دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید برای خرید سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ با این شرکت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید محصولات و اطلاعات کمپانی مرک آلمان را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگماآلدریچ  یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ

زعفران یا سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ یک ادویه‌ای با مزه تلخ و عطر شدید است که از گل زعفران به دست می‌آید. زعفران به عنوان یکی از گران‌ترین ادویه‌های جهان شناخته می‌شود و در بسیاری از غذاها، کیک‌ها، شیرینی‌ها و نوشیدنی‌ها به عنوان طعم‌دهنده استفاده می‌شود.

علاوه بر این، زعفران به دلیل خواص ضد التهابی، ضد افسردگی و ضد سرطانی خود مورد استفاده در طب سنتی قرار دارد. بسیاری از کشورها، به ویژه ایران، اسپانیا، یونان و کشورهای خاورمیانه، تولید کنندگان بزرگ زعفران هستند

زعفران به دلیل اهمیتی که در اقتصاد کشاورزی ایران دارد، ارزشمندترین محصول غذایی دارویی است. کلاله های خشک شده گیاه Crocus sativus (Iridaceae) برای تولید زعفران به عنوان ادویه معروفی که اهمیت دیگری در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی، عطرسازی و تولید رنگ نساجی دارد، فرآوری می شود.

اخیراً گزارش هایی مبنی بر فعالیت دارویی این گیاه بر اهمیت آن در جهان افزوده است. تولید سالانه زعفران جهان حدود 300 تن در سال تخمین زده می شود (76 درصد کل زعفران در ایران تولید می شود) و همچنین زعفران گران ترین ادویه جهان به شمار می رود. از این رو تلاش هایی برای تولید مصنوعی یا کلاهبرداری آن صورت می گیرد.

معرفی سافرون سیگماآلدریچ کد 199613

Crocus sativus L. گیاهی تند چند ساله (خانواده Iridaceae) است که در کشورهای تولیدکننده به طلای سرخ معروف است. این گیاه گران ترین گیاه زراعی در جهان است. ریشه کلمه زعفران، اصطلاح فرانسوی Safran است که از کلمه لاتین safranum گرفته شده و از کلمه عربی تا آنجا که به معنای زرد است، آمده است. اما این واژه با فارسی باستان متفاوت است.

واژه کرکم که در اطراف کوه‌های زاگرس به کار می‌رفت. مستند شده است که زعفران به عنوان غذا یا محصول گیاهی تند برای مصارف آشپزی در دربار امپراتوری هخامنشیان استفاده می‌شده است. از قسمت های زیرزمینی گیاه، بنه یا پیاز، می توان برای تولید گیاه جدید استفاده کرد زیرا این گیاه تکثیر بذری ندارد. ویژگی بارز گل های رنگی زعفران سه کلاله به طول 30-25 میلی متر است که روی گلبرگ ها آویزان شده اند.

گل همچنین دارای سه پرچم زرد رنگ است که فاقد ترکیبات فعال بوده و معمولاً جمع آوری نمی شود. هر پیاز یک تا هفت گل تولید می کند. به نظر می‌رسد گونه‌های کشت شده به‌عنوان یک هیبرید طبیعی منشأ گرفته‌اند، به‌طوری‌که برای کلاله‌های طولانی آن انتخاب شده و از آن زمان تاکنون نگهداری می‌شود. سافرون سیگماآلدریچ.

گل C. sativa به رنگ ارغوانی روشن است، اما کلاله قرمز مایل به نخی گل است که هم به عنوان ادویه و هم به عنوان رنگ طبیعی ارزش دارد. حدود 36000 گل لازم است تا فقط 1 پوند کلاله تولید شود. بیش از 200000 کلاله خشک (که از حدود 70000 گل به دست می آید) 500 گرم زعفران خالص (غیر آلوده به گلرنگ) به دست می آید که قیمت آن به 30 دلار می رسد. اونس در بازار آمریکا.

سافرون کد 199613 سیگماآلدریچاستفاده سنتی  از سافرون

زعفران در طب عامیانه و سیستم سلامت آیورودا به‌عنوان آرام‌بخش، خلط‌آور، ضد آسم، منافذ و آداپتوژن استفاده می‌شود. زعفران در تهیه مواد افیونی مختلف برای تسکین درد (قرن 16-19) استفاده می شد. مونوگراف های کمیسیون کامل آلمان این گیاه را برای استفاده در گرفتگی عضلات یا آسم تایید نکرده است. سافرون سیگماآلدریچ.

فعالیت های دارویی سافرون

کارآزمایی‌های بالینی برای ارزیابی اثربخشی زعفران در افسردگی خفیف تا متوسط انجام شده است. مطالعات گزارش کردند که زعفران موثرتر از دارونما و حداقل معادل دوزهای درمانی ایمی پرامین و فلوکستین است. در هیچ یک از مطالعات تفاوت قابل توجهی در عوارض جانبی مشاهده نشد.

به عنوان یک مکمل غذایی، عصاره زعفران ممکن است از آسیب شبکیه در موش جلوگیری کند و در درمان رتینوپاتی ایسکمیک و دژنراسیون ماکولا وابسته به سن نقش داشته باشد. فعالیت های ضد درد و ضد التهابی از کلاله ها و گلبرگ های زعفران گزارش شده است. بررسی متون نشان داد که کاهش در سطح کلسترول و تری گلیسیرید و کاهش آسیب عروقی هنگامی که خرگوش های دارای چربی خون با کروستین درمان شدند مشاهده شد.

هیپوکسی در دیواره عروقی نیز کاهش یافت. با این حال، در مطالعه دیگری، 400 میلی گرم در روز (به مدت 7 روز) زعفران هیچ تأثیری بر پروفایل لیپیدی داوطلبان سالم نشان نداد. علاوه بر این، یک اثر آنتی اکسیدانی در پلاکت های انسان همراه با مهار پراکسیداسیون لیپیدی مشاهده شد. گزارشی وجود دارد که نقش بالقوه عصاره زعفران را در درمان سرطان مرور کرده است. با این حال، به نظر می رسد زعفران یک گیاه سیتوتوکسیک انتخابی است، اما مکانیسم آن به وضوح مشخص نشده است.

علاوه بر فعالیت فوق الذکر، بهبود حافظه مختل شده با اتانول موش، اثرات بر رفتار یادگیری و مرگ سلول های عصبی و مدیریت پسوریازیس از C. sativus گزارش شده است.  زعفران به طور کلی هنگام مصرف سمی نیست. در مقادیر آشپزی، اما دوز کشنده در 20 گرم و دوز سقط کننده در 10 گرم در ادبیات نشان داده شده است.عوارض جانبی مانند رینوکونژونکتیویت، آسم برونش، خارش پوستی و گزارش موردی از آنافیلاکسی وجود داشته است. سافرون سیگماآلدریچ.

زعفران به دلیل بوی قوی و رنگ زرد طبیعی آن گیاهی دارویی و تند قابل توجه است. تحقیقات فیتوشیمیایی نشان داده است که رنگ عمدتاً به دلیل ترکیبات کاروتنوئیدی تجزیه شده است، کروسین (1) و کروستین (2) طعم از محصولات اکسیداسیون کاروتنوئید، عمدتاً سافرانال (3) و تلخ آن از گلوکوزید پیکروسین (4) Pfander است. سافرون سیگماآلدریچ.

و شورتنبرگر (1982) پیشنهادی را برای بیوژنز ترکیبات فعال رنگ و بو پیشنهاد کردند که ممکن است از شکاف زیست اکسیداتیو زآگزانتین حاصل شود (5) اصل اصلی C. sativus سافرانال است، یک ترکیب فرار کربوکسالدئید (70). ٪ از کل ترکیبات فرار)، که به راحتی توسط گلوکوزیلاسیون picrocrocin تشکیل می شود. سافرون سیگماآلدریچ.

در کنار ترکیبات فوق، آنتوسیانین ها از گل های آبی C. sieberi جدا شده و به عنوان 3،5-β-دیگلوکوزیدهای دلفینیدین (6) و پتونیدین (7) و از C. chrysanthus شناسایی شدند و به عنوان 3-β-rutinosides شناسایی شدند (8). ,9) [25] علاوه بر این، آنتوسیانین‌ها از بخش‌های حضیض آبی C. antalyensis جدا شده‌اند و به‌عنوان دلفینیدین 3-O-(β-d-گلوکوپیرانوزید)-5-O-(6-O-) شناسایی شده‌اند.

مالونیل-β-d-گلوکوپیرانوزید (10) و پتودین 3،7-دی-O-(β-d-گلوکوپیرانوزید (11) 3،7-دی-O-β-d-گلوکوزید دلفینیدین (12) 3،5 -di-O-β-d-گلوکوزیدهای دلفینیدین (13) و پتونیدین (14).

سافرون سیگمسافرون کد 199613 سیگماآلدریچاآلدریچ.

خرید و فروش سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

قیمت – فروش سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی  است.  می توان نمونه ای از این محصول بنام سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ می باشد.

این شرکت در زمینه واردات محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سافرون کد 199613 سیگماآلدریچ میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید. کورکومین

کورکومین

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)