دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دیوینیل بنزن سیگما

دیوینیل بنزن سیگما (DVB) از ترکیبی از متا و پارا ایزومرهای DVB و اتیل وینیل بنزن تشکیل شده است. می توان از آن به عنوان یک مونومر برای تهیه پلی دی وینیل بنزن خطی با پلیمریزاسیون آنیونی استفاده کرد. دی وینیل بنزن (DVB) یک مونومر بیس اشباع نشده است. DVB همراه با استایرن به عنوان یک مونومر در تولید پلیمرهای متقاطع استفاده می شود. چندین نمونه گزارش شده است. پلیمریزاسیون با غلظت های بالای DVB باعث تولید پلیمرهای پاپ کورن می شود.

DVB به دلیل واکنش پذیری بالا می تواند با گوگرد هم پلیمریزه شود. می توان از آن به عنوان ماده کاتدی در باتری های لیتیوم-گوگرد استفاده کرد. همچنین می توان از آن به عنوان یک اتصال دهنده متقابل استفاده کرد که استحکام را افزایش می دهد و نشت قالب پلیمرهای چاپ شده مولکولی (MIPs) را کاهش می دهد. DVB را می توان پلیمریزه کرد تا پلی (دیوینیل بنزن) را تشکیل دهد که می تواند برای ساخت مونولیت های کربن فعال کربنیزه شود.

DVB در نانوذرات پوسته هسته پلیمری و به عنوان یک عامل اتصال عرضی استفاده می شود. DVB ممکن است به عنوان یک مونومر برای سنتز پلیمرهای استایرن/DVB درشت متخلخل با پیوند عرضی بالا استفاده شود. همچنین ممکن است برای سنتز میکروکره های پلی-DVB تک پراکنده استفاده شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که دیوینیل بنزن سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند. ترت 

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

دیوینیل بنزن سیگما

دیوینیل بنزن سیگما (Sigma Divinylbenzene) یک ترکیب شیمیایی است که از دو واحد وینیل به هم پیوند داده شده است. فرمول شیمیایی آن (C6H5CH=CH2)2 می‌باشد. این ترکیب یک ماده بدون رنگ است که در شرایط نرمال به صورت مایعی در آمین‌ها حل می‌شود.

دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ماده پایدار و با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی برای استفاده در تولید رزین‌ها، پلیمرها، کاتالیزورها و مواد جاذب و تصفیه کننده در صنایع شیمیایی به کار می‌رود. همچنین در ترکیبات پلیمری برای ساخت لاستیک استفاده می‌شود.

دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ترکیب پایدار و با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مناسب، در صنایع شیمیایی به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل داشتن دو گروه وینیل، قابلیت پلیمریزاسیون را داراست و می‌تواند با مونومرهای دیگر ترکیب شود و به ساخت پلیمرهایی با خواص متفاوت بپردازد.

در صنایع رزین‌ها و پوشش‌ها، دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ماده افزودنی برای بهبود خصوصیات رزین‌ها در برابر حرارت، سختی، استحکام و مقاومت در برابر حلال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک کاتالیزور در تولید پلیمرهای پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صنایع لاستیک، دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک عامل تقویت‌کننده در تولید لاستیک‌های مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب باعث افزایش سختی، مقاومت و پایداری حرارتی لاستیک می‌شود.

در کنار این موارد، دیوینیل بنزن سیگما به عنوان ماده جاذب و تصفیه کننده در فرآیند‌های مختلف نظیر تصفیه آب، نفت و گاز، تصفیه هوا و غیره نیز استفاده می‌شود.

دیوینیل بنزنمشخصات دیوینیل بنزن سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: دیوینیل بنزن
 • نام لاتین: Divinylbenzene
 • کد: 414565
 • درجه فنی 80%
 • مترادف(ها): دی اتنیل بنزن
 • فرمول خطی: C6H4(CH=CH2)2
 • شماره CAS: 1321-74-0
 • وزن مولکولی: 130.19
 • شماره MDL: MFCD01778656
 • شناسه ماده PubChem: 24865943
 • NACRES: NA.23

Divinylbenzene technical grade, 80%

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: درجه فنی
 • سطح کیفیت: 200
 • چگالی بخار: 4.5 (در مقابل هوا)
 • فشار بخار: 0.9 میلی متر جیوه (30 درجه سانتی گراد)
 • سنجش: 80%
 • فرم: مایع
 • دمای خود اشتعال: 878 درجه فارنهایت
 • شامل: 1000 ppm p-tert-butylcatechol به عنوان بازدارنده
 • توضیح دهید لیم
  0.7٪، 75 درجه فارنهایت
  6.5٪، 130 درجه فارنهایت
 • ضریب شکست: n20/D 1.561 (لیتر)

بسته بندی

 • 250ML
 • 1L

خرید و فروش دیوینیل بنزن سیگما

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده دیوینیل بنزن سیگما  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد دیوینیل بنزن سیگما

دیوینیل بنزن سیگما (Divinylbenzene Sigma) در صنایع شیمیایی و مهندسی شیمی به عنوان یک ماده اولیه مهم برای تولید مواد مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این ترکیب به شرح زیر است:

 • تولید رزین‌ها و پوشش‌ها: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک عامل افزودنی در تولید رزین‌ها و پوشش‌ها برای بهبود خصوصیات آنها، از جمله مقاومت در برابر حرارت، سختی و مقاومت در برابر حلال‌ها، به کار می‌رود.
 • تولید پلیمرها: دیوینیل بنزن سیگما به دلیل داشتن دو واحد وینیل، به ساخت پلیمرهایی با خواص متفاوت، مانند مقاومت در برابر حرارت، سختی و مقاومت در برابر حلال‌ها، کمک می‌کند. این ترکیب به عنوان یک کاتالیزور در فرآیند تولید پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن نیز به کار می‌رود.
 • تولید لاستیک: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک عامل تقویت‌کننده در تولید لاستیک‌های مختلف، باعث افزایش سختی، مقاومت و پایداری حرارتی لاستیک می‌شود.
 • جاذب و تصفیه کننده: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ماده جاذب و تصفیه کننده در فرآیند‌های مختلف، نظیر تصفیه آب، نفت و گاز، تصفیه هوا و غیره، استفاده می‌شود.
 • داروسازی: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ماده اولیه در تولید داروهای مختلف، نظیر آنتی‌بیوتیک‌ها، داروهای ضد سرطان و ضد التهابی، به کار می‌رود.
 • صنایع الکترونیک: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ماده اولیه در تولید مواد شیمیایی، نظیر مواد نشریه‌ای و رزین‌های الکترونیکی، استفاده می‌شود.

دیوینیل بنزن

اقدامات بیوشیمی دیوینیل بنزن سیگما

بیوشیمی دیوینیل بنزن سیگما (Divinylbenzene Sigma Biochemistry) شامل فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی است که با استفاده از این ترکیب انجام می‌شود. برخی از اقدامات بیوشیمی دیوینیل بنزن سیگما به شرح زیر است:

تولید مواد جدید: با استفاده از دیوینیل بنزن سیگما، می‌توان مواد جدیدی با خواص متفاوت تولید کرد. به عنوان مثال، با ترکیب دیوینیل بنزن سیگما با مونومرهای دیگر، می‌توان پلیمرهایی با خواص مختلف تولید کرد.

تحقیقات بیولوژیکی: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی به کار می‌رود که در تحقیقات بیولوژیکی و زیست‌شناسی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده جاذب در جداسازی پروتئین‌ها و آنزیم‌ها به کار رود.

تحقیقات شیمیایی: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی در تحقیقات شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک کاتالیزور در فرآیند‌های شیمیایی مختلف، نظیر تولید پلیمرها و رزین‌ها، به کار رود.

تولید داروها: دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ماده اولیه در تولید داروهای مختلف، نظیر آنتی‌بیوتیک‌ها، داروهای ضد سرطان و ضد التهابی، به کار می‌رود.

در کل، دیوینیل بنزن سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در صنایع شیمیایی، بیولوژیکی و داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت -فروش دیوینیل بنزن سیگما کد414565

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) دیوینیل بنزن سیگما کد414565 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. ترت بوتیل کلرواستات سیگماآلدریچ

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت  و خرید دیوینیل بنزن سیگما کد414565 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)