دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191  یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. این ماده از محصولات سیگما در شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ  در ایران می باشد . این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد شیمیایی سیگما آلدریچ با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. شما عزیزان می توانید محصولات نایاب خود را از این شرکت تهیه فرمایید. بخصوص مواد شیمیایی با برند سیگماآلدریچ، زیرا یکی از شاخص های بارز شرکت دانش پژوهان واردات محصولاتی می باشد که بسیار نایاب و واردات آن با مشکلات بسیاری روبروست.

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191  می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191 

پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191 یا به اختصار PLGA، یک پلیمر بیودگرادابل است که از مواد پلیمری پلی لاکتید و پلی گلایکولید تشکیل شده است. این پلیمر در صنایع داروسازی، تهیه مایعات بیولوژیکی، روش‌های تحریک پذیری سلولی، سیستم‌های تحریک کننده هوشمند و بسیاری از کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. PLGA یک پلیمر بیودگرادابل و بیوتحلیل‌پذیر است که به طور طبیعی تجزیه شده و در بدن باعث ایجاد نشانگرهای کم‌خطر متابولیتی شده و به آسانی از بدن دفع می‌شود. این پلیمر در تولید وسایل پزشکی مانند درزگیرها، سیستم‌های تحریک کننده، مایعات بیولوژیکی و فیلم‌های جذب کننده به کار می‌رود. PLGA به دلیل خواص بیودگرادابل و بیوتحلیل‌پذیری خود، برای استفاده در بسیاری از کاربردهای پزشکی، مانند تهیه از تحریک مواد و دارو، تهیه سیستم‌های تحریک کننده هوشمند، تهیه فیلم‌های جذب کننده، تهیه مایعات بیولوژیکی و تهیه داروهای تحت تزریق به کار می‌رود. مصرف PLGA برای هر یک از کاربردهای بالا، نیازمند مطالعات و تحقیقات ویژه و رعایت دستورالعمل‌های مربوط به طراحی و تولید محصولات است. همچنین در صورت وجود هرگونه علائم نامطلوب، باید به پزشک خود مراجعه کنید.

مشخصات محصول پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

 • نام : پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191
 • نام لاتین :Poly(D,L-lactide-co-glycolide)
 • برند : سیگماآلدریچ
 • بسته بندی : 1G – 5G
 • Linear Formula: [C3H4O2]x[C2H2O2]y

 رسوراترول، مانند سایر پلی فنول های طبیعی، یک ترکیب بسیار حساس به نور با پایداری شیمیایی کم است. کاربرد درمانی اثرات مفید آن را محدود می کند. توسعه استراتژی های فرمولاسیون نوآورانه، قادر به غلبه بر محدودیت های فیزیکو شیمیایی و فارماکوکینتیکی این ترکیب است. ممکن است از طریق حامل های مناسبی که می توانند آزاد سازی و حفاظت کنترل شده را مرتبط کنند، به دست آید. پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

کاربرد پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191 

در این متن سعی شده از مطالبی استفاده شود که دارای ریشه و ارزش باشد، تا برای خوانندگان و جویندگان مفید واقع شود. از این رو برای بدست آوردن آنها زمان بسیاری صرف شده تا در بین متون متعدد مطالبی انتخاب شود که مطابقت دقیق تری با نام و کد محصول مورد نظر داشته باشد. امیدواریم توانسته باشیم نظر شما عزیزان را جلب نمایید. توسعه نانوذرات جدید کاتیونی کیتوزان و آلژینات آنیونی پوشش داده شده با پلی (D,L-lactide-co-glycolide) نانوذرات برای رهاسازی کنترل شده و محافظت از نور از رسوراترول. مجله بین المللی نانوپزشکی (25-10-2012)

محققان:

 • وانا سانا
 • آنا ماریا روجو
 • سیلویا سیلیانی
 • ماسیمو پیچینی
 • سالواتوره مارسدو
 • آلبرتو مارانی
 • ماریو سچی
PMID23093904

در این زمینه، نانو تکنولوژی یک استراتژی قدرتمند است. در این مطالعه، نانوذرات پلی (d,l-lactide-co-glycolide) پوشش داده شده با کیتوزان کاتیونی (Alg) را ایجاد کردیم که با پلی فنیلی ترانس -(E)- رسوراترول (E) فعال زیستی بارگذاری شده بود.پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

RSV) برای کاربردهای زیست پزشکی، نانوذرات با روش نانو رسوب تهیه شدند. از نظر مورفولوژی، اندازه و پتانسیل زتا، راندمان کپسولاسیون، طیف سنجی رامان، خواص تورم، کالری سنجیروبشی افتراقی، و مطالعات آزاد سازی آزمایشگاهی مشخص شدند. اثر محافظتی نانوسیستم ها تحت RSV تحت تنش نور و پایداری طولانی مدت مورد بررسی قرار گرفت. نانوذرات به شکل کروی هستند و اندازه آنها از 135 تا حدود 580 نانومتر بسته به ترکیب و مقدار پلی الکترولیت ها متغیر است، در حالی که راندمان کپسوله سازی از 8% پلی (d,l-lactide-co-glycolide) بدون پوشش افزایش یافته است.

در ادامه پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

(PLGA) به ترتیب به 23 و 32 درصد از نانو ذرات PLGA پوشش داده شده با AlG و CS. همه نانو حامل ها با یک الگوی آزاد سازی دو فازی مشخص می شوند. نرخ های آزادسازی کنترل شده موثرتری برای نانوذرات فرموله شده با غلظت های پلی الکترولیت بالاتر به دست می آیند. مطالعات پایداری نشان داد که کپسوله سازی با کاهش واکنش فتوایزومریزاسیون trans-cis، محافظت قابل توجهی در برابر تخریب نوردهی ایجاد می کند. علاوه بر این، نانوسیستم ها می توانند از تخریب ایزوفرم ترانس و نشت RSV از حامل برای مدت 6 ماه جلوگیری کنند. پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

یافته های ما نشان داد که نانوذرات PLGA پوشش داده شده با CS و Alg جدی توسعه یافته برای تحویل RSV زیست فعال مناسب هستند. کپسوله سازی RSV در نانوذرات پلیمری بهینه شده، بارگذاری دارویی بهبود یافته، رهایش کنترل شده موثر، و محافظت در برابر تخریب در معرض نور را فراهم می کند. بنابر این دیدگاه های جدیدی را برای تحویل فیتوکمیکال های مرتبط فعال زیستی برای استفاده برای (نانو) پیشگیری از شیمی درمانی / شیمی درمانی باز می کند.

نمایندگی فروش پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

بیشتر بخوانید : ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش پلی دی، ال لاکتید کو گلایکولید P2191 می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)