راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

فسفاتیدیل اتانول امین

دانش پژوهان شیمی بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات نایاب سیگماآلدریچ می باشد. محصول فسفاتیدیل اتانول امین با کد P7943 یکی از موارد وارداتی این شرکت محسوب می شود.

این شرکت با فعالیت بیش از 3 دهه توانسته جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان و محققان داشته است. یکی از ویژگی های این شرکت واردات محصولات نایابی می باشد که معمولاً واردات آنها برای دیگر شرکت ها یا میسر نیست یا با مشکلات بسیاری مواجه است.

فسفاتیدیل اتانول امین

مشخصات محصول فسفاتیدیل اتانول امین

  • نام ماده: L-α-فسفاتیدیل اتانولامین از زرده تخم مرغ
  • نام لاتین:ذL-α-Phosphatidylethanolamine from egg yolk
  • کد: P7943
  • نوع III، ≥97٪ (TLC)، پودر لیوفیلیزه
  • مترادف(ها): 1،2-Diacyl-sn-glycero-3-phosphoethanolamine، L-α-Cephalin
  • شماره CAS: 39382-08-6
  • شماره EC: 254-438-4
  • شماره MDL: MFCD00146357
  • NACRES: NA.25
  • بسته بندی: 5 گرم – 25 گرم – 100 گرم

فسفاتیدیل اتانول امینتمام اعضای خانواده ژن اسفنگومیلین سنتاز دارای فعالیت سرامید فسفواتانولامین سنتاز هستند.

مجله تحقیقات لیپید (1394-01-22)

محققان:

تینگبو دینگ، اینامول کبیر، یو لی، کایکسیا لو، امیرفربد یزدانیار، جیاچن ژو، جیبین دونگ، هونگ ون ژو، پارک تائیسیک، محمد بوجدیر، ژیچیانگ لی، شیان-چنگ جیانگ

PMID25605874

خلاصه سنتز فسفاتیدیل اتانول امین 

پروتئین مرتبط با اسفنگومیلین سنتاز (SMSr) فسفواتانول آمین سرامید آنالوگ اسفنگومیلین (CPE) را در سلول ها سنتز می کند. مطالعات سلولی قبلی نشان داد که SMSr در هموستاز سرامید نقش دارد و برای عملکرد سلول بسیار مهم است. برای بررسی بیشتر عملکرد SMSr در داخل بدن، ما موش‌های Smsr KO را تولید کردیم که بارور بودند و هیچ تغییر فنوتیپی آشکاری نداشتند. فسفاتیدیل اتانول امین.

تجزیه و تحلیل کمی MS از پلاسما، کبد و ماکروفاژها از موش‌های KO تنها تغییرات حاشیه‌ای را در CPE و سرامید و همچنین سایر سطوح اسفنگولیپید نشان داد. از آنجا که SMS2 دارای فعالیت CPE synthase نیز می باشد، ما موش های Smsr/Sms2 double KO را آماده کردیم. فسفاتیدیل اتانول امین.

ما دریافتیم که سطوح CPE به طور قابل توجهی در ماکروفاژها تغییر نکرده است، که نشان می‌دهد که سطوح CPE منحصراً به فعالیت‌های SMSr و SMS2 وابسته نیست. سپس سطوح CPE را در موش‌های Sms1 KO اندازه‌گیری کردیم و متوجه شدیم که کمبود Sms1 باعث کاهش سطح CPE پلاسما نیز می‌شود. فسفاتیدیل اتانول امین.

نکته مهم، ما دریافتیم که بیان Sms1 یا Sms2 در سلول‌های حشره SF9 به طور قابل‌توجهی نه تنها SM بلکه تشکیل CPE را نیز افزایش می‌دهد، که نشان می‌دهد SMS1 همچنین دارای فعالیت CPE سنتاز است. علاوه بر این، ما CPE سنتاز کیلومتر و Vmax را برای SMS1، SMS2 و SMSr با استفاده از سرامیدهای مختلف NBD اندازه‌گیری کردیم.

مطالعه ما نشان می‌دهد که همه اعضای خانواده پیام کوتاه ماوس (SMSr، SMS1 و SMS2) دارای فعالیت سنتاز CPE هستند. با این حال، نه CPE و نه SMSr به نظر نمی‌رسد تنظیم‌کننده حیاتی سطوح سرامید در داخل بدن باشند.

توضیحات کلی فسفاتیدیل اتانول امین

L-α-فسفاتیدیل اتانول آمین حاصل از زرده تخم مرغ دارای محتوای اسیدهای چرب غیراشباع بالایی است و باعث فعالیت حذف رادیکال می شود.[1] L-α-فسفاتیدیل اتانول آمین (PE) یک فسفولیپید غشایی است و در حضور فسفاتیدیل سرین سنتاز 2 به فسفاتیدیل سرین تبدیل می شود. PE برای حفظ یکپارچگی ساختاری غشاها ضروری است.[2] این دومین فسفولیپید فراوان در حیوانات، گیاهان و مخمرها و لیپید اصلی در باکتری ها است. این در میتوکندری در پستانداران سنتز می شود.[3]
کاربرد
L-α-فسفاتیدیل اتانولامین از زرده تخم مرغ استفاده شده است:

به عنوان جزئی از مخلوط لیپیدی برای سنتز وزیکول های تک لایه غول پیکر (GUVs)[4]
در سنجش سنتاز سرامید فسفواتانولامین (CPE) با استفاده از پروتئین خام مربوط به اسفنگومیلین سنتاز از سلول‌های هلا[5]
برای تولید منحنی استاندارد برای تعیین کمیت لیپیدها در همگن عضله پلانتاریس از موش [6]

احتیاط

خلوص هنگام تهیه 97-99٪ است. محلول هایی که در معرض دمای اتاق قرار می گیرند می توانند 0.3-0.5٪ در روز تجزیه شوند.

فسفاتیدیل اتانول امین

خرید و فروش فسفاتیدیل اتانول امین

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده فسفاتیدیل اتانول امین با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

قیمت – فروش فسفاتیدیل اتانول امین

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی  است.  می توان نمونه ای از این محصول بنام فسفاتیدیل اتانول امین می باشد.

این شرکت در زمینه واردات محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. کورکومین

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فسفاتیدیل اتانول امین سیگماآلدریچ میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)