاره می‌کنم:

آزمایش‌های حساسیت: برای تعیین حساسیت باکتری‌ها به پنی‌سیلین و استرپتومایسین، آزمایش‌های کشت باکتری در محیط کشت خاص انجام می‌شود. باکتری‌ها در محیط کشت قرار گرفته و واکنش آنها به داروها بررسی می‌شود.

تحلیل ساختار: طیف‌سنجی هم‌جذبی (UV-Vis)، طیف‌سنجی رزونانس مغناطیسی هسته‌ای (NMR) و مطالعات پراش اشعه‌ی ایکس (X-ray crystallography) برای تعیین ساختار دقیق مولکولی ترکیب پنی‌سیلین-استرپتومایسین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحلیل تأثیرات سلولی: با استفاده از آزمایش‌های تجربی بر روی سلول‌ها، تأثیرات ترکیب پنی‌سیلین-استرپتومایسین بر روی رشد و زنده‌مانی سلول‌ها، تغییرات در مراحل دوره سلولی و تأثیرات بر روی سیستم‌های سیگنالی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مطالعات تولید ATP و انرژی سلولی: با استفاده از آزمایش‌های مرتبط با تولید ATP و فعالیت میتوکندریها، تأثیرات دارو بر تولید انرژی سلولی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مطالعات مسیرهای سیگنالی: با استفاده از تکنیک‌های مولکولی مانند وسترن بلاتینگ (Western Blotting) و PCR، تأثیرات ترکیب بر روی مسیرهای سیگنالی در سلول‌ها بررسی می‌شود.

مطالعات تاثیرات مسیرهای مولکولی خاص: بررسی تأثیرات ترکیب بر روی مسیرهای مولکولی خاص مانند تاثیر بر روی ترانسکریپشن ژن‌ها و پروتئین‌های خاص در سلول. پنی سیلین-استرپتومایسین

تحلیل ترکیب‌های فعلی: برای مطالعه ترکیب‌های شیمیایی و ترکیب‌های فعلی ترکیب پنی‌سیلین-استرپتومایسین از روش‌های تجزیه و تحلیل مختلف مانند کروماتوگرافی مایع با دتکتور جرمی (LC-MS) استفاده می‌شود.

در کل، اقدامات بیوشیمی برای مطالعه ترکیب پنی‌سیلین-استرپتومایسین به منظور درک عملکرد و تأثیرات آن در مسیرهای بیوشیمیایی و سلولی انجام می‌شود. پنی سیلین-استرپتومایسین

اجزاء

این محصول حاوی 5000 واحد پنی سیلین و 5 میلی گرم استرپتومایسین در میلی لیتر است که در بافر سیترات اختصاصی حل شده است. پنی سیلین-استرپتومایسین

یادداشت های دیگر

20 میلی لیتر، 100 میلی لیتر
در ظرف را در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید. ظروف باز شده باید به دقت بسته شوند و به صورت عمودی نگهداری شوند تا از نشتی جلوگیری شود.

قیمت -فروش پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458 

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458   می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پنی سیلین-استرپتومایسین کد P4458  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)