دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم

مشخصات محصول : شناسایی جهش‌یافته‌های اسید فیتیک در دانه‌های روغنی کلزا (Brassica napus) با غربالگری در مقیاس وسیع جمعیت‌های جهش یافته از طریق توالی‌یابی آمپلیکون. اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم.1-minگیاه شناس جدید (2019-10-28)
  • نیاریکا ساشیدار
  • هانس یواخیم هارلوف
  • کریستین یونگ
PMID31651044

خلاصه سنتز اول اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم

Brassica napus (کلزا) یک محصول روغنی مهم در مناطق معتدل است که از هیبریداسیون Brassica oleracea و Brassica rapa سرچشمه می گیرد. به دلیل پلی پلوئیدی بودن آن، مطالعه عملکردی تک ژن ها دشوار است. اسید فیتیک به عنوان یک ترکیب ضد مغذی در نظر گرفته می‌شود و هدف ما حذف ژن‌های سنتز و ناقل اصلی برای شناسایی موتانت‌های کم اسید فیتیک است. اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم ما یک پروتکل غربالگری توالی یابی نسل بعدی با توان بالا برای جمعیت اتیل متان سولفونات از 7680 گیاه در شش خانواده ژن (BnMIPS، BnMIK، Bn2-PGK، BnIPK1، BnIPK2، و BnMRP5) با دو پارالوگ برای هر ژن اجرا کردیم. در مجموع 1487 جهش آشکار شد و اکثریت قریب به اتفاق (96٪) با توالی یابی سنگر تایید شد. علاوه بر این، مشخصه جهش دوگانه Bn.2-PGK2 کاهش قابل توجهی از محتوای اسید فیتیک را نشان داد.نمایندگی سیگماآلدریچ ما پیشنهاد می کنیم از ترکیب سه بعدی همراه با انباشته آمپلیکون و توالی یابی نسل بعدی برای شناسایی جهش در دانه روغنی پلی پلوئید به روشی سریع و مقرون به صرفه برای مسیرهای متابولیک پیچیده استفاده کنیم. علاوه بر این، جهش‌های شناسایی‌شده در Bn2-PGK2 ممکن است منبع بسیار ارزشمندی برای تولید صنعتی پروتئین کلزا برای مصرف انسان باشد. ویرایش ژنی سه ژن BnITPK در کلزای تتراپلوئیدی منجر به کاهش قابل توجه اسید فیتیک در دانه ها می شود. مجله بیوتکنولوژی گیاهی (2020-03-20)
  • نیاریکا ساشیدار
  • هانس جی هارلوف
  • لیزل پوتگیتر
  • کریستین یونگ
PMID32191373

اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم.1-min

خلاصه سنتز دوم اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم

تجاری سازی Brassica napus. وعده غذایی L (کلزا) به عنوان رژیم غذایی پروتئینی به دلیل داشتن اسید آمینه و پروتئین متعادل، توجه بیشتری را به خود جلب می کند. اسید فیتیک (PA) منبع اصلی فسفر در گیاهان است اما به دلیل اثرات نامطلوب آن بر جذب مواد معدنی ضروری، به عنوان یک ماده ضد مغذی برای حیوانات تک معده از جمله انسان در نظر گرفته می شود. PA هضم نشده باعث اوتروفیکاسیون می شود که به طور بالقوه زندگی آبزیان را تهدید می کند. PA در دانه‌های بالغ کلزا 5-2 درصد است و توسط مسیرهای پیچیده‌ای که آنزیم‌های متعددی را درگیر می‌کند، سنتز می‌شود. پرورش پلی پلوئیدها برای صفات مغلوب چالش برانگیز است زیرا عملکردهای ژن توسط چندین پارالوگ کدگذاری می شوند. افزونگی ژن اغلب مستلزم حذف چندین نسخه ژن برای مطالعه اثرات اساسی آنها است. بنابراین، ما جهش‌زایی CRISPR-Cas9 را برای حذف سه پارالوگ عملکردی BnITPK اتخاذ کردیم. با افزایش فسفر آزاد در رقم کلزای بهاره هایدن، موتانت‌های PA کم به دست آوردیم. این جهش‌یافته‌ها می‌توانند نقطه عطف مهمی در پرورش کلزا با افزایش ارزش پروتئین و بدون اثرات نامطلوب بر محتویات روغن باشند.

قیمت – فروش اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. پلی کاپرولاکتون کد سیگماآلدریچ 440744

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت اسید فیتیک هیدرات نمک سدیم میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)